1

Tema: TEATRAS

Kas domites teatru, lankotes spektakiuose, ir esate neabejingi Lietuvos teatriniam gyvenimui, rashykite savo nuomones apie aktorius, dramas, vaidyba, teatro teorija, rezhisierius. Ka manote apie Juoza Miltini ir Panevezhio teatro mokykla. Achiu

2

Re: TEATRAS

Dievinu teatra, deja apie Lietuvos teatro scena nelabai ka zinau, nes labai senai paskutini karta buvau teatre Lietuvoje. Taciau labai gerai isimine comedia dellarte zanro kurinys "Karalius Elnias". Seip comedia dellarte tikriausiai vienas megstamiausiu zanru.

3

Re: TEATRAS

Aš visai neseniai baisiai supykau - iki spektaklio dar pusė mėnesio, o neįmanoma gauti bilietų. Tai, aišku, geras ženklas... Teatras atgijo. Bet vis tiek supykau, kaip Keksas... :::650

4

Re: TEATRAS

Tomas, 27 parašė:

Kas domites teatru, lankotes spektakiuose, ir esate neabejingi Lietuvos teatriniam gyvenimui, rashykite savo nuomones apie aktorius, dramas, vaidyba, teatro teorija, rezhisierius. Ka manote apie Juoza Miltini ir Panevezhio teatro mokykla. Achiu

Man geriasi spektakliai yra Koršunovo.



5

Re: TEATRAS

Egis, 27 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Kas domites teatru, lankotes spektakiuose, ir esate neabejingi Lietuvos teatriniam gyvenimui, rashykite savo nuomones apie aktorius, dramas, vaidyba, teatro teorija, rezhisierius. Ka manote apie Juoza Miltini ir Panevezhio teatro mokykla. Achiu

Man geriasi spektakliai yra Koršunovo.

Palaikau. Aš po Koršunovo Varno spektaklį žiūrėjau - skirtumas siaubingas.

Tik kartais Koršunovas pernelyg stengiasi žiūrovui įtikt... O šiaip man labai patinka ir dinamika, ir originali scenografija, ir jėga, su kuria viskas pateikiama... Tikrai neprailgsta... Vienas iš geriausių mūsų režisierių šiai dienai, mano supratimu... smile

6

Re: TEATRAS

Mačiau labai įdomu spektaklį. Šokęja gįzžusi į Lietuvą nori tęsti Lietuvoje šiuolaikinio šokio meną, subūrusi šokėjus igivendina savo norus. Tai Lora Juodkaitę, labai sužavėjo jos spektakliai, taip ji priskiriama teatrui, nes visada norėjo ten ir išlikti.
Šiuo metu Lietuvos šiuolaikiniame šokyje įdomiausia Loros Juodkaitės kūryba. Jos šokio etiudus ir bendrus tarpdisciplininius projektus su kitais originaliais kūrėjais (Gediminu Žiliu, Vladimiru Čekasinu, Andre Pabarčiūte, Jeanu-Francois Laporte’u) vienija kažkas sunkiai apčiuopiama ar įvardijama, tačiau akimirksniu atpažįstama. Savitas kūrėjos braižas, individualus realybės pajautimas, perteikiamas rituališku judesiu. Ir kartu – jokio pasikartojimo ar nuspėjamumo, jokių formulių ar eksploatuojamų schemų, asocijuojamų su konkrečiu vardu.
Rekomenduoju apsilankyti „Salamandros sapnas. Paveikslas“ ir "Kryžkelė". wink

7

Re: TEATRAS

Kas matete Gintaro Varno Tolima shali? Kokie ispudzhiai?

8

Re: TEATRAS

as maciau. super spektaklis. kolkas geriausias is visu mano matytu

9

Re: TEATRAS

Apie teatra tik is tuo kas rodyta siauliu dramos teatre - maciau daug ka...

10

Re: TEATRAS

Esu mates keleta shiauliu, nelabai kas patiko. Silpnai

11

Re: TEATRAS

as zaviuosi teatru..na daugiau pati domiuos daile, bet cia irgi menas..patinka man(:

12

Re: TEATRAS

as teatre uzaugiau smile dievinu smile teatras yra labai atgijes, daug daugiau zmoniu pradejo lankytis teatre...turbut nusibodo sedet ant sofkutes ir ziureti tas pacias banalias laidas smile

13

Re: TEATRAS

Kokiame teatre uzhaugai, Telshiu?

14

Re: TEATRAS

Kalbant apie Panevezio Miltinio teatra galiu skirti didelius pagirimus.Dabar jis yra labai atgijes.ir per spektaklius visada buna pilnos sales.Siame teatre dirba geri ir talentingi aktoriai.teatras,kuris sugeba pastatyti ne viena puiku spektakli per metus.

15

Re: TEATRAS

hm.. smile na jus taip teigiamai visi apie teatrus pasisakot, pabandysiu as issiskirti is jusu. Mano nuomone teatras Lietuvoje smarkiai issigimes, o del to kalti yra tokie kaip korsunovas su savo " fucking and shoping" , kas yra komercines prekes. Tai labai nerimta, labai nemeniska. Vienintelis dalykas kas cia daromas profesionaliai tai pinigai. Kas cia per spektaklis jei zmogus ateina paziuret kaip ant scenos pasidulkina aktoriai?  Cia juk kulturinis renginys. Kur jus cia matot kultura? Nulis kulturos, cia pasijuokimas is jos ir is publikos ( bet kur tau ... ateina chebryte su alum i galines eiles ir kaifuoja, va toks pas mus teatro suvokimas). Tarkim spektaklio pavadinimas" vaginos monologai " .. . Tai labai zema ir manau , kad zemiau jau nera kur.   Labai gaila, kad tokie dalykai yra leidziami ir propaguojami , nes tai formuoja musu visuomene labai neigiamai.  Nesakau , kad nera geru spektakliu. Esu tikras, kad jie yra, bet zmones jau ko gero ir nelabai supranta kas tai yra tikras grozis ir menas. Tai va tiek is manes. smile

16

Re: TEATRAS

Mielas Jurgi, pritariu tau is dalies del meno nuvertejimo ir komercijos teatre, taciau galiu papriestaraut del Korsunovo. Jo spektakliai gilus ir sudetingi (iskaitant ir "Shoping and fucking"), taciau ivilkti i siuolaikineje visuomeneje "valgoma" forma. Teko stebeti publika jo spektakliuose ne viena ir ne keleta kartu, modelis toks: toje pacioje vietoje 30% verkia, like- zvengia cipsu ir alaus pilnom burnom. Vardan tu, kurie pamato ten kelis sluoksnius ir dirba talentai. Tiesa, o ka manai apie paskutini O.K. spektakli "Kelias i Damaska"?
O del "Vaginos monologu" pritariu. Tai zema, vulgaru, nesuprasta ir neatskleista. Neaisku "del ko". Prastas sumanymas sita pjese statyti ir vaidinti vyrams.
Dziugu, kad yra tokiu ziurovu kaip tu, taciau dabar teatralai taip pat nori valgyti, todel ir taiko i placiasias mases joms suprantamu budu- komercija.

17

Re: TEATRAS

Sveiki as tetare dirbu, todel daug apie ji zinau, Gal kas nors matete paskutini miuziklo buciuok mane Keit pastatyma?

18

Re: TEATRAS

Agne, 21 parašė:

Sveiki as tetare dirbu, todel daug apie ji zinau, Gal kas nors matete paskutini miuziklo buciuok mane Keit pastatyma?

aš irgi labai norėčiau išgirsti atsiliepimus... smile

19

Re: TEATRAS

Jurgis, 21 parašė:

hm.. smile na jus taip teigiamai visi apie teatrus pasisakot, pabandysiu as issiskirti is jusu. Mano nuomone teatras Lietuvoje smarkiai issigimes, o del to kalti yra tokie kaip korsunovas su savo " fucking and shoping" , kas yra komercines prekes. Tai labai nerimta, labai nemeniska. Vienintelis dalykas kas cia daromas profesionaliai tai pinigai. Kas cia per spektaklis jei zmogus ateina paziuret kaip ant scenos pasidulkina aktoriai?  Cia juk kulturinis renginys. Kur jus cia matot kultura? Nulis kulturos, cia pasijuokimas is jos ir is publikos ( bet kur tau ... ateina chebryte su alum i galines eiles ir kaifuoja, va toks pas mus teatro suvokimas). Tarkim spektaklio pavadinimas" vaginos monologai " .. . Tai labai zema ir manau , kad zemiau jau nera kur.   Labai gaila, kad tokie dalykai yra leidziami ir propaguojami , nes tai formuoja musu visuomene labai neigiamai.  Nesakau , kad nera geru spektakliu. Esu tikras, kad jie yra, bet zmones jau ko gero ir nelabai supranta kas tai yra tikras grozis ir menas. Tai va tiek is manes. smile

Didžiausias Koršunovo pliusas, kad pas jį aktoriai ant scenos dirba, o ne snaudžia... To nepaneigsi. Kitas dalykas, kad to, ką jis daro geriau nevadinti teatru - tai dabar labai madingi "performansai" smile

20

Re: TEATRAS

Bishki nuo lietuvishko teatro paklydes bet dabar panevezhi bus miltinio 100 metu minejimas ir daug visokiausiu renginiu ta proga tai butinai sugrishiu i ta atmosfera. dar bus baltijos teatru festivalis tomis dienomis:)