1

Tema: masturbacija

taigi ka manot apie masturbacija?as nuo 5 klases masturbuojiuos ir bandau mest si durna iproti...taigi kas jus manot?

2

Re: masturbacija

manau kad neverta smile
masturbuotis yra ri sveika ir gerai
neatsimenu nuo kiek masturbuojuos bet kazkaip apie metima net nera minciu.
nu jei mergina tureciau ir prievartautu ten n kartu i diena tai aisq apie tai net nepagalvociau bet seip net seimose buna kad ejnama su ranka atlikt nedoru reikalu big_smile
o seip visi masturbuojas!!! VISIII ;]

3

Re: masturbacija

kazkur skaiciau,kad daugiau nei 90% bernu tai daro smile

4

Re: masturbacija

ir apie 80% moteriskaiciu ;]

5

Re: masturbacija

visi masturbuojas,bet nesi---sa jei uzeina bachurui ir mergai,tai nafik masturbuotis,susiejai kur i kambari ar dar kur ir nereiktu masturbuotis smile

6

Re: masturbacija

man asmeniskai,pradeda atsibosti ta masturbacija,juolab,kad neturiu merginos

7

Re: masturbacija

o tu nemeginai merginos ieskotis uzuot dejaves :?

8

Re: masturbacija

bandziu:::818

9

Re: masturbacija

Na taip, mergina yra veinintele iseitis jei nenori su rankute dirbti smile O seip pritarsiu nuomone, kad tai darem, ar darom visi, tik ne daug kas apie tai garsiai kalba smile

PS: Linai, tu jau moderatorius? Sveikinu smile

10

Re: masturbacija

Linas, 18 parašė:

Na taip, mergina yra veinintele iseitis jei nenori su rankute dirbti smile O seip pritarsiu nuomone, kad tai darem, ar darom visi, tik ne daug kas apie tai garsiai kalba smile

PS: Linai, tu jau moderatorius? Sveikinu smile

> na dekui uz sveikinimus smile


> Tadai gal prastokai ieskai arba lb aukstus reikalavimus keli

11

Re: masturbacija

na kokie ten pas mane reikalavimai... man svarbu charakteris,su isore galima viska sutvarkyt smile o ieskot,tai visais imanomais budais ieskau...

12

Re: masturbacija

Kaskur skaiciau, bet dabar nepamenu kur, kad bahuras masturbavosi jau nuo penkiu metu smile

13

Re: masturbacija

Tadas, 21 parašė:

na kokie ten pas mane reikalavimai... man svarbu charakteris,su isore galima viska sutvarkyt smile o ieskot,tai visais imanomais budais ieskau...

mano manymu svarbu kad pana butu i tave nepanasi tada vienas kita papildysit wink

14

Re: masturbacija

Ovydas, 20 parašė:

Kaskur skaiciau, bet dabar nepamenu kur, kad bahuras masturbavosi jau nuo penkiu metu smile


>> nu tu logiskai pamastyk ir pasidomek zmogaus anatomija :::b02

15

Re: masturbacija

linas moderatorius? :>
atmoderuok man 3 geltonas korteles big_smile

16

Re: masturbacija

Arunas, 21 parašė:

linas moderatorius? :>
atmoderuok man 3 geltonas korteles big_smile

na taip o kodel tureciau :-)
> as lb antikorupciskas wink

> o uz ka jas uzsidirbai ?

17

Re: masturbacija

nesuprasi...vieni sako,kad gerai,vos ne i nauda,kiti sako kad blogai,gali tapt nevaisingas...tai kur ta teisybe?:::819

18

Re: masturbacija

Linas, 19 parašė:
Ovydas, 20 parašė:

Kaskur skaiciau, bet dabar nepamenu kur, kad bahuras masturbavosi jau nuo penkiu metu smile


>> nu tu logiskai pamastyk ir pasidomek zmogaus anatomija :::b02


Seip tu gali cia gincytis su manim kiek nori smile bet tikrai neirodysi kad netiesa smile isai ta kaifa galejo pajusti bet daugiau nieko smile vat ir visa tavo zmogaus anatomija smile nesneku as apie skyscius smile

19

Re: masturbacija

Ovydas, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Ovydas, 20 parašė:

Kaskur skaiciau, bet dabar nepamenu kur, kad bahuras masturbavosi jau nuo penkiu metu smile


>> nu tu logiskai pamastyk ir pasidomek zmogaus anatomija :::b02


Seip tu gali cia gincytis su manim kiek nori smile bet tikrai neirodysi kad netiesa


> na nemanau kad tai buvo rimtas leidinys..

> o bulvariniuose leidiniuose gali paskaityti kad ir kiaules skraido big_smile

20

Re: masturbacija

Ovydas, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Ovydas, 20 parašė:

Kaskur skaiciau, bet dabar nepamenu kur, kad bahuras masturbavosi jau nuo penkiu metu smile


>> nu tu logiskai pamastyk ir pasidomek zmogaus anatomija :::b02


Seip tu gali cia gincytis su manim kiek nori smile bet tikrai neirodysi kad netiesa smile isai ta kaifa galejo pajusti bet daugiau nieko smile vat ir visa tavo zmogaus anatomija smile nesneku as apie skyscius smile

apie tokius skyscius galima paklausti urologo

> nes cia dauguma tokiu daktaru kad jei skauda galva tai pjauna koja ;D