1

Tema: ka manote apie ilgus plaukus?

ka manote apie ilgus plaukus?ar verta nusikirpti?

2

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ziurint kokio ilgumo tie ilgi... ir apskritai, niekas kitas tau nepasakys - reikia paciai apsispresti. Jei labai ilgus turi tai greiciausiai tokie ilgi niekada nebeataugs. Mano buvo iki nugaros apacios, nusikirpau kai buvau 11 metu, o dabar kad ir auginu vistiek ilgesni nei kiek zemiau menciu neatauga.

3

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Niekas panelės nepuošia labiau nei gražūs ilgi plaukai.

4

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Martyna, 19 parašė:

Niekas panelės nepuošia labiau nei gražūs ilgi plaukai.

Nebutinai, kai kuriom begalo tinka trumpesni. Cia pagal zmogu reikia ziureti smile

5

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

as tai vertinu ilgus plaukus... pati 2 kartus trumpus nesiojau,bet kai paskutini karta atsiauginau, dejau taska ir tariau, kad nebekirpsiu

6

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Dora, 18 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Niekas panelės nepuošia labiau nei gražūs ilgi plaukai.

Nebutinai, kai kuriom begalo tinka trumpesni. Cia pagal zmogu reikia ziureti smile

taip, taip... niuansų visokių galima pripaišyt, aš tik apibendrintą savo nuomonę sakau.

7

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

as tai niekada neturejau ilgu plauku ir nenoriu tureti big_smile bet seip visai grazu big_smile

8

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi moterų plaukai, yra gėris, man jos su moteriškumu asocijuojasi:) Ir niekas moters nepuošia taip kaip ilgi tvarkingi plaukai.

9

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

man tai labai yra grazu ilgi plaukai.......pati nesu turejusi labi ilgu....bet viskas dar pries akis.......:D

10

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Na jej zadj kjrptjs taj weljau wel noresj jlgu. patjkek, patyrus. ;}}}~
Zinoma jlgj plaukaj labaj grazu, bet juos sunku prjzjuretj. :::008 taj tjk tawo pasjrjnkjmas juos kjrtj ar ne wink

11

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Giedre, 15 parašė:

Na jej zadj kjrptjs taj weljau wel noresj jlgu. patjkek, patyrus. ;}}}~
Zinoma jlgj plaukaj labaj grazu, bet juos sunku prjzjuretj. :::008 taj tjk tawo pasjrjnkjmas juos kjrtj ar ne wink

o normaliai viso to parašyt neįmanoma? :::022

12

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

o ka? nesuskajtaj? :DD

13

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Man labai patinka ilgi plaukai. Noriu, kad kuo greiciau man jie uzaugtu iki liemens:)

14

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Giedre, 15 parašė:

o ka? nesuskajtaj? :DD


O ka, mokykloje tave taip mokino rasyti?

15

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Giedre, 15 parašė:

o ka? nesuskajtaj? :DD

dar koretelės negana as jų daug turiu smile

16

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

aš manau,kad ilgi plaukai gražūs tik tada,kai yra gražūs ir savo šeimininkui...jei pačiam žmogui jie napatinka,tai nematau kitos išeitieskai kažką daryti su jais...

17

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Monika, 13 parašė:

aš manau,kad ilgi plaukai gražūs tik tada,kai yra gražūs ir savo šeimininkui...jei pačiam žmogui jie napatinka,tai nematau kitos išeitieskai kažką daryti su jais...

na bet gali žmogui būti labai gražūs ir riebaluoti plaukai gi mones labai subjektyvus.. :::818 kaip tada ?

18

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Monika, 13 parašė:

aš manau,kad ilgi plaukai gražūs tik tada,kai yra gražūs ir savo šeimininkui...jei pačiam žmogui jie napatinka,tai nematau kitos išeitieskai kažką daryti su jais...

ištikrųjų yra kvaila, kai žmogus pats save smerkia nežinodamas kitų nuomonės... prisižiūri tų modelių per televizoją ir mano, kad taip ir turi atroditi, antraip bus negražus(i)...

19

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

man labai tinka ir patinka ilgi plaukai...10 metu nusikirpau iki peciu,nors turejau iki subines.tai dabar net i kirpykla neeinu,nes nenoriu patrumpintu plauku...dabar auginu vel,nes man tai labai grazu...:D

20

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

ilgi plaukai labai grazu:)mane zavi....