121

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Daryk atsilenkimus smile kasdien nemažiau, kaip 100. Žinok veiksminga! :::b18:::920

122

Re: Noriu plokščio pilvuko...

O ka daryti, jei stuburas nesveikas? Juk atsilenkimai labai vargina stubura.

123

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Loreta, 41 parašė:

O ka daryti, jei stuburas nesveikas? Juk atsilenkimai labai vargina stubura.

TV Shope nusipirk Kosmo diską big_smile arba http://www.topshop.lt/index.asp?tn=productview_v2&cid=155310  big_smile

124

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Nieko jis nepadeda tas kosmodiskas.:):)

125

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Loreta, 41 parašė:

O ka daryti, jei stuburas nesveikas? Juk atsilenkimai labai vargina stubura.

pazistamas jausmas...todel niekada nekenciau mokykloj kai reikdavo laiku atsilenkimus daryti,nugara atrodo tuoj subires,o visi organaiatrodo taip traiskomi... turbut nieko ziauriau uz atsilenkimus...

126

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Pasirodo, nugaros skausmas ne tik senatves pozymis, kaip cia bande pasakyti ponaitis Andrius...:):)

127

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Tai pieną reikia gerti ir bananus valgyti smile Tokios jaunos, o jau osteoporoze skundžiatės smile

128

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Loreta>zinoma kad ne ne visi zmoes sugeba daryti tuos atsilenkimus...ir ne visi juos gali daryti...man per silpna nugara

129

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Vaiva, tada Tau reiketu sutvirtinti nugaros raumenis,kad jie prilaikytu stubura. Pirmiausia uzsiaugink tvirtus raumenis ant nugaros,o jau tada ir presa pradek lavinti.

130

Re: Noriu plokščio pilvuko...

geriausia bendras sportas viskam smile

131

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Ei as nezadu nieko stiprint tik viena zinau kad mano nugaros raumenys silpnoki...o del pieno gerimo nee kasko nenoriu o bananu niekada neatsisakau smile

132

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Tau ,Vaiva, ir nereikia dar kol kas labai rupintis savo isvaizda, nes ir taip nieko netruksta,esi labai grazi. Taciau begant laikui geriau neapsileisti ir nuo kokiu 25 pradeti sportuoti.

133

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Loreta> emmm  mano giminej ir be sporto zmoniu figuros visai nieko...o sportuot kaskaip neman...:) aciu uz komplimentus....

134

Re: Noriu plokščio pilvuko...

na, o as manau, kad lb lb norint galima visko pasiekti...:::305 tik, kad man paciai nesiseka su noru pasidailinti pilvuka:::818 tik nusprendziu daryti kas ryta manksta, o po poros dienu to noro jau ne kvapo...:::017 vat sitaip ir kankinuosi... 034

135

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Užtai tavo kojos gražios, bent jom gali pasigirti:D o pas mane tai nieko gero nėra

136

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Monika, 14 parašė:

Užtai tavo kojos gražios, bent jom gali pasigirti:D o pas mane tai nieko gero nėra


nenusišnekėk... :::012 pas tave figūra graži.

137

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Vaiva, 19 parašė:

Ei as nezadu nieko stiprint tik viena zinau kad mano nugaros raumenys silpnoki...o del pieno gerimo nee kasko nenoriu o bananu niekada neatsisakau smile

jau tik nepradedam parintis del figuros, nes tavo tai nepriekaistinga ir faktas. :] va taip va. as duodu desimt balu ir venuolikta kaip akcijini pridedu big_smile

138

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Auri> nejau atejo man laikas raudonuoti?:::734  aciu aciu..nesitikejau tokiu zodziu...

139

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Andrius, 22 parašė:
Loreta, 41 parašė:

O ka daryti, jei stuburas nesveikas? Juk atsilenkimai labai vargina stubura.

TV Shope nusipirk Kosmo diską big_smile arba http://www.topshop.lt/index.asp?tn=productview_v2&cid=155310  big_smile


jo jo ;D pirkit KOSMOdiska ;D kosmiskai nerealiai padeda big_smile

140

Re: Noriu plokščio pilvuko...

Viktorija, 14 parašė:
Monika, 14 parašė:

Užtai tavo kojos gražios, bent jom gali pasigirti:D o pas mane tai nieko gero nėra


nenusišnekėk... :::012 pas tave figūra graži.

Figūra gal ir graži, bet ne tas riebalinis sluoksnis visur:DDD