1

Tema: kaip atgaivinti plaukucius?

sweikutes paneles lb noreciau paklaust,gal zinot kokiu naminiu priemoniu atgajwint plaukam,nu mazdaug is wirtuwes ar pan?plaukaj banguoti ir lb issauseje,o galiukaj taj bajsus lb nesinori kirpt gal zinot kajp bent kiek padet jiem atsigaut?gal dar geru kaukiu zinot kurias pacios naudojat ir padeda.

2

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

man ziema buvo lb baisus plaukai na as tai nusipirkau plauku kauke su avizomis ir po galvos plovimo palaikiau po 10-15min smile na man tai padejo... smile

3

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

as siulyciau nueiti i vaistine, ten tau geriausiai patars.

4

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

jai is naminiu kaukiu, tai puikiai tinka majonezas, ant dregnu plauku uztepti majonezo,poto ant plauku maiseli ar kepuraite, tada siltai apvinioti ranksluosciu, ir kuo ilgiau laikyti... poto isplauti plaukus kaip ir iprasta...

5

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

as girdejau,kad labai gerai kiausiniu istrinti plaukus arba pamirkyti duona ir itrinti i plaukus...

6

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

plauku kaukes ... siaip vaistinese pardavineja medicininio zibalo labai padeda plaukams tokia kauke : medicininis zibalas + majonezas .. cia taip ukiskai ir pigiai pasakiau ;D

7

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

zinau,kad galima su alumi plaukus istrinti,palaikyti keleta minuciu ir nuplauti...plaukai igauna spindesio

8

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

su tuo majonezu kazkada daraiu taj tokia nesamone riebalini lb plaukaj buwo nors per pora kartu isplowiau su sampunu

9

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

yra pirkti gi wosokiu kaukiu plaukam.. big_smile

10

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

nu net nzn..su kiasiniu:D

11

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

esu girdejus,kad tipo kauke is medaus ir citrinos...plaukau zvilga...gyvibingi nebandziu nes nereik...
Atseit...I medu i spaudi citrinos sulciu[is citrinos ^^] ir tepi ant dregnu plauku palaikai 15-30 min is isplauni..gal pades:::759

12

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

man kirpeja patare del plauku galiuku, tai suristi plaukus i kelias kasyte ir juos itrinti iki plauku gumytes(negalima tepti plauku saknu) pasildytu aliejumi ir taip pabuti 30min arba valanda,po to gerai isplaut su sampunu,plauku galiukai tikrai grazesni pasidare ir plaukai blizget pradeda,tik reikia darant sitai butinai ant peciu koki ranksluosti uzsidet jei nenorit rubu sugadinti.ir taip karta 1ar dvi savaites

13

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

zinau kaukes recepta, tikrai geras,saukstas ricinos aliejais, saukstas majonezo. saukstelis medaus, 20 lasu vitamino d ir 10 lasu vitamino a, tikrai padeda.

14

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

kiausinio trinys+ ricinos aliejaus saukstas+medaus saukstas+kondicionieriaus saukstas= laikyti kuo ilgiau kiek netingi

15

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

hmmm... turiu pati problema su plaukuciais .. ziema buwo labai issauseja galai ... pakirpau ir dabar perku wisokias kaukes kaip tik juos atgaiwinti ...stengiuosi nedziowinti plauku dziowintuwu o tiesiog naturaliai laukti kol patys isdzius wisiskai netiesinu ar negarbanoju su tom karstom znyplem nes jos labai gadina plaukus ...bet kad ir kaip butu plaukai 100% neatsigauna... kadangi : sakoma jog jejgu nori sweiku plauku juos reikia gydyti is vidaus smile!!!! taigi sweikai maitintis gerti witaminus ir wisa kita  smile na bet manau bent kokia kauke galetum nusipirktii nes jos tikrai padeda:) mano plaukai atsigawo aisku ne tiek kiek noreciau bet dabar daug geriau atrodo ir zwilga labiau wink o apie majoneza ir man teko girdeti smile

16

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

as darau tokia kauke - kiausinio trinys,  saukstas aliejaus, saukstas majonezo, dar galima ilasinti citrinos sulciu siek tiek. Palaikau 10-15min ir isskalauju drugnu vandeniu, nes kitaip kiausinio gaba leliai pasiliks plaukuose ir teks juos is ten traukineti smile

17

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

su aliejum wisaj neblogaj is karto swlnesni plaukaj tik sunku labaj ta alieju isplaut

18

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

na,mano sesius man paskolina plauku kauke.. uztenka karta man jos per menesi.. labai puikiai jauciasi mano plaukuciai.. tokie taikingi pasidaro :::b18

19

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

seip galima tuos namu receptus naudot, bet jei jau plaukams visai ragas, tai as pvz turejau tokia superine kauke, teta buvo padovanojus, bet itariu brangi turetu but=) schwarzkopf yra visa linija plaukams "bonacure". tai vat is jos buvo ta kauke tokioj dezutej nezinau kiek pailgu pakeliu ir to vieno pakelio turinio pilnai uztenka dviem kartam. be to, bent jau as tai naudodavau tik kas koki trecia plovima. o jau atsigavo plaukai..=)) ir dar tos pacios linijos turiu priemone galiukam tept, kad neskilinetu. o seip tai turi atrast sampuna ir balzama, tinkanti tavo plaukam. ir nereik gailet sampunui pvz 30Lt, nes kas is to, kad gaivinsi tuos plaukus neaisku kuo, o kiekvienakart plausi su kazkokiu ss kuris nieko gero neduoda. be to, reik netinget i plaukus iiilgai masazuot sampuna, nes kad ir koki gera nusipirktum, jei tik prabrauksi per plaukus su juo - efekto jokio. ir dziovintuvo bent jau as stengiuosi vengti=)

20

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

gerai padeda glis kur kaukes, kuria Nijole>sesius naudoja wink plukai tikrai grazesni ir zvilgantys tampa nereik nei naminiu priemone wink ir beto maloniai  kvepia.