21

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Sarune, 13 parašė:

man labai tinka ir patinka ilgi plaukai...10 metu nusikirpau iki peciu,nors turejau iki subines.tai dabar net i kirpykla neeinu,nes nenoriu patrumpintu plauku...dabar auginu vel,nes man tai labai grazu...:D

bet jei nori tau vistiek reiktu bent 1 karta per 2 menesius apsilankyti kad galiukus pakirptu nes po to nera labai grazu ilgi ir nutriuse plaukai..........:);)

22

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

man labai grazu ilgi plaukai smile pati gana ilgus turiu, komplimentu susilaukiu smile 
manau, kad ilgi, grazus  plaukai puosia mergina :::444

23

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Aušra, 13 parašė:
Sarune, 13 parašė:

man labai tinka ir patinka ilgi plaukai...10 metu nusikirpau iki peciu,nors turejau iki subines.tai dabar net i kirpykla neeinu,nes nenoriu patrumpintu plauku...dabar auginu vel,nes man tai labai grazu...:D

bet jei nori tau vistiek reiktu bent 1 karta per 2 menesius apsilankyti kad galiukus pakirptu nes po to nera labai grazu ilgi ir nutriuse plaukai..........:);)

as ta puikiai zinau,bet kazkaip net valios neturiu nueit...jau praeita savaite ruosiausi,tai ryt GAL nueisiu...;D ;D ;D

24

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Sarune, 13 parašė:
Aušra, 13 parašė:
Sarune, 13 parašė:

man labai tinka ir patinka ilgi plaukai...10 metu nusikirpau iki peciu,nors turejau iki subines.tai dabar net i kirpykla neeinu,nes nenoriu patrumpintu plauku...dabar auginu vel,nes man tai labai grazu...:D

bet jei nori tau vistiek reiktu bent 1 karta per 2 menesius apsilankyti kad galiukus pakirptu nes po to nera labai grazu ilgi ir nutriuse plaukai..........:);)

as ta puikiai zinau,bet kazkaip net valios neturiu nueit...jau praeita savaite ruosiausi,tai ryt GAL nueisiu...;D ;D ;D

smile

25

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

ilgi plaukai grazu,bet reikia daug laiko ir pastangu,kad islaikytum juos grazius...as kai maza buvau dalyvavau tokiam ilgiausiu plauku konkurse,buvo renkama ilgiausius plaukus turinti darzelio mergaite:)uzemiau 2vieta,bet gal pries kokius pora metu smarkiai patrumpinau savo ilgas kasas,nes nusibodo.....

26

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Egle, 15 parašė:

ilgi plaukai grazu,bet reikia daug laiko ir pastangu,kad islaikytum juos grazius...as kai maza buvau dalyvavau tokiam ilgiausiu plauku konkurse,buvo renkama ilgiausius plaukus turinti darzelio mergaite:)uzemiau 2vieta,bet gal pries kokius pora metu smarkiai patrumpinau savo ilgas kasas,nes nusibodo.....


Nebuvo gaila?

27

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

jei plaukai tikrai grazus ir priziureti,bei savininke netingi su jais uzsiimti (pati atsimenu, koks budavo kosmaras issukuot ilgus plaukus pvz palakscius lauke vejuota diena, ypac kai jie linke veltis, kai dabar uztenka tik keliskart brukstelti) tada taip, ilgi plaukai yra LABAI GRAZU=) bet jei jie nutriuse ar susivele i gniutulus.. tada jau nepalyginamai graziau trumpi=)

28

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

nu man tai nesunku islaikyti savo plaukus grazius.. nera sunku, plaukit kas 2 dienas ir viskas bus ok :::920 nei jie velsis nei ka... :? ir pamirskit visus tuos 2 in 1 sampunus, pirkit atskirai sampuna ir atskirai balzama :-) tada plaukuciai bus paslankus ir labai draugiskai su jais sutarsit big_smile)

29

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Julija, 20 parašė:
Egle, 15 parašė:

ilgi plaukai grazu,bet reikia daug laiko ir pastangu,kad islaikytum juos grazius...as kai maza buvau dalyvavau tokiam ilgiausiu plauku konkurse,buvo renkama ilgiausius plaukus turinti darzelio mergaite:)uzemiau 2vieta,bet gal pries kokius pora metu smarkiai patrumpinau savo ilgas kasas,nes nusibodo.....


Nebuvo gaila?

kai pirma kart nusikirpau,tikrai pagailejau kruvos plauku ant grindu gulinciu.bet veliau kai paziurejau i veidrodi lb patiko ir tiko kirpimas:)labiausiai mano plauku gailejo mano mociute,ji dar ir dabar kai vaziuoju i kirpykla mane prigraso trumpai nesikirpti,bet lb trumpai as ir pati nenoreciau:)

30

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

kad Egle, tavo plaukai nera trumpi :?

31

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

taip,nera trumpi,bet palyginti su tais,kuriuos turejau anksciau,tai gerokai patrumpinti...

32

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

nu, man grazus ilgi plaukai, bet ne per ilgi.. iki juosmes manau pakanka ilgumo

33

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nijolė, 20 parašė:

nu, man grazus ilgi plaukai, bet ne per ilgi.. iki juosmes manau pakanka ilgumo

pritariu, jau kai per ilgi, tai nenormaliai atrodo kažkaip, kažkiek net atstumiančiai :::041

34

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

mano destytoja turi palukus, kad nes uzpakali dengia jai tie plaukai.. nzn.. labai lievai kazkaip ... nesamoningai :?

35

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Gal nuskambes ir kvailokai kai kam, bet as irgi noriu ilgu plauku :::305

36

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nerijau, as manau,kad tavo plaukai ir taip ilgi :?

37

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nerijus, 23 parašė:

Gal nuskambes ir kvailokai kai kam, bet as irgi noriu ilgu plauku :::305

o kas trukdo tą norą įgyvendint? :::920

38

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nijolė, 20 parašė:

Nerijau, as manau,kad tavo plaukai ir taip ilgi :?

TIkras ilgumas, kur ta fotke paskutine wink Bet norisi dar ilgesniu smile Kad dar geriau susiristu, nes db lenda i visus sonus tie plaukai big_smile Na siaip niekas  netrukdo, tik laikas wink

39

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

o tai kodel tu ju ilgu nori :?

40

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Vat tiksliai nei pats nepasakysiu xixi smile Gal tas noras isbandyti savo valia, nes anksciau kiek augindavau, tai vis neiskentes nusikirpdavau smile Bet db jau koki 1.5 metu nekerpu smile Be to yra dar vienas zmogus, kuris man padare labai dideli ispudi, o pas ji kazkaip idomiai ten jie ilgi padaryti smile Vnz. super trodo smile Ir dar visokiu ten kitu priezasciu yra wink