1

Tema: Kaip palikti vaikina?

Draugauju su vaikinu apie 5 men. ir jauciu kad nebeturiu kompromiso su juo,nebeturiu ka sneketi su juo, ypac tai,kad jis niekur su manimi nevaziuoja pasilinksminti, visada turime sedeti pas ji namie,o jei ir prizada kita savaitgali vaziuoti,po 5min apsigalvoja. Man Nuobodu, nebenoriu su juo buti, kaip jam tai pasakyti?

P.S. viena karta bandziau jam tai isaiskinti,bet jis to nesupranta, ir nenori manes paleisti.

2

Re: Kaip palikti vaikina?

neisivaizduoju, cia priklauso nuo zmogaus ir jo isimylejimo lygio. jei man pasakytu, kad nebenori su manim but, tai tikrai ant tiek nesizeminciau kad maldaut but kartu, reik ir savigarbos turet truputi. jei argumentai, kad jus nieko neveikiat, niekur neinat, ir tau su juo nuobodu, jam nieko nesako, tada nzn.. tokiam ir pagaliu neimusi i galva.

3

Re: Kaip palikti vaikina?

o ko tu is viso pas ji eini? nustok viena karta bendrauti ir viskas. o kaip jis gali tave paleisti? negi prisirises uz virvutes visa laika laiko?

4

Re: Kaip palikti vaikina?

pradek vengti susitikimu, neatrasinek i sms ir po biski susigaudys big_smile arba pasitems, ishsikyrsi ...

5

Re: Kaip palikti vaikina?

kad ir ka sakytume - paliksi jei nusprendei ir meiles cia tikrai nematau, tai ir nemanau kad tau del to skaudes... smile

6

Re: Kaip palikti vaikina?

tiesiai sviesiai pasakyk ka galvoji i psio, o jei nesupras, cia jau jo bedos

7

Re: Kaip palikti vaikina?

as jau jam sakiau, kad nusibodo, kad ner ka veikti, kai jis pas mane ateina ir kai as pas ji-vis tas pats: ziurim telika, arba jis sedi prie interneto, o as sedziu,tai viskas ka veikiam.prizadejo siandien kad kita savaitgali vaziuosim i kluba, bet pasakysiu jums: AS NETIKIU. jauciu jis vel apsigalvos, arba sakys kad galva skauda blogai jauciasi. na jis manes uz virvutes nelaiko, bet nenoriu taip imti ir mesti, noriu kad jis suprastu del ko ji palieku, kad jis suprastu sawo klaidas.

8

Re: Kaip palikti vaikina?

man atrodo jis tik tada prades i viska rimtai ziureti ir apgalvoti savo klaidas, kai tu ji tikrai paliksi. kol tu jam tik kalbi, jis negalvoja kad tu zadi rimtai. nes pakalbi pakalbi ir viskas lieka taip pat.

9

Re: Kaip palikti vaikina?

Karolina, 19 parašė:

tiesiai sviesiai pasakyk ka galvoji i psio, o jei nesupras, cia jau jo bedos


o cia jau aklas zmogaus skaudinimas reikia nors lasa zmogaus supratimo tureti:(

10

Re: Kaip palikti vaikina?

Elena, 30 parašė:
Karolina, 19 parašė:

tiesiai sviesiai pasakyk ka galvoji i psio, o jei nesupras, cia jau jo bedos


o cia jau aklas zmogaus skaudinimas reikia nors lasa zmogaus supratimo tureti:(

jox cia skaudinimas teisingai sako ji tiesei sviesei paskyt bent jau as to noreciau kad tiesei sviesei pasakytu o ne kad dingo sms neatraso susitikt venge na tai suprastai kad bendraut nenori bet del kokiu priezasciu cia tai jau kankinimas jau geraiu skaudi tiesa y akis nei taip "tampyt guma"

11

Re: Kaip palikti vaikina?

Irmantas, 20 parašė:
Elena, 30 parašė:
Karolina, 19 parašė:

tiesiai sviesiai pasakyk ka galvoji i psio, o jei nesupras, cia jau jo bedos


o cia jau aklas zmogaus skaudinimas reikia nors lasa zmogaus supratimo tureti:(

jox cia skaudinimas teisingai sako ji tiesei sviesei paskyt bent jau as to noreciau kad tiesei sviesei pasakytu o ne kad dingo sms neatraso susitikt venge na tai suprastai kad bendraut nenori bet del kokiu priezasciu cia tai jau kankinimas jau geraiu skaudi tiesa y akis nei taip "tampyt guma"


Jeigu tai dara vaikynas - dazniausiai jis laiko mergina atsargai - stai ir skaudi tiesa ciniska truputi bet - tiesa. sad

12

Re: Kaip palikti vaikina?

Elena, 30 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Elena, 30 parašė:
Karolina, 19 parašė:

tiesiai sviesiai pasakyk ka galvoji i psio, o jei nesupras, cia jau jo bedos


o cia jau aklas zmogaus skaudinimas reikia nors lasa zmogaus supratimo tureti:(

jox cia skaudinimas teisingai sako ji tiesei sviesei paskyt bent jau as to noreciau kad tiesei sviesei pasakytu o ne kad dingo sms neatraso susitikt venge na tai suprastai kad bendraut nenori bet del kokiu priezasciu cia tai jau kankinimas jau geraiu skaudi tiesa y akis nei taip "tampyt guma"


Jeigu tai dara vaikynas - dazniausiai jis laiko mergina atsargai - stai ir skaudi tiesa ciniska truputi bet - tiesa. sad

man asmeniskia nepatinka ten tie ignorai ir pan man geriau kaip atejo y akis pasake del ko ir kaip ir spakaina ir jei gerai ir tau nes sitaip liekant su zmogum su kuruo nenori but tai kankinsi ir jy ir pats save dar didesnis kaninimas smile

13

Re: Kaip palikti vaikina?

taip bet kad gybenimas nevien greztai juodai - baltas...

14

Re: Kaip palikti vaikina?

joa, as irgi pritariu tam, kad pasakai tiesiai sviesiai,,, susikaupi ir pasakai.. o tie ignoravimai, tai nieko nepasako... gal zmogus tikrai nesupranta :? juk buna tokiu :?
asmeniskai as, tai visada pasakau.. is pradziu graziai pasakau, o jei zmogus nesupranta graziai.. tai jis vargsas.. nes tada tai jau pilu is sirdies...
>>> o tie zeminimai saves, kaip lik su manim ir t..t tai man apgailetinai ir apverktinai atrodo ... jei nutruko rysys, as tokios nuomones,kad jis nebeuzsimegs :?

15

Re: Kaip palikti vaikina?

ateini ir sakai laisvas ;D  nenoriu but tavo drauge

16

Re: Kaip palikti vaikina?

Samas, 26 parašė:

pradek vengti susitikimu, neatrasinek i sms ir po biski susigaudys big_smile arba pasitems, ishsikyrsi ...


Jei taip padarysi, žinai, kas bus? Jis nuspręs, kad nebenori su juo bendrauti. Na, pasikankins porą dienų, paskui pradės patyliukais dairytis kitos.

17

Re: Kaip palikti vaikina?

Andrius, 32 parašė:
Samas, 26 parašė:

pradek vengti susitikimu, neatrasinek i sms ir po biski susigaudys big_smile arba pasitems, ishsikyrsi ...


Jei taip padarysi, žinai, kas bus? Jis nuspręs, kad nebenori su juo bendrauti. Na, pasikankins porą dienų, paskui pradės patyliukais dairytis kitos.


tai ji to ir nori ;D

18

Re: Kaip palikti vaikina?

kazkas panasaus man buvo ,bet man jis buvo ne vaikinas o tik eilinis draugas, bet jis to budavo nesupranta, kabindavosi prasydavo draugauti lysdavosi buciuotis, o as tiek aiskindavau ,bet jam visvien sako: MYLIU IR TIEK ...
patarciau___ nueik pas jy atsiseskite ramiai ir tu jam pradek viska graziai aiskyti, kad toliau is musu draugystes niekas neiseis visas praejas draugystes laikas buvo grazus ir tikrai buvo faina (na s nzn ar ten jums buvo faina) VISKA graziai isaiskyk tu jam o jei visvien nesupras pradek tu jio vengti.

19

Re: Kaip palikti vaikina?

Kristina, 16 parašė:

kazkas panasaus man buvo ,bet man jis buvo ne vaikinas o tik eilinis draugas, bet jis to budavo nesupranta, kabindavosi prasydavo draugauti lysdavosi buciuotis, o as tiek aiskindavau ,bet jam visvien sako: MYLIU IR TIEK ...
patarciau___ nueik pas jy atsiseskite ramiai ir tu jam pradek viska graziai aiskyti, kad toliau is musu draugystes niekas neiseis visas praejas draugystes laikas buvo grazus ir tikrai buvo faina (na s nzn ar ten jums buvo faina) VISKA graziai isaiskyk tu jam o jei visvien nesupras pradek tu jio vengti.

aha sitaip but geriausia smile

20

Re: Kaip palikti vaikina?

tema vadinasi "Kaip palikti vaikina", bet is komentaru suprantu, kad ji to vaikino plikti nenori...:::041 tai nebaisku ka ir patarti..jei nori buti su juo kartu, tai ir nebesusikalbi, tai parasyk jam nuosirdu laiska ar ka nors tokio, jei jis zodziu nebesupranta. arba eik i kluba ar kur nors be jo. tegu sau sedi namie arba prie kompo.