101

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Man gražu ilgi plaukai, tik ne visoms tinka

102

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

juk cia tik plaukai.jie atauga kazkiek.Man jau nebera grazu,kai nusiurusi uodegyte pinasi apie kulksniukus....
Gali stebinti,bet jau nebezavi.
Priziureti-visai kas kita.

103

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Neprisirisu ilgam prie vienodo ilgio.Tik nesu turejusi plikos galvos ir plauku zemiau siknos;)

104

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Aš turiu ilgus plaukus ir esu patenkinta smile man jie patinka ir tikrai daug dėmesio sulaukiu iš kitų gal todėl kad nė karto dar nėra dažyti smile plaukai iki juosmens smile
ir dėl plaukų ilgio kiekvienam savo, reikia mokėti juos vietoje ir laiku demonstruoti.. nes dirbant kokioj virtuvėj palaidais plaukais nevaikštinėsi smile

105

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

man ilgi ir tiesus plaukai nerealiai veza smile

106

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Laaaaaaaaaaaaabai gražu! smile Paskolinkit man kas koki 20 cm :DDD

107

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi plaukai gražu. Bet tik sveiki ir išpuoselėti smile

108

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Grazus,stori plaukai grazu ilgi...

109

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

grazei labai atrodo tiesus ilgi plaukai ,nesvarbu ar tamsus ar sviesus smile svarbu kad nebutu zaliai ar dar koke nors tai juokinga spalva nudazyti big_smile beje plaukai  kaika pasako apie mergina ar moteri wink

110 (redagavo Paulius 2013-01-06 22:22)

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi ar trumpi - nesvarbu. Svarbu, kad tinka ir yra prižiūrimi.
Žali plaukai irgi gražu.

111

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Taip chebra, ilgi plaukai yra jėga big_smile

112

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Kaip kažkas jau rašė - svarbu prižiūrėti. Man asmeniškai nelabai kaip atrodo ilgaplaukės su riebaluotais, supintais į kuodą plaukais arba paleistais šiaudais.

113

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Mano nuomone - labai grazu. Taciau:
1)ne visoms ilgi plaukai tinka;
2)ilgi plaukai grazus tik tada, kai yra ispuoseleti, priziureti ir sveiki;
3)man asmeniskai - grazu tik naturalus plaukai, bet kokia labiau igudusi akis iskart pastebes, kurie priauginti/prisegti, o ir ,,saugoti'' tokius plaukus labai jau sunku;
4)ilgis turi buti proto ribose, esu maciusi mergina su plaukais iki kelenu - man tokie tikrai nebegrazu ...
5)spalva irgi svarbu, kas is to jei plaukai ilgi, bet panele pagailejo 10 litu antrai ar treciai dazu dezutei ir vaiksto marga galva ar ataugusiomis saknimis.
Mano nuomone - plaukai turi moteri puosti, ir visai nesvarbu - trumpi, ilgi, dazyti ar naturalus, svarbiausia, kad tvarkingai atrodytu ir butu svarus :::001

114

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Aš manau, jeigu plaukai gražūs ir prižiūrėti, tuomet kam kirpti? ilgi plaukai moterį puošia smile suteikia moteriškumo, o trumpi dažniausiai suteikia berniukiško įvaizdžio smile spėsi nusitrumpint..

115

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Pati turiu ilgus plaukus,tik jau labai sunku juos priziureti.labai slenka,skilineja,silpni plaukai, feno atsisakiau apie puse metu atrodo plaukai nei kiek neatsigavo :;/ o taip norisi turetu sveikus,grazius ir storus plaukus:)) jei kas patarimu del plauku slinkimo turit prašau rašyti asmeniškai,labai padetu.

116

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

lb grazu..tik proto ribose aisku..jei mergina smulkute tokia mini tai ilgi netinka dar baliau zemina ugi taip pat jei panele apkunesne irgi ilgi nekazka..kaip minejau viskas proto ribose..mano plaukai iki klubu..ilgesniu nenoriu nes jau atrodys biski per daug

117

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

man asmeniskai ilgi plaukai panelei tikrai labai grazu wink net pasakyciau taip kad paneles ilgais plaukais man atrodo seksualesnes ir simpatiskesnes wink

118

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

veronika parašė:

Pati turiu ilgus plaukus,tik jau labai sunku juos priziureti.labai slenka,skilineja,silpni plaukai, feno atsisakiau apie puse metu atrodo plaukai nei kiek neatsigavo :;/ o taip norisi turetu sveikus,grazius ir storus plaukus:)) jei kas patarimu del plauku slinkimo turit prašau rašyti asmeniškai,labai padetu.


gal vitaminu pagerti reiktu.... yra juk plaukams specialiai... As pati turiu ilgus plaukus. irgi taip pat skilinėja, slenka... bet manau juos veikia viskas, nuo šampūno iki streso

119

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Laba,plaukai slenka ne del ilgumo.Reikia rasti priezastis ir jas pasistengti naikinti.Gali but ne tinkamos priemones,daznai naudojant fena ar dziovintuva reikia naudot nuo karscio saugojancias priemones,o gal del kazko stresuojat?

120

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Man labai gražu ilgi plaukai ir pati tokius turiu.