1

Tema: Plauku dazai

Kokie plauku dazai geriausi?
kurie nekenkia plaukams?

2

Re: Plauku dazai

sampunai atrodo nlb juos kankina...
As daziau su kaikuriais [londacolor,palet ir pan] **** kainuoja daug dazo prastai..beto gal tu savo plauku isvis nedazyk?

3

Re: Plauku dazai

Loreal. Jau kuri laika naudoju ir plauku negadina. Zinoma tik nebalink pries dazydama nes isdzius plaukai. Po dazymo patartina naudoti plauku kauke.

4

Re: Plauku dazai

palete dazai niekam tike,labaj gadina plaukus...seniau dazydavau su palete taip ir susigadinau plaukus,geraj kad jau atsigauna po truputi

5

Re: Plauku dazai

na as kirpykloj visad dazau plaukus:)tai turbut neprasty dazai tenai,nes jau nznau kiek metu dazau,o plaukai nesisakoja ir nesausi:)tiu ir nueik i kirpykla ir pasiklausk kirpejos,jos duos geresni patarima

6

Re: Plauku dazai

nu man kirpykloj labai brangei iseitu nusidazyti plaukus nes man vos 2 dezuciu dazu uztenka big_smile labai stori plaukai mano big_smile na bet pasiklaust neprosaly smile

7

Re: Plauku dazai

kiekvieni plauku dazai gadina plaukus....sapmupai,dazomieji balzamai ar putos gadina maziausiai,bet siaip kiekvieni.....na apie tuos brangesnius galiu pasakyti tiek,kad jie yra kreminiai dazai,ten maziau oksidanto ir yra payobulinti,tai maziau kenkia.....tai vat....na o tai jau milteliniai dazai savaime aisku kad gadina plauka daugiausiai.......

8

Re: Plauku dazai

na taip kiekvieni kenkia,zinau,bet kreminiai dazai pvz,man nevisada kimba taip kaip turetu buti....