21

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

na manau bandyk,swogunus big_smile kiek zn padeda tongue bet stengis weliau po lietum nepapult ,nes kwapelis jiems suslapus bus nekoks dar klias sawaites :S mdeeee big_smile grOzis reikalauja auku tongue wink

22

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

Na reikes man apmastyt cia mergaiciukiu patarimus. Plaukai tai mano zvilga, bet va galiukai tai labai kilineja. Nepadeda niekas. Feno naudojimo isvengt negaliu. Nekenciu kai naturaliai dziudami mano plaukai issipucia.ir siaip nelabai megstu garbanas.:) Tik retkarciais:)

O pati patart nelabai ka turiu. Beto gal kanors dar zinote nuo plauku slinkimo?

23

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

pakirpt galiukus plauku reik dazniau negu 2kartus i metus,tada plaukai r geriau augs ir neluzines galiukai. nors istikruju pati nelb daznai lankaus kirpykloj pakirpt galiukus,bet va kai paskutini kart buvau,kirpeja pasiule dazniau lankytis,tada ir plaukai auks sveiki ir greiciau turesiu savo norimus ilgus zvilgancius plaukucius smile Egle o nuo slinkimo pabandyk sampuna kur as pirkau,db tik pavadinimo neatsimenu,bet tai pasakysiu kai susitiksim,tikrai padeda!

24

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

dilgeliu nuoviras labai padeda

25

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

:? ot cia kazkuri paminejo kad saknu netepti :? turbut palukai pradeda slinkti hmm cia turbut del to man plike jau sviecia ;D nu as ne kaukes naudoju plauku zele .
<<<patariu alieju naudoti profilaktiskai ...parfumerijos parduotuveje rasi :::110 tikrai geras :::110

26

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

apipilkit sieros rugstimi

27

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

zinokit pageres  ju sukos

28

Re: kaip atgaivinti plaukucius?

sunku su tais naminiais receptais ;/