1

Tema: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Sveiki

Vat po valentinkės tūso Vilniuje iškilo pasiūlymas/mintis rengti sezoninius susitikimus (kartą per 3 mėnesius). Manau, kad tai būtų optimaliausias tūsų intervalas, kadangi nutaikyti neutraliausią savaitgalį per tris mėnesius yra lengviau negu per mėnesį.

Valentinkės tūso organizatoriams nuoširdžiai siūlau apsvarstyti šią galimybę. Dėl patalpų nuomų tiktų ir tos, kuriose tūsinomės vakar (2007-02-17). Vasarą, aišku, būtų galima tiesiog nuvažiuoti prie kokio ežeriuko susiorganizavus savą transportą ir maistą su visa kepykla ,)

Anyways, bet kokie pastebėjimai apie galimus sunkumus taip pat laukiami. Kadangi tai buvo mano pirmas ieskok.lt tūsas ir jis man patiko, pasistengsiu prisidėti prie iškilusių nesklandumų sprendimo .)

2

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

a da nei vienam tuse nedalyvavau...
  bet gal ir smagu butu sudalyvaut:)

3

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Eimantai, as uz!!!! smile)) manau butu smagu, nes vakar man taip pat labai patiko, nors buvau irgi pirma karta, tikrai buvo faina smile

4

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

o jus man galit papasakot..kokio stiliaus tas tusas?kaip?kur jis vyksta?

5

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

tu pasiskaityk  forume kita tema kur vilnieciu meetas ir aiskiau bus

6

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

lb dekui uz isamu atsakyma:)

7

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

prasom:) daugiau negalejau pasakyt nes kiekviena syky vis stengiames pakeisti aplinka kazka idomesnio ir smagesnio padaryt.. tad ka veikiam ten  na linksmai leidziam laika, kur  tai priklauso nuo  organizatoriu.o stilius irgi pagal tema

8

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Siuliau Eimantui kas menesi smile  bet pagalvojom, kad tau su Juste bus per sunku smile savo reikalams laiko visai nebus smile

9

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

tai vadinasi mes visi pasitarėm ir aš nusprendžiau, kad organizaciinį komitetą paliekame tą patį .) ir tūsus rengiame sezoniškai (aišku esant galimybei galimą bus ir dažniau) .)

10

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

nu man gaila tu organizatoriu. jus isivaizduokit kiekviena karta organizuoti - tai yra tikrai nelengva zinau is savo patirties. nu nebent jos pacios nepriestarauja, tada smagus meetai uztikrinti wink. siulau, kad viena karta paorganizuotu vieni zmones, kita karta - kiti.

11

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

jo as uz.. nes mes jau 3 padarem davai  kas kitas:)) mes galime tik padeti... smile)

12

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

na matai, Gina, vien dėl to, kad jūs jau tris suorganizavote, pasako, kad jūs jau turite pakankamai patirties suorganizuoti 4    ą meetą, o su juo ateis ir patirtis 5    am ir visiems kitiems meeetams.

Po to net nepajusi, kaip prieš kiekvieną mytą organizaciinių rūpesčių tik mažės ir mažės. Na bet čia MHO...

13

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Na, mintis tai gera.. Siaip, manau visai gerai butu kas 3 menesius taip rengti po bendra toosa. Dar visai, manau, neblogai butu, kad prisijungtu is kokiu kitu miestu i kompanija... Juk meetai vyksta ne tik sostinej wink

14

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

smile palaikau Eimantą smile nei daug, nei mažai yra meetai kas 3 mėnesius smile būtinai dalyvausiu big_smile

15

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

cia girdejau yra mintis visiems dar susibegti ant ledo paciuozinet paskui i boulinga varyt na paplepet ir foto apsneket ir pan. kaip meeto  uzkonservavimui. iki  pavasario palapiniu

16

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

ooo.. irgi gera idėja smile visom keturiom UŽ big_smile

17

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

as irgi visom 6,5 uz:D

18

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Algirdai, kuriom galūnėm čia tiek gaunasi (6,5)? big_smile big_smile

19

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Gina, 23 parašė:

cia girdejau yra mintis visiems dar susibegti ant ledo paciuozinet paskui i boulinga varyt na paplepet ir foto apsneket ir pan. kaip meeto  uzkonservavimui. iki  pavasario palapiniu

butu labai faina wink

20

Re: Sezoniniai tūsai Vilniuje?

Giedre, 21 parašė:

Algirdai, kuriom galūnėm čia tiek gaunasi (6,5)? big_smile big_smile


nesikabinek "ant zodziu":D:D