81

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Atsimenu, kaškur antroj ar tai trečioj klasei buvau nusikirpusi plaukus iki ausų... O plaukai buvo iki užpakalio...Gal net ilgesni.. Bet kai tik kirpėja baigė kirpti, pirma mintis šovė į galva "ką aš padariau...".
O dabar esu atsiauginusi plaukus iki juosmens ir net nežadu kirptis. Net gi draugai sakė, kad manęs neisivaizduotų su trumpais plaukais. smile

82

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Asta, 29 parašė:

Mano berniukas man vis kartoja, tik tu plauku nesikirpk, tik nesikirpk, prarasi daug zavesio, ilgi plaukai merginoms labai itnka ir puosia tongue taip kad... as uz ilgaplaukias, graziu plauku savininkes smile P.S. Ilgus plaukus priziureti lengviau nei trumpus tongue

Asta>pas mane taip pat ilgi ir net nelabai nori kad plauku galiukus kirpciau nes sako siaube kaip juos tau nukerpa ;D bet nieko... as pati saves ir neisivaizduoju trumpais plaukais,maza budama neturejau visai plauku...o dabar visi stebisi is kur tokie plaukai o vaikystej ju nebuvo visai...

83

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nz man patinka ilgi plaukai ir auginu juos nuo 14m. uzpakaliuka jau siekia truputi man jie.. o trumpi man labai netinka.. ir seip panelem labai graziai atrodo ilgi plaukai.. aisku ne kiekvienai tinka..

84

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

ilgi ir grazus plaukai visad puosia panele ;] ir netiesa, kad trumpesnius plaukus lengviau priziureti :pp pati turiu ilgus, bet buvau sugalvojus kirpciukus nusikirpt.. siausesi, elektrinosi ir visaip kitaip jie neklause manes, tad teko atsiaugint, man su ilgais maziau vargo wink

85

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

nu matai, ne kiekvienam tiesios rankos duotos. o seip manau ilgi plaukai yra sudetingas reikalas.daug prieziuros,yac jei dazai.

86

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

na man pastovei kazkoks noras uzeina juos atsiauginus vel nusikirpt trumpai big_smile ir nusikerpu bet dabar pamasciau kad atsiauginsiu ir nors labai noresiu nesikirpsiu big_smile

87

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

jo man tai netinka ilgi galeciau pasakyt...trumpesni geriau...na bet cia pagal mergina reikia ziuret.nevisoms ilgi plaukai tinka

88

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

mano nuomone plaukai turi buti kokybiski, o ne ilgi iki juosmens bet issisakoje ir nuploneje........ trumpuose kirpimuose jali paleisti savo fantazija i darba, jie visada atrodo stilingai, o ilgi plaukai kiek nuobodoka.....juolab kad lietuvaites taip saugo savo plaukus ir neleidzia meistram pasireiksti, tai nereiskia kad prades mandravot ir padarys tokia aismetrija kad baisu, bet siek tiek pakeisti iskarpyma, o ne taip kaip vaiksto puse lietuvos...........as ir pati nelabai dziaugiuosi kirpdama ilgus plaukus, nes tai yra nuobodu, bet tai mano asmenine nuomone............

89

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

grazumelis;) bet reikia juos labai priziureti..;)

90

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Kazkada svajojau apie ilgus plaukus (net iki uzpakalio), bet jauciu sitaip atrodyciau kaip ragana ;D tikrai reiktu nemazai prieziuros...

91

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi plaukai grazu:))

92

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

NA as nesikirpciau ilgu plauku;) man mano plaukai yra viskas:DD as jau vienasyki buvau padariusi klaida nusikirbdama:( tai vos atsiauginau:) :* man sekasi kad jie greitai ataugo:)) o vat pas kaikuriuos mones plaukai auga letai ir gailisi kad  nusikirpo tuos ilgus savo plaukus:))):(((;DD

93

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

niu ilgi plaukai tai yra grazu na bet zinoma ir sunku priziureti na as turejau ilgus plaujus zemiau uzpakalio taip tarian taip isejo kad teko apsikirpti nuo tada vis trumpinu ir taip toliau isdarinejau su jais visko bet is dalies labai gaila nes ilgi plaukai ira tikrai labai grazu ir naturaliu ir tikrai ispudingai atrodo asmeniskai as labai galiusi kad taip isejo kad juos teko nukirpt ir lb trumpai.... smile taip kad kas juos turit tai  tausokit ir nekirpkit tai tikrai neverta smile wink

94

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Pritariu, kad ilgi plaukai gražu, bet tikrai jie ne visoms tetinka.Kažkada ir aš turėjau ilgus plaukus, bet jau senokai juos trumpinu ir bandau įvairiai juos išsikarpyti . . . :::818

95

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

grazu , dbar pati auginu ;D noriu ilgu ilgu plauku ;]p

96

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

as uz ir tik uz ilgus plaukus  (:

97

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Kiekvienam zmogui vis kitaip tinka. Na bet jei kalbant apie mane tai as manau, kad verta augyt.. juk plaukai gali paslept tavo turimus trukumus ir yra labai grazu bei seksualu.:)

98

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Na priklauso nuo kiekvieno žmogaus tie plaukai... big_smile aš asmeniškai nusikirpau ir tuo labai džiaugiuosi vargo mažiau, patogiau... big_smile

99

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

as tikrai atsiauginsiu plaukus. gailiuosi, kad nusikirpau :::452

100

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Man taip pat gražu ilgi plaukai, bet kai būna perilgi tai man asmeniškai visai negražu, žinau vieną mergaitę, na jai dar gal tik kokia 11metų bet laukai vos ne iki kelių, tai ten jau jokio grožio neįžvelgiu smile