81

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Viktorija, 17 parašė:

visi nori plokscio pilvuko,bet kartais ir nereikia nei stengtis...:)pwz.:
1.as nesportuoju...
2.nereguliuoju sau ka valgyt ir ka nevalgyt...
3.nesusilaikau ne dienos nuo saldumynu...
4.nesilaikau jokiu varginanciu dietu...
Ir turiu liekna pilvuka...

lieknas ir plokscias skiriasi:)
as irgi viska ta pati darau ka ir tu,tik isskyrus 3 punkta,nes saldumynus ne itin megstu...na ir tas pilvas lieknas kaip tu sakai,bet jis ne plokscias,nes toki galima tureti tik sportuojant...buna merginos nera lieknos,bet turi plokstu pilvuka atsilenkimu ir t.t deka.tik lb persistengti nereikia,nes poto merginos panaseja i vaikinus,o cia jau ne itin grazu(bent jau man).

82

Re: Noriu plokščio pilvuko...

tai ka man daryti? lankau sokius,na esu normalaus sudejimo,bet tai pilvuko tai ner tai vel atsiranda sad ka daryti kad jis neatsirastu ? big_smile

83

Re: Noriu plokščio pilvuko...

atsilenkimai pilvuko atsikratymo budas bet istiesu juos reikia daryti vis didinant tik nepersistengiant....beto atsilenkimu vien neuztenka reikia ir suderinti mityba...nera taip lengva bet jei idesi daug pastangu atrodys kad nieko cia sunkaus nera

84

Re: Noriu plokščio pilvuko...

beje man irgi gerai nes neina taip lpj i kuna nors sokoladu negaliu atsisakyti ar dar kitu saldumynu

85

Re: Noriu plokščio pilvuko...

ir as noriu plokscio pilvuko!!! ziema jis visada uzauga sad o tuoj naujakas! kaip greit pasiekt optimaliu rezultatu??? :::b54

86

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Greit niekaip. As tai nekenciu savo pilvo. Bet vaikinam jis patinka. O man ne. O ie sako akd jis toks mielas minkstutis. Brrr... big_smile Mums merginom visada priesingai atrodo. Doroteja, teks mums su ne plokciais vaiksciot. O per naujaka ir t.t. tai am.. nebuna plokscias niekada, nuo suvalgyto maisto kiekio ir isgerto alkoholiio kiekio big_smile

87

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Egle, 18 parašė:

Greit niekaip. As tai nekenciu savo pilvo. Bet vaikinam jis patinka. O man ne. O ie sako akd jis toks mielas minkstutis. Brrr... big_smile Mums merginom visada priesingai atrodo. Doroteja, teks mums su ne plokciais vaiksciot. O per naujaka ir t.t. tai am.. nebuna plokscias niekada, nuo suvalgyto maisto kiekio ir isgerto alkoholiio kiekio big_smile

big_smile
niu pasistengsiu daryt atsilenkimus smile nes mano siaip buna plokscias, bet deja tik ne ziema...ziema viska ka valgau tasiduria ant pilvuko smile siaip ziema zmogaus kunas linkes labiau kaupt riebalus nes organizmas saugosi nuo salciu... ex big_smile

88

Re: Noriu plokščio pilvuko...

As tai tingiu juos daryt (prisipazystu, ka darysi xD). Dabar sergu, tai isvis tik tunau kaip katinas. Na dar per daktarus vaikstau. ;D

89

Re: Noriu plokščio pilvuko...

pastebejau kai po isgertuviu visa diena nevalgau taj taaaip susitraukiu ;D gal vietoj maisto sidra pliumt? ;D

90

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Plokscias pilvukas biaurojahttp://forumas.ieskok.lt/imgload/4088 mano pusbrolis visas subiaurotas visokiais pleksniu stiliaus formom :::050 jei visos merginos taip atrodytu nusisauciau :::a41

91

Re: Noriu plokščio pilvuko...

plokscio pilvuko ir greitai??????  viskas kas greitai nesveika..  taigi nusipirki korseta susiverzi ji kaip reikiant,patikek tada nei sportuoti nei sokolado nebereikes smile

92

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Viktoras, 25 parašė:

plokscio pilvuko ir greitai??????  viskas kas greitai nesveika..  taigi nusipirki korseta susiverzi ji kaip reikiant,patikek tada nei sportuoti nei sokolado nebereikes smile

Dar senais laikais kazkokioj karalystei ji uzdraude, nes korseta pradejo nesveikai verzti, moterys nuo jo nukentedavo :::050

93

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Tomas, 25 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

plokscio pilvuko ir greitai??????  viskas kas greitai nesveika..  taigi nusipirki korseta susiverzi ji kaip reikiant,patikek tada nei sportuoti nei sokolado nebereikes smile

Dar senais laikais kazkokioj karalystei ji uzdraude, nes korseta pradejo nesveikai verzti, moterys nuo jo nukentedavo :::050

joa korsetas taj jau tikrai negeraj moterys dusta ir alpsta net... taip budavo todel nesiulyciau to ir db hmm

94

Re: Noriu plokščio pilvuko...

juk jau minejau,kas nori visko gretai,tai tikrai buna skausminga ir nesveika smile

95

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Taip, Viktorai. Labai teisingai sakai.Ir pvz greit numestas svoris, greit ir su kaupu atauga smile

96

Re: Noriu plokščio pilvuko...

viskas vyksta nuo vaikystes,prie kokio gyvenimo budo priprates zmogus yra,toks jis ir lieka visam gyvenimui smile
o tos kurios badauja,kad sulieknietu,hmmmmm   nejau neteko girdeti tokio zodzio kaip SPORTAS big_smile

97

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Geriausiai keisti gyvenimo buda taip pigiau :::818

98

Re: Noriu plokščio pilvuko...

arba daugiau meiles lovoje,ir ne tik lovoje,girdejau labai gerai kalorijas degina big_smile

99

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Tomas, 25 parašė:

Geriausiai keisti gyvenimo buda taip pigiau :::818

aha geriausia isvis nustot valgyt ;D
arba pvz praryt vata, arba ciulpt ledo gabaliuka... sako anoreksikes tikrai pigiai gyvena big_smile big_smile

100

Re: Noriu plokščio pilvuko...

bet nuo bado pilvas kaip tik issipucia, juk tie Afrikos nygeriukai tik laksto su dideliais pilvais...