1

Tema: Noriu plokščio pilvuko...

I sporto klubus neturiu laiko kada lekioti.. ir sokolado nezadu atsisakyti.. :> o figurytes tai norisi... :::138 Gal paneles pasidalintu kaip jos puoseleja savo kuno linijas.. ir kaip atsisakyti to sokolado?:) ir ar tas chromas is tikruju sumazina saldumynu poreiki?:) reikia ugdyti valia.. nieko nebus..  Kaip patobulinti kuno linijas.. namie taip sunku prisiversti sportuoti.. retoriai klausimai be atsakymu visgi.. ut.. hmm zinau tik viena - sportuoti man reikia... nieko, arteja egzaminai.. is streso suplonesiu big_smile Tai va, manosios problemos: Pilvukas ir soniukai...

2

Re: Noriu plokščio pilvuko...

As tai vakarais atsilenkimus darau smile Nors ir ju nedarydama per daug nesiskundziu...;> Saldumynu valgau belekiek..;) ech..dievo dovana...:) bet manau, akd atsilenkimai pilvukui geriausia manksta!;)

3

Re: Noriu plokščio pilvuko...

smile vat juos reikia ir taisyklingai daryti... smile ech, baltas pavydas..:) gerai, kad kai kurioms merginoms niekas i kuna neina.. :::138

4

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Aj eijna gal tik nelabai stipriai wink Tai nesunku taisyklingai...:) Mane netycia uzklydus i mokykla musu studente kuno kulturos mokytoja ismokino...;)

5

Re: Noriu plokščio pilvuko...

He he na nors  kreipiamasi buvo i panas  biski isikisiu as cia  i jusu diskusija  ar galima ? aciu uz leidima big_smile visu pirma  daug  ka lemia genetika   yra keletas zmoniu tipu  kita  velgi priklauso nuo genetikos  medziagu apykaita   tongue trecia  jei maistas bus derinamas pagal  tam tikras lenteles (pagal jas faktiskai visas maistas kuri valgom nesiderina) galesit  kist kiek norit ir vistiek  busit  plonos  na ir svarbiausia  aisq  sportas  vat . Nieko naujo as cia nepasakiau  betik parasynet ania big_smile:D:D

6

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Robertas21 ko lendi i merginu kalbas jeigu nori kazka rodytis sukurk tema.Juk cia merginos bendrauja apie klausimus

7

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Laimis  22 o ko tu man aiskini

8

Re: Noriu plokščio pilvuko...

o kur suzinoti placiau apie tas visas lenteles... (?)
reikia man patapti vegetare big_smile

9

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Aiste  big_smile pas mane  yra tarp "Kulturizmas" zurnalo senokas jis berots 2000 metu tai va bet tingiu skanuot  pabandyk pasieskot nete H.Šeltono  lenteles smile kas liecia vegetarus  tai neturedama ziniu speju greit papildytum mazakraujyste serganciuju sarasus smile

10

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Nera Sporto nera ir figuros faktas kai blynas.
As lankau Lauko tenisa 2metus ir taip islaikau figura smile

11

Re: Noriu plokščio pilvuko...

http://bodybuild.tinklapis.lt/maistas/maisto%20suderinimas.htm vat ten yra aprasymas  kazkoks tai ir  desinej virsuj paspaudus lenteles  nzn ar tokios pat kaip pas mane bet turbut kad tokios pat big_smile bet tai kaip minejau pagal jas ten faktiskai niekas netinka  ka mes valgom big_smile  TEN ZIUREKIT   I MAISTO DARNOS LENTELE jokiais  budais  nezekit i pirma lentele nes issipusit kaip balionai nes ten sportininkam vat tongue

12

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Sutinku, kad jei nebus sporto, nebus ir figuros.
As sportuoju penkis kartus per savaite, laikausi rezimo, valgau pekis/sesis kartus per diena po nedaug ir kas 3 valandas. Aisku jokiu saldumynu, riebaus maisto, viskas virta arba troskinta.

13

Re: Noriu plokščio pilvuko...

nu ka zinau su tais atsilenkimais tai reikia daryt apie kokius 100 nes kol pradeda tirbdyt riebalus...gan dauk laiko praejna tai geriau koki dviratuka isigyk...ir vazinek su juo visur...arba i namus ta ir galesi ziuret telika ir mint:D

14

Re: Noriu plokščio pilvuko...

1. Valia 2.Rytinis begiojimas iskart atsikelus ir nevalgius, labai siltai apsirengus... 3. Tam tikri atsilenkimai irgi ryte... Parodyt tik neiseina... Jie ten is keturiu daliu susideda, tokia serija yra... Lietuvos olimpines rinktines vyr. gydytojas rekomendavo... jei ka sudomins parasykit, gal nupasakosiu, nes retai bepamatysi mergina su raumeningu pilvuku, o vis delto noretusi isvysti tokia, o ne sokolada bevalgancia...

15

Re: Noriu plokščio pilvuko...

o kuo cia blogas sokolado valgancios pilvukas smile ant kaulu vis tiek turi buti kazkiek mesos.. o kur mesa, ten ir riebeliuku sluoksnis smile is viso.. gerai pasake tas latviu dietologas (jei kas matet), zmogui diena reikalinga tik tada, jei jis pats prastai jauciuosi nuo savo svorio, jaucia diskomforta, o ne tuo atveju, kad sveriu 40 kg, bet manekenes sveria 35, tai ir man reikia.. nesveikas pas mus is viso zmogaus ivaizdis formuojamas..

16

Re: Noriu plokščio pilvuko...

na man tai  pana turi buti tokia kad  butu uz ko paimt vat tongue  nors ir ant  pilvo ten  tu riebalu yra bet apvalumai veza va tep va big_smile

17

Re: Noriu plokščio pilvuko...

an irgi patinka toks mazytis pilvukas kai buna pas mergyte :)net nezinau kai papibudinamas smile bet toks sexy ;]

18

Re: Noriu plokščio pilvuko...

jop, man taip pat patinka kai kuno formos moteriskos.. smile ypatingai nemegstu kai buna kudos kaip degtukai.. smile

19

Re: Noriu plokščio pilvuko...

kadaise turejau viena manekene tai jos dubens (ar kokie ten) kaulai besimylint pastoviai trynesi i manuosius. Na viskas taip tesesi kol iki kraujo nenusibalnojom - keliai issiskyre. Kas is to kad kuda kai plem kancias patiri besimyledamas

20

Re: Noriu plokščio pilvuko...

mhuh.. ir menkas malonumas matyt savo daikta merginoje besimylint.. kai tokia kuda, tai taip ir matos.. big_smile