1

Topic: apranga

ka manote apie zmogaus apranga?pwz panku,gotu,fyfu,reperiu ir panasiai...

2

Re: apranga

galejai kad ir neklausiau parasyti....:)))

3

Re: apranga

nevirskinu "baltuju negru", sian toki eminema maciau, kad tikrai norejosi i afrika issiust, su visais savo kailiniais.

4

Re: apranga

Tegul rengiasi kaip nori, man nera jokio skirtumo. Kad ir su pizamom tegul vaiksto.

5

Re: apranga

Aleksandras, 22 wrote:

nevirskinu "baltuju negru", sian toki eminema maciau, kad tikrai norejosi i afrika issiust, su visais savo kailiniais.

O gal tie "baltieji negrai" yra nerealiai mieli pašnekovai.[Kaip supratau tu kalbi apie reperius]Taigi aš pati asmeniškai pažystu keletą Vilniaus undergrioundinius reperius.Ir taip gal jie bereikalingai leidžia laiką kurdami niekam neįdomius tekstus,kurių galiausiai vistiek niekas
neklausys.Bet svarbu, akd jie turi svajonę ir tikslą ir,kas šiais laikais reta,siekia jos.Tai kodėl reikia kitą peikti dėl to,ko pats nesugebi?

6

Re: apranga

Erika, gerai suskėlei ;> pritariu šeip.

Apranga? Šlykštu, kai eina fyfos gatve, ir kraipo subines, vos vos pridengtas diržiukais. Gražu gothic lolitos - va ten tai tikras grožis :> bet nedemonstruoju savo pažiūrų viešai - tolerancija kartais galvą ant pečių išsaugo :>

7

Re: apranga

Aprangoje svarbiausia SHVARA jei shvarus tai gali net ir aukshtyn kojom rubus neshioti, tas pats.

8

Re: apranga

Erika, 15 wrote:
Aleksandras, 22 wrote:

nevirskinu "baltuju negru", sian toki eminema maciau, kad tikrai norejosi i afrika issiust, su visais savo kailiniais.

O gal tie "baltieji negrai" yra nerealiai mieli pašnekovai.[Kaip supratau tu kalbi apie reperius]Taigi aš pati asmeniškai pažystu keletą Vilniaus undergrioundinius reperius.Ir taip gal jie bereikalingai leidžia laiką kurdami niekam neįdomius tekstus,kurių galiausiai vistiek niekas
neklausys.Bet svarbu, akd jie turi svajonę ir tikslą ir,kas šiais laikais reta,siekia jos.Tai kodėl reikia kitą peikti dėl to,ko pats nesugebi?

nezinau as ka jie ten kuria, ir ar klauso to kas nors ar ne, as snekejau apie apranga. kailiniai, skareles, ziemines kepures, trigubai nei reikia platesnes kelnes, eisena ir visa tai vidurvasari.

9

Re: apranga

man tai netrugdo smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/2914

10

Re: apranga

(Erika, 15)](Aleksandras, 22)]nevirskinu "baltuju negru", sian toki eminema maciau, kad tikrai norejosi i afrika issiust, su visais savo kailiniais.

O gal tie "baltieji negrai" yra nerealiai mieli pašnekovai.[Kaip supratau tu kalbi apie reperius]Taigi aš pati asmeniškai pažystu keletą Vilniaus undergrioundinius reperius.Ir taip gal jie bereikalingai leidžia laiką kurdami niekam neįdomius tekstus,kurių galiausiai vistiek niekas
neklausys.Bet svarbu, akd jie turi svajonę ir tikslą ir,kas šiais laikais reta,siekia jos.Tai kodėl reikia kitą peikti dėl to,ko pats nesugebi?

na cia kiekwieno skirtingas poziuris,taciau jei kaip aleksandras sako kailiniai ziemines kepures widury wasaros-tai siek tiek kwaila:)

11

Re: apranga

lb mazai skiriu demesio gatvej vaikstantiems...tai reiskia,kad man visiskai vienodai kaip kas rengesi..

12

Re: apranga

Tomas, 27 wrote:

Aprangoje svarbiausia SHVARA jei shvarus tai gali net ir aukshtyn kojom rubus neshioti, tas pats.

Man kažkodėl irgi taip atrodo, kad švara labai svarbu...