21

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

O labai daug tu pinigu ir nereikia, nebent esi belekokia fyfa soliariumine..:) tada tai jo soliariumai versaci d&g gucci big_smile ir t.t. ir t.t. wink

22

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Sveiki. Patarimas: bekit nuo fifu kuo toliau, nes isprotesit per viena diena su jom pabendrave, patikekit as tai zinau , nes kartu su dviem fifoms nuomojames kambarius, tai  as jau galvoju eiti pasikonsultuot su psichiatru ar psichologu, dar neaisku, nes jau pradeda negeros mintys lyst i galva big_smile

23

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Egle, 17 parašė:

O labai daug tu pinigu ir nereikia, nebent esi belekokia fyfa soliariumine..:) tada tai jo soliariumai versaci d&g gucci big_smile ir t.t. ir t.t. wink


versaci gucci tai gan prabangus o stai d end g tai visai nieko :::818 nei prabangus nei biaurus pats tas big_smile

24

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

seksualios patrauklios merginos

25

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Laimis, 23 parašė:

tik brunetes:)Ir kudutes beabejo:)Normalios ne kokios ten pankes ar kazkas panasaus.

O kaip vidus? charakteris? čia tik išoriniai dalykai.

26

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Tomas, 25 parašė:
Tomas, 27 parašė:
Kristina, 16 parašė:

kodel visiem patinka tos fifos???:::201
ka jus juose radot???:::225

Nevisiem siaip..Man pvz todel kad visada ziuriu pirmiausiai i grozi, stiliu ir t.t..O tik tada jei visa tai man patinka i vidu.. Bet aisku ne vien fyfos yra grazios buna visaip..:D


vat cia tai jau isamesnis atsakymas big_smile

Man patinka turincios gera skoni big_smile bet ne prabangu skoni, nes tokios atbaido :::215

Geriau saikinga prabanga nei daug pigiu blizguciu

27

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Fizishkai sveikos, stiprios ir protingos. 

Kas ta "fifa fifos" man nelabai daeina ir zodynelyje nerandu?  Gal tai kaip bitch ish angl. kale?

?

28

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

su 2 kojomis, 2 rankomis, galva ir pageidautina. Na dar kiti aksesuarai kaip natūrali oda, minkštos (šildomos?) sėdynės, keliolikos tonų sirena, lieti ratlankiai (lietnykai), nedylančios stabdžių kaladėlės (ABS?) ir t.t. :::627

29

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

visi rasote patrauklios smile o jus galite pasakyti kas tas patrauklumas?

pirmas manau dalykas yra kaip mergina save pateikia --- etikete pirmas ispudis
uzmetes aki vaikinas paziuri pagalvoja o meilute   2 antras elgesys plastika kaip ji juda
jeigu ji kaip karve eina net zeme dunda tai patys suprantate o jeigu ji graksiai zavi laisvai judanti sexsualios eisenos  suypsenos  juoko tada jau uzsikabini belieka kad ji  pakalbinus butu nuosirdi atvira ydomi kad sutaptu poziuriai ir interesai. sutapo  valio  meile seile seksas keksas smile

30

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

man tai patinka merginos kurios rūpinasi savimi bet nera labai lengvai prieinamos nes kai reikia dėl merginos pakovot zymiai smagiau kai ja laimi big_smile

31

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Tiesiog normalios

32

Re: VAIKINAI!!! kokio stiliaus merginos jums patinka?

Tiesiog paprastos nuoširdžios merginos, save prižiurinčios. Bet ne per daug, turint omenyje ilgi nagai, makiažas, prabanga, kurios tik ir laukia iš vaikinų dėmesio, o pačios mažai teparodo. Viskas kas paprasta yra gražu. O visa ta prabanga žmogaus vidaus neatspindi.