1

Tema: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Manyciau diskusijos tema pasakko viska smile

2

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

per daug tokiose dalykuose uzsisedet manau nepatartina
smile

3

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Ar verta sedeti ieskok.lt? Hmm... tai jau priklauso is kurios puses i tai ziuresi... Kazkas tokius dalykus priima neigiamai, kazkas teigiamai ir t.t. Man asmeniskai cia patinka laika praleisti, tad, manau, kaikuriais atvejais cia sedeti naudinga, kazkiak prasiblaskau nuo mane uzpludusiu ir man sunkiu minciu... na ir t.t.

4

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

verta, tiek kiek tau idomu.. kai atsibosta, einu ka nors kita nuveikti... yra cia forume idomiu temu, kuriomis smagu padiskutuoti wink daug ko suzinai, as esu net savo nuomone i kai kuriuos dalykus pakeitus.. verat../

5

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Nijolė, 20 parašė:

verta, tiek kiek tau idomu.. kai atsibosta, einu ka nors kita nuveikti... yra cia forume idomiu temu, kuriomis smagu padiskutuoti wink daug ko suzinai, as esu net savo nuomone i kai kuriuos dalykus pakeitus.. verat../

jei zmogaus stereotipai ir isitikinimai nekinta tada labai blogai wink
> o kad pakito tada lb gerai

6

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Kartais buna gana idomiu pasnekovu. Yra kaip ir visur savo + ir - bet mano atveju + daugiau...

7

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

na tai kai kuriems vienintelis komunikavimo budas su pasauliu nes i viesuma neina del tam tikru priezasciu..
> man ieskok.lt tai laiko leidimo budas flirtavimo vieta kartais problemu sprendimo budas (forume) arba graziu minciu terpe..
> bet siaip man smagiau gyvai sedeti ir plepeti siurbciojant zaliaja arbata :-)

8

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

.. man ieskok.... naaa..., uzsiregistavau tam, kad rasciau drauga, kai radau.... liko senas iprotis... sedeti ieshkoke.... na, tai bent jau geriau nei sedeti prie teliko....? :-)

9

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Linas, 19 parašė:

na tai kai kuriems vienintelis komunikavimo budas su pasauliu nes i viesuma neina del tam tikru priezasciu..

va tokiems zmonems geriau interneto neduoti, nes mano nuomone tokia, kad jie cia uzsideda kaukes ir nesa tokiais zmonemis, kokiais is tikruju yra ir vaidina :V
--------
Jolanta, kas geriau ar tv ar ieskok.. pasirenki tu.. as tai siokiadieniais renkuosi ieskoka, nes tv neturiu, kai griztu namo ziuriu tv ir naktim prisedu prie neto.. cia kiekvienas renkasi, kaip jam geriau wink

10

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Kristijonas, 15 parašė:

Manyciau diskusijos tema pasakko viska smile


Na nelabai pasako. Ar verta sedėti pažinčių svetainėje, ar verta sedėti šioje pažinčių svetainėje? Jei tai pirmas klausimas - taip, jei antras - yra geresnių.

11

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

o kokios vertes tu ieskai www.ieskok.lt ???

12

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

manyciau,retkarciais visai nieko big_smile

13

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

neisizeiskit bet ko toliau to kvailiau...kam patinka tas sedi kam ne tas ne...ir manau iekvienas gali uz save nuspresti verta ar ne 

14

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Irmantas, 20 parašė:

o kokios vertes tu ieskai www.ieskok.lt ???

I klausima atsakai klausimu... hmmm... keista... big_smile
Cia klausia Tavo nuomones, ar verta sedet ieskok.lt, o Tu sneki apie kazkokios vertes ieskojima... big_smile

15

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Verta jei neužsisėdi 24 valandas per parą ir 7dienas į sav. Tie kas sėdi apanka nutunka ir anonimu užsiiminėja ir nudžiūva .LOLZzzZ
Viskas kas per daug tas nesveikas .Betieskoko niekada ne per daug .Įpač man ,Žiauriai įdomų .

16

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Taip- verta, laisvo laiko praleidimas su ivairiausio plauko zmonem internete.
Svarbiausiai neuzsisedeti, nepamirsti realaus pasaulio, iseiti ir i ji.
Jei protingas ir ne stabdis -pazinciu susirasi :::b31

17

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Jeigu rimtai,tai ne!:::047

18

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

as irgi manau kad neverta nors tikiuos vis, daug ka isbandziau bet negaliu rast savo gyvenimo drauges hmm

19

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Man irgi ne kas su paieškom...

20

Re: Ar verta sedeti www.ieskok.lt

Neverta, nes 95 % merginu cia turi labai daug kompleksu ir yra nusistaciusios pries internetines pazintys, tai yra joms nesvarbu zmogus kaip asmenybe, o svarbu kur susipazino smile na tustuma visiska, nieko naujo.