1

Тема: Vestuves kai tau 18-ka

ir ka apie tai galvojate?

2

Re: Vestuves kai tau 18-ka

jusu nuomone,ar tokia santuoka gali islikti tvirta ir neisirti?

3

Re: Vestuves kai tau 18-ka

žinoma gali smile bet tai jau labai retas atvejas, mat daugelis žmonių tokiu laiku dar nesusitupėję bei nepasirengę šeimyniniam gyvenimui, be to, gali būti dar neradę to savo vienintelio.

4

Re: Vestuves kai tau 18-ka

as tai isvis nesuprantu kam yra reikalingos vedybos is meiles, nesvarbu kiek tau metu, man suprantamos ir pateisinamos tik vedybos del isskaiciavimo ir turbut kazkada tiap pat teks sitaip pasielg. vedybos galbut geras dalykas kai uzgyvenama kazkiek turto su partnere ar partneriu, tada galbut tai yra tam tikra stabilumo garantija, kai yra vaikai, kai bandoma paskola gaut, kartais vedybos padeda daryti karjera, nes i vedusius zmones kai kurie ziuri kaip ir rimtesnius, susitupejusius ir tame yra dalis tiesos. o koks tikslas tuoktis 18? butu kokie viduramziai, gal ir suprasciau.. nu arba man butu kokie 35 metai, gal tada noreciau jauna grazia mergaite prie saves "prisirist", va toks butu isskaiciavimas, o jom gi vedybos ir taip patinka, pries drauges matyt autoritetas pakyla:)

5

Re: Vestuves kai tau 18-ka

na aš manau, kad 18 metų tai labai ankstyvas laikas kurti šeimą..
> pvz aš 19 metų ir apie vestyves be kokios 28 net nemastau.. (nors nevisada gali planuoti, bet iš reikalo nesituokčiau nes tai tik formalumas, ir tokia sajunga labai dažnai buna kančia abiems susisaiksčiusioms pusėms..)
>> reikia susikurti materelinį pagrindą po kojomis ir tada subresti morališkai santuokai ir tikrai to norėti tada tu būsi pasiruošęs.. smile

6

Re: Vestuves kai tau 18-ka

nemasciau apie 18metu...per anksti...istekejau 23eju ir nepatikesi 25eriu isskyriau...manau paskubejau

7

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Milda, 25 пишет:

nemasciau apie 18metu...per anksti...istekejau 23eju ir nepatikesi 25eriu isskyriau...manau paskubejau

va todėl aš ir neskubu .. bent jau stengiuosi

8

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Sakyčiau - per anksti.
Bet pažįstu porą, kuri susituokė, kai jam buvo 18, o jai 17 ir ji laukėsi kūdikio nuo kito vyro. Pora susilaukė dar dviejų dukterų. Visi išsižioję žiūrėjo ar tėvas mylės svetimo vaiką kaip savo. Mylėjo - ir labai. Ne per seniausiai buvo jų dukters vestuvės. Jie vis dar kartu... Taip kad manau priklauso nuo žmonių ir nuo to, ar jie suvokia, kodėl tuokiasi... smile

9

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Monika, 21 пишет:

jusu nuomone,ar tokia santuoka gali islikti tvirta ir neisirti?

paklauskit savo tevu, kokio amziaus jie susituoke, tada paziurekit ar ta santuoka liko tvirta ar ne. seniau mokytis tiek nereikejo, anksciau gyvent zmones pradedavo, anksti vesdavo, vaiku susilaukdavo, ir kazkaip man atrodo dauguma normaliai isgyveno ir gyvena iki siol ir problemu tame nebudavo. problema tik viena.... kiti laikai dabar....

10

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Aleksandras, 22 пишет:
Monika, 21 пишет:

jusu nuomone,ar tokia santuoka gali islikti tvirta ir neisirti?

paklauskit savo tevu, kokio amziaus jie susituoke, tada paziurekit ar ta santuoka liko tvirta ar ne. seniau mokytis tiek nereikejo, anksciau gyvent zmones pradedavo, anksti vesdavo, vaiku susilaukdavo, ir kazkaip man atrodo dauguma normaliai isgyveno ir gyvena iki siol ir problemu tame nebudavo. problema tik viena.... kiti laikai dabar....

aha - apie santuokų tvirtumą viešų žmonių galima pasiteirauti - kiek iš žinomų žmonių sėkmingai gyvena pirmoje santuokoje? - Seime, šou versle? smile Taip gali ir depresija užpult... smile

11

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Tai priklauso nuo jausmu bet visgi tokia santuoka - trapi gana...

12

Re: Vestuves kai tau 18-ka

as manau, kad tokioje santuokoje neistikimybe garantuota...

13

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Elena, 30 пишет:

Tai priklauso nuo jausmu bet visgi tokia santuoka - trapi gana...

Tokiame amziuje dar jausmu uraganai bus ir bus. Taip kad manau sunkoka situacija butu.

14

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Monika, 21 пишет:

as manau, kad tokioje santuokoje neistikimybe garantuota...

as atvirksciai manau, kad jei zmones dar nepagadinti, tiki meile ir istikimybe, tai atvirksciai nebus nei jokiu neistikimybiu nei skandalu. kodel yra patarle, "anksti vedes ir anksti keles negailesi" ? as manau ne is pirsto tas patarles lauzia.
Monika, sis pasakymas daug pasako apie tavo poziuri i santuoka ir neistikimybe.

15

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Aleksandras, 22 пишет:
Monika, 21 пишет:

as manau, kad tokioje santuokoje neistikimybe garantuota...

as atvirksciai manau, kad jei zmones dar nepagadinti, tiki meile ir istikimybe, tai atvirksciai nebus nei jokiu neistikimybiu nei skandalu. kodel yra patarle, "anksti vedes ir anksti keles negailesi" ? as manau ne is pirsto tas patarles lauzia.
Monika, sis pasakymas daug pasako apie tavo poziuri i santuoka ir neistikimybe.

Aleksandari nedrysciau vietoj taves tokiomis patarlemis vadovautis, pats suprati tokiame amziuje jausmu proverziai buna netiketi, paskiau buna sendiena myliu viena, o rytoj pasirodo jau kita. Tokiu metu tikrai ne seimoje gyventi.

16

Re: Vestuves kai tau 18-ka

nezinau, Laimi. as tokio amziaus kaip tik buvau pasiryzes tikriems jausmams ir isimylejes buvau ir atrode, kad galiu visa gyvenima su vienu zmogum praleist smile o dabar, daugiau mates, patyres, tikrai nebemanau, kad galiu but seimoj istikimas, arba susisiet su vienu zmogum, ir is vis meile nebetikiu. bent jau kol zmones nepagadinti, tai ryzto pas juos tikrai daugiau.. nors aisku.. kitavertus, proto juk irgi reikia, kurio igauni su laiku.. turbut tai ne vien nuo amziaus priklauso, bet ir nuo daugelio kitu faktoriu. vien is skaiciu negalima daryt isvadu.

17

Re: Vestuves kai tau 18-ka

zinai Aleksandrai, nuo 15 draugavau su vienu vaikinu,prabuvome kartu 4 metus,tada galbut irgi atrode,kad viskas labai rimta ir vos ne apie vestuves kalba ejo,bet kai mano antroji pusele pradejo lakstyti i kaire ir i desne,tada pasirode,kokie santykiai laukia ir po vestuviu...

18

Re: Vestuves kai tau 18-ka

Aleksandras, 22 пишет:

nezinau, Laimi. as tokio amziaus kaip tik buvau pasiryzes tikriems jausmams ir isimylejes buvau ir atrode, kad galiu visa gyvenima su vienu zmogum praleist smile o dabar, daugiau mates, patyres, tikrai nebemanau, kad galiu but seimoj istikimas, arba susisiet su vienu zmogum, ir is vis meile nebetikiu. bent jau kol zmones nepagadinti, tai ryzto pas juos tikrai daugiau.. nors aisku.. kitavertus, proto juk irgi reikia, kurio igauni su laiku.. turbut tai ne vien nuo amziaus priklauso, bet ir nuo daugelio kitu faktoriu. vien is skaiciu negalima daryt isvadu.

Ta ir norejau tau pasakyti Aleksandrai jai tu buvai pasiruosias tai nereiskia kad ir ji buvo pasiruosusi tam zingsniui, bet isivaizduok jai tai butu ivyke pasekmes butu dauk skaudesnes.

19

Re: Vestuves kai tau 18-ka

o kam taip skubet?;> jei myli palaux ;]

20

Re: Vestuves kai tau 18-ka

arba nepalauks smile