21

Re: Noriu plokščio pilvuko...

geraj ce pawaret wink))

22

Re: Noriu plokščio pilvuko...

tai dar gerai , jai pakeliui neissiardo...

23

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Aha, aš irgi užsimaniau plokščio pilvuko smile Pradėjau daryti pratimus. Turiu nuo senų laikų iš visokių žurnalų išsikirpus

24

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Sweikos paneles:) jau 10metu esu sporte, galiu pasakyt nuo tiek kiek walgot nelabai kas ir priklauso, swarbiausia yra jusu apytaka. Jei ji yra letesne tai ir sworis auks sparciau, o jei norit kad apytaka butu greitesne tai reikia kuo daugiau judet. Dietos taip pat nera naudingos, priesingai, daugiau zalos negu naudos. Swarbiausia tureti saika ir pries walgant paklausti sawes ar esi tikrai alkana ir t.t Taip pat nemanykit kad sawaite padariusios atsilenkimu, pilvukai pasidarys ploksti, tikrai ne. Sportuoti turit intensyviai:)) taip pat labai negerai tos merginos daro kurios uzsimano pabegiot ir vos sawaite tai dariusios vel meta, tada sworis auga daug sparciau. Na jei ko reikia tai klauskit, mielai pasdesiu:))

25

Re: Noriu plokščio pilvuko...

nejau tikit kad maistas tik ir "stato"jusu pilvuka i pakeiciama bukle:) tik jau nereikia :)nors jei norit vienkartinio rezultato kodel gi nea:) isvados(kad ir nelabai palankios:) sportas sportas ir dar karteli sportas:)

26

Re: Noriu plokščio pilvuko...

ir beje beskaitant musu berneliu komentus... kilo mintis... kam to reikia atsiras toks kuris susitaikys su jusu pilvuku:)(nesakau visiskai neprisiziuret bet...):) zodziu ne plokscias pilvukas chebrike uzveza:)

27

Re: Noriu plokščio pilvuko...

vat vat reikia save nuolat kontroliuoti viskas turi savo ribas reikia ieskoti aukso viduriuko, sena maldele sportas sportas ir dar karta sportas, nieko cia jau nepadarysi, mintim ir noru kilogramai neistirps:)

28

Re: Noriu plokščio pilvuko...

swarbiausia mityba yra o ne jokie archajishki pakartojimu skaiciai atsilenkimuose [;

29

Re: Noriu plokščio pilvuko...

sveikos ir sveiki, nezinau kaip jums merginos, bet mano manymu geras sexas yra geriausias sportas, ir   nereikalauja didelio prisivertimo, ir malonu, o kuno formos keiciasi kaip mat...o drovuolems siulyciau ysimyleti, tai irgi tirpina lasinukus smile...o jei visa tai netinka ?! geras budas yra 2 savaiciu baltymu dieta kartu su aktyviu sportu, pilvo raumenukai kaip mat isryskes, tik reikia siek tiek pastangu !!!...bet as verciau pasilikciau prie pirmojo varianto wink

30

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Ramunė, 15 parašė:

ir beje beskaitant musu berneliu komentus... kilo mintis... kam to reikia atsiras toks kuris susitaikys su jusu pilvuku:)(nesakau visiskai neprisiziuret bet...):) zodziu ne plokscias pilvukas chebrike uzveza:)

Taip, beabejo atsiras smile Bet pvz. aš asmeniškai jei ką nors darau, tai dažniausiai dėl savęs pačios, o ne dėl vaikinų wink Tiesiog gražiai atrodydama pati jaučiuos geriau

31

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Deimante, 17 parašė:

Sweikos paneles:) jau 10metu esu sporte, galiu pasakyt nuo tiek kiek walgot nelabai kas ir priklauso, swarbiausia yra jusu apytaka. Jei ji yra letesne tai ir sworis auks sparciau, o jei norit kad apytaka butu greitesne tai reikia kuo daugiau judet. Dietos taip pat nera naudingos, priesingai, daugiau zalos negu naudos. Swarbiausia tureti saika ir pries walgant paklausti sawes ar esi tikrai alkana ir t.t Taip pat nemanykit kad sawaite padariusios atsilenkimu, pilvukai pasidarys ploksti, tikrai ne. Sportuoti turit intensyviai:)) taip pat labai negerai tos merginos daro kurios uzsimano pabegiot ir vos sawaite tai dariusios vel meta, tada sworis auga daug sparciau. Na jei ko reikia tai klauskit, mielai pasdesiu:))

o tai kodel taip jau dar sparchiau?

32

Re: Noriu plokščio pilvuko...

sveikos ir sveiki, nezinau kaip jums merginos, bet mano manymu geras sexas yra geriausias sportas, ir nereikalauja didelio prisivertimo, ir malonu, o kuno formos keiciasi kaip mat...o drovuolems siulyciau ysimyleti, tai irgi tirpina lasinukus ...o jei visa tai netinka ?! geras budas yra 2 savaiciu baltymu dieta kartu su aktyviu sportu, pilvo raumenukai kaip mat isryskes, tik reikia siek tiek pastangu !!!...bet as verciau pasilikciau prie pirmojo varianto

Cia labai gerai parasyta Virga,seksas tai geriausias ir maloniausias sportas.Nereikia saves kankinti su dietom:)

33

Re: Noriu plokščio pilvuko...

O jei del vaikinu tai tikrai atsiras tas kuris myles ir myles tavo kuna toki koks jis yra,aisku nesakau kad reikia nekreip demesio i save bet nereikia susirgti dietos liga...
Nuobodzios tos paneles kur tik ir kalba dieta antsvoris ir t..t...
MYLEK PATI SAVE MYLES TAVE IR KITI!!!

34

Re: Noriu plokščio pilvuko...

daryk atsilenkimus ryta vakara ir kojas keliok

35

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Roberta, 24 parašė:

sveikos ir sveiki, nezinau kaip jums merginos, bet mano manymu geras sexas yra geriausias sportas, ir nereikalauja didelio prisivertimo, ir malonu, o kuno formos keiciasi kaip mat...o drovuolems siulyciau ysimyleti, tai irgi tirpina lasinukus ...o jei visa tai netinka ?! geras budas yra 2 savaiciu baltymu dieta kartu su aktyviu sportu, pilvo raumenukai kaip mat isryskes, tik reikia siek tiek pastangu !!!...bet as verciau pasilikciau prie pirmojo varianto

Cia labai gerai parasyta Virga,seksas tai geriausias ir maloniausias sportas.Nereikia saves kankinti su dietom:)

Matau tikrai protingu merginu vis dar yra
:::740

36

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Respect Robertai :]

37

Re: Noriu plokščio pilvuko...

na be sekso ir meiles ,tik mityba reikia keisti...daug kefyro gerk..jis skrandi uzpildo maziau valgyti norisi,ir prie to pacio mikroflora atstato....niekada nepersivalgyk ...na kaskada sveriau 70 dabar 55 kg jau senai ir nebeataugu valgau tai ka noriu bet gal nebera tokio ir apetito valgymui....ir savo pilvu patenkinta rengtis galiu ka noriu...

38

Re: Noriu plokščio pilvuko...

man jau atrodo, kad man reiks isimyleti, kaip cia kazkas rase smile smile smile :::138 ...... big_smile

39

Re: Noriu plokščio pilvuko...

shejp tai jeigu jau kasnors sportuoja, tai turetu zhinoti, kad po mankshtos reikia 2h. nieko nevalgyti, nes kitaip vel viskas atsistato... big_smile shiandien suzhinojau... tongue

40

Re: Noriu plokščio pilvuko...

bet tada labiausiai norisi valgyti big_smile ...  na man tai sake, kad valandos uztenka..:)