61

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Gatvėj daug lengviau susirasti moterį. Ten jų daug daugiau ir ten tikras bendravimas smile

O čia - pamalt šūdą - aišku smile

62

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Valdas parašė:

smile

pritariu smile todel ir nereikia verkti, dusauti ir graudintis, kad cia nieko nera... cia - toks specifinis kontingentas ir jeigu jis tau netinka, reikia susirinkus zaislus ir keliauti i kitas smelio dezes arba i gatves...   

bet tada ita beda... sakoma , kad gatvese  daugiau bei geriau susisrasti, tai kam tada cia sedeti ?

63 (redagavo Valdas 2015-06-11 11:46)

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Mylimava pritarė mano šypsenai smile Man tai patinka smile Mylimava, tu žavi smile

64

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

ten jos buvo dvi  smile dabar - kazi kuria issirinkau..? :::047

65

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Pasakyk kurią smile

Pasakysiu kurioje buvo daugiau Meilės smile

66

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

tada imu abi smile

67

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Rūta parašė:

Ypač kai tokie kaimietukai, iš kažkokios gūdumos sostinėn atvykę ir vadinantys save vilniečiais nosį taip užkelia, kad pakaušiu ima žemę art, normalias merginas vadina kaimietukėm.
P.S. Nesivargink atsikirtinėt - apsilankau čia, bet realiam gyvenime tikrai yra pakankamai įdomios veiklos, tad čia užsuku vis rečiau. Ir tikrai ne pasitikrint, ar koks pelkių petras man kažką atsakė.

Taip audringai reaguojate į "kaimietukų" replikas?

Realiam gyvenime ne kasdien sutiksi tokių originalių žmonių, kokių yra šiame forume. Bent mano artimoje aplinkoje tokių nėra. Tikrai verta bent kartą per mėnesį čia apsilankyti.

68

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Seip verta manau cia sedeti, kaska spoksoti, veikti, bet kad ar galma cia kaska susirasti? na jai butu ne tokie princiniai kriterijai, gall........

69

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

jei tik sedesi, gal ir neverta. naudojant pagal paskirti, kazkam rasant yra sansu.

70

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

pagal mane.. kodel ne?..  blogiau vis tiek nebus big_smile

71

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Aisku neverta. Tik puskite is cia:::034:::034:::034

72

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Ne, ar čia iesko, ar šiaip dienas trumpina

73

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Ziurint kas ko iesko laisvalaikio prastumimo ar pazinciu realiai:) verta ar neverta  na man buvo verta as radau tik prisiregistravusi ir deje nepabijojau nei nueit i pasimatyma:) beabejones reikia suvokt savo galimybes ir kartais neissisokt auksciau kad paskui neliet ituzio kad koks modelis is miesto nepaziurejo i vargsa kaimo zmogeli su  ciabatais:)kartais reik ir patiem pamastyt o ka gi gali pasiulyt tam zmogui:)is mano puses man tikrai buvo  verta uzsiregistruot cia nors ta dariau vedama tik smalsumo bet radau galima  sakyt ne kur gatvej o cia sau brangu  zmoguti ir visai nejokia cia geda tos online pazintys atsibuskit geda gal tiems kurie iki 20 teturi ir kalbetis su jaunimu apie sitas pazintis gal ir nelabai prestizas:) na o cia pasedziu kasdien nes seip teliko laisvalaikio praleidimas akim paganyt ir pabendraut kaip kada su kitaip mastanciais:)o tuos kurie iesko sex ir pan ju visur atsiranda tai tiesiog ramiai blokuoji ir viskas jei nepakeliui:)

74

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

vladas parašė:

Ne, ar čia iesko, ar šiaip dienas trumpina

Čia neieško. Ne ta tema. :::b49

75

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Manau,verta,bent jau kurį laiką-tikrai nesuprantu tų,kurie "apsigyvenę" beveik internetinių pažinčių portaluose,juk matosi kada registruota anketa,o jei jau čia  sueina beveik 10-13 metelių nuo registracijos.........tai belieka pasveikinti su jubiliejum smile) ir natūraliai kyla klausimas -ką gi čia tiek laiko veikia?
Pažintį turėjau,bet nieko nesigavo,o štai mano pažįstama susipažino interneto pažinčių svetainėje,rezultatas-laiminga santuoka ir šeimos pagausėjimas :::010 Taip kad,ant ko "užkliūsi",turi vis gi sutapti abiejų žmonių lūkesčiai .

76

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Kristina parašė:

Manau,verta,bent jau kurį laiką-tikrai nesuprantu tų,kurie "apsigyvenę" beveik internetinių pažinčių portaluose,juk matosi kada registruota anketa,o jei jau čia  sueina beveik 10-13 metelių nuo registracijos.........tai belieka pasveikinti su jubiliejum smile) ir natūraliai kyla klausimas -ką gi čia tiek laiko veikia?
Pažintį turėjau,bet nieko nesigavo,o štai mano pažįstama susipažino interneto pažinčių svetainėje,rezultatas-laiminga santuoka ir šeimos pagausėjimas :::010 Taip kad,ant ko "užkliūsi",turi vis gi sutapti abiejų žmonių lūkesčiai .

oj vaikeli, kad zinotum kur as uzsiregistraves daugiau nei 10 meteliu... >:DDD

77

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Tomas parašė:
Kristina parašė:

Manau,verta,bent jau kurį laiką-tikrai nesuprantu tų,kurie "apsigyvenę" beveik internetinių pažinčių portaluose,juk matosi kada registruota anketa,o jei jau čia  sueina beveik 10-13 metelių nuo registracijos.........tai belieka pasveikinti su jubiliejum smile) ir natūraliai kyla klausimas -ką gi čia tiek laiko veikia?
Pažintį turėjau,bet nieko nesigavo,o štai mano pažįstama susipažino interneto pažinčių svetainėje,rezultatas-laiminga santuoka ir šeimos pagausėjimas :::010 Taip kad,ant ko "užkliūsi",turi vis gi sutapti abiejų žmonių lūkesčiai .

oj vaikeli, kad zinotum kur as uzsiregistraves daugiau nei 10 meteliu... >:DDD


Tai pasigirk :::034

78

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Tikrai, baikit cia rietis, eikit geriau to kruvino menulio paziuret. Sekancio karto dauguma nesulauksit.

79

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Kristina parašė:
Tomas parašė:
Kristina parašė:

Manau,verta,bent jau kurį laiką-tikrai nesuprantu tų,kurie "apsigyvenę" beveik internetinių pažinčių portaluose,juk matosi kada registruota anketa,o jei jau čia  sueina beveik 10-13 metelių nuo registracijos.........tai belieka pasveikinti su jubiliejum smile) ir natūraliai kyla klausimas -ką gi čia tiek laiko veikia?
Pažintį turėjau,bet nieko nesigavo,o štai mano pažįstama susipažino interneto pažinčių svetainėje,rezultatas-laiminga santuoka ir šeimos pagausėjimas :::010 Taip kad,ant ko "užkliūsi",turi vis gi sutapti abiejų žmonių lūkesčiai .

oj vaikeli, kad zinotum kur as uzsiregistraves daugiau nei 10 meteliu... >:DDD


Tai pasigirk :::034

praktiskai visur.. :DDD

80

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Mires portalas gliu tik tiek atsakyti,kai kurios  veplos nesugeba net pasisveikinti