41

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

nunu... pasakokis, nesidrovek :::a03

42

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Tik va beda, kad per letai auga big_smile Na tas augimas normalus yra, bet jo man neuztenka smile Kiek zinau ten tam greitinimui reikia daug visokiu vitaminu ir pns ar ne?

43

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

:?:?:?:? as tai nzn.. man jie normaliai auga... cia gal jums kitaip :?
dar plauku spartesniam augimui vitaminai yra :? o cia tai geras :::b25

44

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nijolė, 20 parašė:


dar plauku spartesniam augimui vitaminai yra :? o cia tai geras :::b25


Taip, pasakojo vienas zmogus ten apie tuos dalykelius, visokias preceduras ir t.t. smile Bet kainikes irgi kosmines smile Taigi atsisakiau sios minties smile

45

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

tai cia kokios nors proceduros,. ar vitaminai? kuriuos gerti reikia :?

46

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Na ten kompleksiskai...Na supranti smile Geri tuos, plauni su tais ir pns wink

47

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

ojeeeeeeeee, tai cia bauda piniginei :::921

48

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

turiu ilgus plaukucius bet jiems reikia labai daug prieziuros.....grozis reikalauja auku.....

49

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Plaukų augimo greitis labiausiai nuo paties žmogaus priklauso.  Nemanau, kad vitaminai ir pan. pagreitintų tą reikalą.  Jie tiesiog padeda plaukams būti sveikiems ir gražiems. 

50

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

jie grysta i mada bet su jais lb daug wargo:::704:::757

51

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

na as su trumpaiis plaukai atrodau jaunesne, nei su ilgais... is sisip kai jau labai ilgi uzauga daug su jais tvarkymosi buna

52

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Sarune, 13 parašė:
Aušra, 13 parašė:
Sarune, 13 parašė:

man labai tinka ir patinka ilgi plaukai...10 metu nusikirpau iki peciu,nors turejau iki subines.tai dabar net i kirpykla neeinu,nes nenoriu patrumpintu plauku...dabar auginu vel,nes man tai labai grazu...:D

bet jei nori tau vistiek reiktu bent 1 karta per 2 menesius apsilankyti kad galiukus pakirptu nes po to nera labai grazu ilgi ir nutriuse plaukai..........:);)

as ta puikiai zinau,bet kazkaip net valios neturiu nueit...jau praeita savaite ruosiausi,tai ryt GAL nueisiu...;D ;D ;D

jeeeeee...............pagaliau apsilankiau kirpykloje ir man pakirpo tik  nutriususius galiukus,nes daugiau savo kirpejai kaip ir visada neleidau... dabar mano plaukuciai dar labiau paaugs ir as tuo laaabai dziaugiuosi...:D big_smile big_smile big_smile big_smile

53

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

niekada gyvenime ne esu turejus labai ilgu plauku tik mazdaug biski zemiau peciu...
o siaip tai manau tau geriau zinoti ar jos apkirpti ar ne...nes tu geriau zinai ar tau su jais patogu..ar jie trugdo ar ne ir pan.

54

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Martyna, 19 parašė:
Giedre, 15 parašė:

Na jej zadj kjrptjs taj weljau wel noresj jlgu. patjkek, patyrus. ;}}}~
Zinoma jlgj plaukaj labaj grazu, bet juos sunku prjzjuretj. :::008 taj tjk tawo pasjrjnkjmas juos kjrtj ar ne wink

o normaliai viso to parašyt neįmanoma? :::022


pritariu. per telefona greiciau nes raide 3 viename mygtuke o kompe taigi atskirai yra ir skubet nebutina kur ;(

55

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

as TUREJAU plaukus iki juosmens, oi patiko man jie, tik sunku priziuret buvo... dabar kai teko persikraustyt y kita miesta(nesavo noru sad ) tai pradejau is saves "isdivalkes" daryt, nusikirpau plaukus truputi auksciau nei peciai... ir pajutau kad daug lengviau - galva lengvesne pasidare big_smile bet vistiek ilgiupsi savo ilgu besivelenciu ir besielektrinanciu plauku big_smile ax geri laikai buvo big_smile

56

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

ilgi plaukai yra be proto grazu nes nelengva tokius priziureti o tureti ilgus stirprius plaukus ir storus ne kiekviena gali ... as labai gailiuosi kad nusikirpau iki peciu bet gerai kad greitai atauga jie man jau iki juosmens yra wink

57

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

visi sveiki plaukai grazus...nesvarbu kokio ilgio,mano trumpi,o maniskio ilgi... ;D taiis.

58

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Mano nuomone tureti ilgus plaukus yra puiku
Vaikinams labai patinka ilgaplaukes icap jei jos yra blondines zinau is patirties smile smile smile smile

59

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

nu man tai lb nepatinka ilgi plaukai ..iskart nusikerpu kirpykloj..nu priklauso nuo zmogaus nu jaj patinka ilgi plaukai tai geria o jej nepatinka tai ne

60

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

As manau reikia viska izbandyt: ir ilgus plaukus, ir trumpus. o tada isrinkt, kas labiau tinka wink