1

Tema: ar atleistumete?

isiwaizduokite kad jusu geriausia drauge nuwilioja nuo jusu waikina.. kaip jus elgtumetes?? ar sugebetumete atleisti jai??

2

Re: ar atleistumete?

ziurint kokie santykiai su tuo vaikinu... kiek laiko kartu... jai ta drauge tikrai viliotu ji gal ir pykciau... o jai tik taip demesy parodytu ir jis susileistu, gal ir aciu pasakyciau, nes juk ji parodytu kas jis per vienas, ir anksiau ar veliau vistiek isduotu jai ne su drauge tai su kita...bet istikruju, negali zinoti kaip tada viskas atrodytu... man asmeniskai drauges vaikinas yra uzdraustas vaisius... man santykai su drauge yra auksiau uz viska, ir joks vaikinas nevertas sugriauti sios draugystes...

3

Re: ar atleistumete?

jei mylėjai vaikiną ir draugė tai žinojo, tada anokia ji ir draugė? pamąstyk ar tau jos reik, jei reik, tai tada atleisk, jei supranti,. kad šešėlis dėl vaino bus visada, tai jau draugystė nebebus tokia kaip anksčiau ir ar iš vis reikalinga ji...

4

Re: ar atleistumete?

tai buwo tiesiog metymasis su juo...bet esme ta kad jinai pradejo prie jo lysti ir per wiena wakareli lipti ant jo budama girta... man tai nebuwo didelis praradimas nes as jo tikrai nemylejau...bet as manau kad nieko gero nebus jeigu jin taip pat padarys ir su waikinu kury as mylesiu..

5

Re: ar atleistumete?

neatleisk ji to newerta...

6

Re: ar atleistumete?

jei pavagia vaikina is panoses tai netik jos kalte nes tai reiskia kad vaikinas rado pas ja tai ko negalejo duoti jo mergina..
> bet siaip as vertinu istikimybe ir apskirtai butu sunku kazka sakyti kai nesi buves tokioje padetyje todel ir nezinau ar atleisciau ar ne big_smile

7

Re: ar atleistumete?

dabar ji mete ta waikina  nes suprato kad as labai supykau... ir wos ne ant keliu klaupiasi atsiprasineja

8

Re: ar atleistumete?

Vanessa, 18 parašė:

dabar ji mete ta waikina  nes suprato kad as labai supykau... ir wos ne ant keliu klaupiasi atsiprasineja

na man tai juokinga.. reikia pasverti savo veiksmus tada veikti o ne padarius atgailauti.. :{}

o ji tikrai nera tau drauge jei uzsilipo ant tva vaikino ar ji nuviliojo kitaip..

9

Re: ar atleistumete?

siaip manau kad visos ir visi eina i kaire.. bet protingi tie kurie moka tai nuslepti..
> nors man tai nera priimtina..

10

Re: ar atleistumete?

big_smile...nera primtina.. jau kazkur tai girdejau:D

11

Re: ar atleistumete?

Vanessa, 18 parašė:

big_smile...nera primtina.. jau kazkur tai girdejau:D

tai tu tik siaip tema kurei ar cia jau sau sita reikala taikai :? :-)

12

Re: ar atleistumete?

Linas, 19 parašė:
Vanessa, 18 parašė:

big_smile...nera primtina.. jau kazkur tai girdejau:D

tai tu tik siaip tema kurei ar cia jau sau sita reikala taikai :? :-)

nu tu mane ir nuwertinai cea...:(

13

Re: ar atleistumete?

tu ne taip mane supratai
> as nepamaniau kad tu ta nuviliotoja as maniau kad tu ta nuo kurios nuviliojo..

14

Re: ar atleistumete?

Linas, 19 parašė:
Vanessa, 18 parašė:

dabar ji mete ta waikina  nes suprato kad as labai supykau... ir wos ne ant keliu klaupiasi atsiprasineja

na man tai juokinga.. reikia pasverti savo veiksmus tada veikti o ne padarius atgailauti.. :{}

o ji tikrai nera tau drauge jei uzsilipo ant tva vaikino ar ji nuviliojo kitaip..


bet žinok kartais nepavyksta prieš ką darant pasvert, apmąstyt... :V

15

Re: ar atleistumete?

Linas, 19 parašė:

tu ne taip mane supratai
> as nepamaniau kad tu ta nuviliotoja as maniau kad tu ta nuo kurios nuviliojo..

tai del to ir nuwertinai...:D

16

Re: ar atleistumete?

o jei viena pana draugavo su bachuriuku,, praejo kazkiek laiko ir tas berniukas pradejo draugauti su savo paneles  drauge :? tai kaip cia gaunasi :? irgi kad mergaite nuviliojo drauga :? bet jei tie zmones abu laimingi :? tai kaip tuomet? jei jiems dviese zymiai geriau...
>>> va as manau, kad siuo atveju., tas nuviliojimas geras daiktas.. ir cia joks ejimas kairen, jei zmogus iesko to, kas ji padarys laiminga :::a03 ir jei jis randa :?
>.. gal ir skaudu, bet jei tie zmones, sutike vienas kita kad ir tokiomis aplinkybemis, kuria rimtus santykius ir bendra ateiti, tai tuomet as manau, kad sitie zmones buvo vienas kitam skirti, nes siaip ne visi isdraugauja, kai kiti aplink kalba, va, ta nuviliojo ta ir t.t.

17

Re: ar atleistumete?

Vanessa, 18 parašė:
Linas, 19 parašė:

tu ne taip mane supratai
> as nepamaniau kad tu ta nuviliotoja as maniau kad tu ta nuo kurios nuviliojo..

tai del to ir nuwertinai...:D

nu jau tik nepradekim kirviais laidytis :::818

18

Re: ar atleistumete?

Vanessa, 18 parašė:

dabar ji mete ta waikina  nes suprato kad as labai supykau... ir wos ne ant keliu klaupiasi atsiprasineja

Bek nuo tokios drauges kuo toliau. Ji nepatikima ir slidi ,kaip gyvatė. Čia ji nuvilioja nuo Tavęs vaikiną, čia jį meta ,nes Tu pyksti..Kvaiša kažkokia..
:::135

19

Re: ar atleistumete?

Loreta, 40 parašė:
Vanessa, 18 parašė:

dabar ji mete ta waikina  nes suprato kad as labai supykau... ir wos ne ant keliu klaupiasi atsiprasineja

Bek nuo tokios drauges kuo toliau. Ji nepatikima ir slidi ,kaip gyvatė. Čia ji nuvilioja nuo Tavęs vaikiną, čia jį meta ,nes Tu pyksti..Kvaiša kažkokia..
:::135

aha, bėk ir nuo tokios draugės ir nuo tokio vaikino... smile O jeigu tu nebūtum supykus - tipo viskas tada būtų ok? Aš gal kokia atsilikus senamadė... bet neįmatau aš čia jokios draugystės... smile

20

Re: ar atleistumete?

na mano nuomone, jei tas vaikinas butu tave tikrai mylejes, ati tikrai taip nebutu padares. nors kadangi pati rasei kad tau tai nebuvo didelis nuostolis ji prarast, kad judu tiesiog"metetes" kartu, tai ta jusu draugysta ir meile nera jau tokia ir stipri...