1

Tema: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

njoreciau suzynoti ish waikinu kokio stiliaus merginos jums patinka? nja ten fyfos ar kokios pankes... fnx:)

2

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

tik brunetes:)Ir kudutes beabejo:)Normalios ne kokios ten pankes ar kazkas panasaus.

3

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

sexualios ir tiek...na zinoma ir bendrawimas turi buti geras...

4

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Berods tokia tema jau buvo, jei ne klystu...

5

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Dora, as irgi toki itarima turiu:?

6

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

man atrodo,kad ne pirma ir ne antra karta tema kartojasi:)

7

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Na, nzn kiek cia ta tema kartojasi, bet man merginos patinka tokios, kurios yra nepaprastos savo paprastumu... big_smile

8

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Sigitas, 24 parašė:

Na, nzn kiek cia ta tema kartojasi, bet man merginos patinka tokios, kurios yra nepaprastos savo paprastumu... big_smile

nu jo cia gerai suvelai nepaprastos savo paparastumu man patiko taip da negirdejau sakant
:::044

9

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

seksualios,kalbios bet neper daug,ne namisedos

10

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

kiekvienas turi savo aura. jeigu ji traukia kitus zmones, na kad ir priesingos lyties atstovus - gerbeju turesi visada, nesvarbu kokia ta tavo isvaizda (na nebent neturi puses veido ir pan). todel cia daugiau igimtas dalykas, taip pat daug kas priklauso nuo pasitikejimo savimi, savo vertes zinojimo. buna kad atrodo nelabai isvaizdi panele turi daug gerbeju, o kokia miesto betonuotu saligatviu modelis - viena kaip pirstas. tai argi galima i kazkokius remus isprausti PATINKA / NEPATINKA ? pamatai ir pasakai kas ir kaip smile

11

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Arturas, 21 parašė:

kiekvienas turi savo aura. jeigu ji traukia kitus zmones, na kad ir priesingos lyties atstovus - gerbeju turesi visada, nesvarbu kokia ta tavo isvaizda (na nebent neturi puses veido ir pan). todel cia daugiau igimtas dalykas, taip pat daug kas priklauso nuo pasitikejimo savimi, savo vertes zinojimo. buna kad atrodo nelabai isvaizdi panele turi daug gerbeju, o kokia miesto betonuotu saligatviu modelis - viena kaip pirstas. tai argi galima i kazkokius remus isprausti PATINKA / NEPATINKA ? pamatai ir pasakai kas ir kaip smile

As tau pritariu,juk ne visiems itiksi ar patiksi vaikinams,gal vieniems tu seksuali ir nepakartojamai grazi,o kitiems tu liksi tiktai ragana...Visiems pasaulio vyrams juk nepatiksi..Tuo labiau,kad tiek merginos,tiek vaikinai,turi kazkoki zmogaus ideala susidariusios

12

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Fyfos..:D

13

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

kodel visiem patinka tos fifos???:::201
ka jus juose radot???:::225

14

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

neisku nes nepaiskino :::818

15

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Kristina, 16 parašė:

kodel visiem patinka tos fifos???:::201
ka jus juose radot???:::225

Nevisiem siaip..Man pvz todel kad visada ziuriu pirmiausiai i grozi, stiliu ir t.t..O tik tada jei visa tai man patinka i vidu.. Bet aisku ne vien fyfos yra grazios buna visaip..:D

16

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Tomas, 27 parašė:
Kristina, 16 parašė:

kodel visiem patinka tos fifos???:::201
ka jus juose radot???:::225

Nevisiem siaip..Man pvz todel kad visada ziuriu pirmiausiai i grozi, stiliu ir t.t..O tik tada jei visa tai man patinka i vidu.. Bet aisku ne vien fyfos yra grazios buna visaip..:D


vat cia tai jau isamesnis atsakymas big_smile

Man patinka turincios gera skoni big_smile bet ne prabangu skoni, nes tokios atbaido :::215

17

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Bijau išdavystės

18

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

tomas prabangus rubas dar ne viskas,ji gali renktis firminiais rubais,jeigu tik pinigine leidzia,bet ji gali tuo paciu metu buti paprasta...

19

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Lina, 20 parašė:

tomas prabangus rubas dar ne viskas,ji gali renktis firminiais rubais,jeigu tik pinigine leidzia,bet ji gali tuo paciu metu buti paprasta...

Aš ne apie rubu skoni neutral
aš apie bendra skoni :::818

20

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

vat ir suprask kaip nori jus big_smile norit kad pana grazei atrodytu, bet ant isvaizdos pinigu gaila big_smile