1

Тема: the doors, nejau nieks jau nemyli??

ar yra zmoniu kurie dar atsimena sia legendine grupe??

2

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

Yra!!!!!!=))) Patikdavo prie 4 metus, labai-labai, buvau net fanate=)) O!

3

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

ne

4

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

labai jega grupe, tik as ju muzikos nevisada galiu klausyti, bo ji turi kazka tokio..

5

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

o man priesingai:::202 as jos galiu visad klausyt...  vat tas kazkas tokio, kaip tu sakai ir daro ta grupe tokia nepakartojama, kaip ir pats Morisonas...

6

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

o morisonas tu laiku dievas buvo, bent jau merginom:::104

7

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

na merginom tai jo..
Dabar kazka panasaus butu padaryti sunku, bo kiek girdziu per radija, tai dabartine muzika, tai senu gabalu xerokopijos truputi apipaisytos tusinuku:/ Ir nelabai kas ka naujo ir savito kuria..

8

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

labai superine grupe..:Dtikrai manau, kad nevienas pasiklauses ju dainu noretu nusipirkti joo CD!!:D~

9

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

Fantastine grupe,tik jai reikalingas specifinis klausytojas.Turejau garbes klausytis ju gyvai.

10

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

ogho... cia tai bent, turbut vaizdas turejo buti kazkas tokio nepakartojamo..

11

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

tai leiskit paklausti kiek jum metu tada buvo??:::246:::246

12

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

na kaip matau pakankamai jaunas buvot, o kur vyko koncertas??

13

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

ash klausiau viena kart ir acio dievuj paskutini...teko klausyt kai sese klause...:D nu bet nieko

14

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

cia jau tavo reikalas...

15

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

nu tai ajsku kiekvienam savo muzika...:)

16

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

As tada buvau 13-kos metu.Tevai nusivede Paryziuje i koncerta.Tuomet man nelabai patiko,bet po kokiu penkiu metu as pradejau ju klausytis visiskai kitaip.Ir iki siol jie man patinka,nors ne visiems suprantama,kodel?Ju muzikoje yra tai,kas mane traukia,kas man artima.

17

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

As su ju kuryba nesu labai gerai susipazines, zinau tik pagrindinius ju hitus. Ir tikrai galiu pasakyti, kad ju muzika tikrai patraukli.

18

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

Saulė, 19 пишет:

o man priesingai:::202 as jos galiu visad klausyt...  vat tas kazkas tokio, kaip tu sakai ir daro ta grupe tokia nepakartojama, kaip ir pats Morisonas...


Tik gaila kad Morisonas labai jau negraziai uzbaiges savo gyvenimeli... Nors kaip sakoma "Nori buti populiarus amzinai? Tai mirk jaunas" Ziauru bet tai tiesa.

19

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

esu klausius.. taciau nepaliko didelio ispudzio..

20

Re: the doors, nejau nieks jau nemyli??

Rolandas, 22 пишет:
Saulė, 19 пишет:

o man priesingai:::202 as jos galiu visad klausyt...  vat tas kazkas tokio, kaip tu sakai ir daro ta grupe tokia nepakartojama, kaip ir pats Morisonas...


Tik gaila kad Morisonas labai jau negraziai uzbaiges savo gyvenimeli... Nors kaip sakoma "Nori buti populiarus amzinai? Tai mirk jaunas" Ziauru bet tai tiesa.


na taip, ziauri, bet teisybe... ir netik morisonas pabaige toks jaunas savo gyvenima, bet ir jimi hendrix, bob marley ,janis joplin..... ir kas keisciausia jiem visiem buvo 27m..