21

Re: Kaip palikti vaikina?

Dovilė, 21 пишет:

tema vadinasi "Kaip palikti vaikina", bet is komentaru suprantu, kad ji to vaikino plikti nenori...:::041 tai nebaisku ka ir patarti..jei nori buti su juo kartu, tai ir nebesusikalbi, tai parasyk jam nuosirdu laiska ar ka nors tokio, jei jis zodziu nebesupranta. arba eik i kluba ar kur nors be jo. tegu sau sedi namie arba prie kompo.

tai kad ji nori palikti kiek supratau bent as ;P

22

Re: Kaip palikti vaikina?

tai kokia cia problema? negi prievarta ja laiko?

23

Re: Kaip palikti vaikina?

Dovilė, 21 пишет:

tai kokia cia problema? negi prievarta ja laiko?

tai ji nemoka pasakyti zodziu atsibotai tu man big_smile

24

Re: Kaip palikti vaikina?

Darius, 18 пишет:
Dovilė, 21 пишет:

tai kokia cia problema? negi prievarta ja laiko?

tai ji nemoka pasakyti zodziu atsibotai tu man big_smile

nu nereikia taip ziauriai. bet juk mes uz ja atsisveikinimo kalbos neparasysim smile

25

Re: Kaip palikti vaikina?

Agnė, 17 пишет:

Draugauju su vaikinu apie 5 men. ir jauciu kad nebeturiu kompromiso su juo,nebeturiu ka sneketi su juo, ypac tai,kad jis niekur su manimi nevaziuoja pasilinksminti, visada turime sedeti pas ji namie,o jei ir prizada kita savaitgali vaziuoti,po 5min apsigalvoja. Man Nuobodu, nebenoriu su juo buti, kaip jam tai pasakyti?

P.S. viena karta bandziau jam tai isaiskinti,bet jis to nesupranta, ir nenori manes paleisti.

Buvau praktiskai tokioj pacioj situacijoj pries keleta metu. Pasakiau, kad nusibodo, ir nebegaliu taip, bet vistiek nedaejo. Galu gale tiek uznervino, kad as jam grubiai viska i akis paemiau ir isreziau. Tikrai suveike - pradejo manes vengti kaip juodojo maro big_smile

26

Re: Kaip palikti vaikina?

Dora, 18 пишет:
Agnė, 17 пишет:

Draugauju su vaikinu apie 5 men. ir jauciu kad nebeturiu kompromiso su juo,nebeturiu ka sneketi su juo, ypac tai,kad jis niekur su manimi nevaziuoja pasilinksminti, visada turime sedeti pas ji namie,o jei ir prizada kita savaitgali vaziuoti,po 5min apsigalvoja. Man Nuobodu, nebenoriu su juo buti, kaip jam tai pasakyti?

P.S. viena karta bandziau jam tai isaiskinti,bet jis to nesupranta, ir nenori manes paleisti.

Buvau praktiskai tokioj pacioj situacijoj pries keleta metu. Pasakiau, kad nusibodo, ir nebegaliu taip, bet vistiek nedaejo. Galu gale tiek uznervino, kad as jam grubiai viska i akis paemiau ir isreziau. Tikrai suveike - pradejo manes vengti kaip juodojo maro big_smile

va cia tai panele  tiesiai sviesiai big_smile tik reike iskarto taip saktyti big_smile

27

Re: Kaip palikti vaikina?

Agnė, 17 пишет:

as jau jam sakiau, kad nusibodo, kad ner ka veikti, kai jis pas mane ateina ir kai as pas ji-vis tas pats: ziurim telika, arba jis sedi prie interneto, o as sedziu,tai viskas ka veikiam.prizadejo siandien kad kita savaitgali vaziuosim i kluba, bet pasakysiu jums: AS NETIKIU. jauciu jis vel apsigalvos, arba sakys kad galva skauda blogai jauciasi. na jis manes uz virvutes nelaiko, bet nenoriu taip imti ir mesti, noriu kad jis suprastu del ko ji palieku, kad jis suprastu sawo klaidas.


o kam tau dar dėl jo stengtis? kad suprastų klaidas... teisingai Jolanta pasakė ir taip jau seniai visiems žinomą tiesą - supranti ą turėjai tik to netekęs. neteks tavęs, susimąstys (galbūt), jei labai rūpės pasitaisyti (kad ir ne dėl tavęs), tai pats paklaus kas buvo ne taip.

Dovilė, 21 пишет:
Darius, 18 пишет:
Dovilė, 21 пишет:

tai kokia cia problema? negi prievarta ja laiko?

tai ji nemoka pasakyti zodziu atsibotai tu man big_smile

nu nereikia taip ziauriai. bet juk mes uz ja atsisveikinimo kalbos neparasysim smile


o kodėl gi ne? ;D
šiaip aš jei noriu nutraukt santykius, tai sakau tiesiai šviesiai. jei ne dėl kažkokių nesąmoningų pykčių tai vyksta, tada paaiškinu kodėl.

28

Re: Kaip palikti vaikina?

Darius, 18 пишет:
Dora, 18 пишет:
Agnė, 17 пишет:

Draugauju su vaikinu apie 5 men. ir jauciu kad nebeturiu kompromiso su juo,nebeturiu ka sneketi su juo, ypac tai,kad jis niekur su manimi nevaziuoja pasilinksminti, visada turime sedeti pas ji namie,o jei ir prizada kita savaitgali vaziuoti,po 5min apsigalvoja. Man Nuobodu, nebenoriu su juo buti, kaip jam tai pasakyti?

P.S. viena karta bandziau jam tai isaiskinti,bet jis to nesupranta, ir nenori manes paleisti.

Buvau praktiskai tokioj pacioj situacijoj pries keleta metu. Pasakiau, kad nusibodo, ir nebegaliu taip, bet vistiek nedaejo. Galu gale tiek uznervino, kad as jam grubiai viska i akis paemiau ir isreziau. Tikrai suveike - pradejo manes vengti kaip juodojo maro big_smile

va cia tai panele  tiesiai sviesiai big_smile tik reike iskarto taip saktyti big_smile

Na matai, kaip ir nesinori zmogaus skaudinti, vien is mandagumo. Bet jei jau kitaip nesupranta, reikia imtis drastisku priemoniu :::042

29

Re: Kaip palikti vaikina?

e... žmonės, reik filmą ta pasižiūrėt ar knygą paskaityt "kaip atsikratyt vaikino per 10 dienų" ;D

30

Re: Kaip palikti vaikina?

Elena, 30 пишет:

taip bet kad gybenimas nevien greztai juodai - baltas...

juoda balta spalvota man nera skirtumo nes tas gyvenimas visteik yra pilkas big_smile taigi teski viska y akis ir taskas

31

Re: Kaip palikti vaikina?

paiimi ir palieki, atsisveikint dar reiktu jauciu

32

Re: Kaip palikti vaikina?

Diana, 18 пишет:
Agnė, 17 пишет:

as jau jam sakiau, kad nusibodo, kad ner ka veikti, kai jis pas mane ateina ir kai as pas ji-vis tas pats: ziurim telika, arba jis sedi prie interneto, o as sedziu,tai viskas ka veikiam.prizadejo siandien kad kita savaitgali vaziuosim i kluba, bet pasakysiu jums: AS NETIKIU. jauciu jis vel apsigalvos, arba sakys kad galva skauda blogai jauciasi. na jis manes uz virvutes nelaiko, bet nenoriu taip imti ir mesti, noriu kad jis suprastu del ko ji palieku, kad jis suprastu sawo klaidas.


o kam tau dar dėl jo stengtis? kad suprastų klaidas... teisingai Jolanta pasakė ir taip jau seniai visiems žinomą tiesą - supranti ą turėjai tik to netekęs. neteks tavęs, susimąstys (galbūt), jei labai rūpės pasitaisyti (kad ir ne dėl tavęs), tai pats paklaus kas buvo ne taip.

Dovilė, 21 пишет:
Darius, 18 пишет:
Dovilė, 21 пишет:

tai kokia cia problema? negi prievarta ja laiko?

tai ji nemoka pasakyti zodziu atsibotai tu man big_smile

nu nereikia taip ziauriai. bet juk mes uz ja atsisveikinimo kalbos neparasysim smile


o kodėl gi ne? ;D
šiaip aš jei noriu nutraukt santykius, tai sakau tiesiai šviesiai. jei ne dėl kažkokių nesąmoningų pykčių tai vyksta, tada paaiškinu kodėl.


geriausiai sitaip big_smile  atejai pasakei isejai big_smile

33

Re: Kaip palikti vaikina?

Diana, 18 пишет:

e... žmonės, reik filmą ta pasižiūrėt ar knygą paskaityt "kaip atsikratyt vaikino per 10 dienų" ;D

nu jo... cia geras pasiulymas ;D ;D ;D

34

Re: Kaip palikti vaikina?

Dora, 18 пишет:
Darius, 18 пишет:
Dora, 18 пишет:
Agnė, 17 пишет:

Draugauju su vaikinu apie 5 men. ir jauciu kad nebeturiu kompromiso su juo,nebeturiu ka sneketi su juo, ypac tai,kad jis niekur su manimi nevaziuoja pasilinksminti, visada turime sedeti pas ji namie,o jei ir prizada kita savaitgali vaziuoti,po 5min apsigalvoja. Man Nuobodu, nebenoriu su juo buti, kaip jam tai pasakyti?

P.S. viena karta bandziau jam tai isaiskinti,bet jis to nesupranta, ir nenori manes paleisti.

Buvau praktiskai tokioj pacioj situacijoj pries keleta metu. Pasakiau, kad nusibodo, ir nebegaliu taip, bet vistiek nedaejo. Galu gale tiek uznervino, kad as jam grubiai viska i akis paemiau ir isreziau. Tikrai suveike - pradejo manes vengti kaip juodojo maro big_smile

va cia tai panele  tiesiai sviesiai big_smile tik reike iskarto taip saktyti big_smile

Na matai, kaip ir nesinori zmogaus skaudinti, vien is mandagumo. Bet jei jau kitaip nesupranta, reikia imtis drastisku priemoniu :::042


o tai kai snekesi meiliai tai jo neyskaudysi? big_smile

35

Re: Kaip palikti vaikina?

kejsti santykiaj..nenori palejsti bet ir bendraut normaliaj nemoka.o ka?jis tau sautuwa iremes lajko ir nelejdzia palikt jo??:::530
paaiskik,kad atsibodo tokie santykiaj.sakyk,kad tu nelajminga.

36

Re: Kaip palikti vaikina?

Ewelina, 17 пишет:

kejsti santykiaj..nenori palejsti bet ir bendraut normaliaj nemoka.o ka?jis tau sautuwa iremes lajko ir nelejdzia palikt jo??:::530
paaiskik,kad atsibodo tokie santykiaj.sakyk,kad tu nelajminga.

gal ji tiek drasos neturi :\

37

Re: Kaip palikti vaikina?

vis dar su juo... wiskas eina blogyn...

38

Re: Kaip palikti vaikina?

Agnė, 17 пишет:

vis dar su juo... wiskas eina blogyn...

kaip turejai drasos sitikti draugauti taip turek drasos pasakyti kad tu man atsibodai!

39

Re: Kaip palikti vaikina?

Agnė, 17 пишет:

as jau jam sakiau, kad nusibodo, kad ner ka veikti, kai jis pas mane ateina ir kai as pas ji-vis tas pats: ziurim telika, arba jis sedi prie interneto, o as sedziu,tai viskas ka veikiam.prizadejo siandien kad kita savaitgali vaziuosim i kluba, bet pasakysiu jums: AS NETIKIU. jauciu jis vel apsigalvos, arba sakys kad galva skauda blogai jauciasi. na jis manes uz virvutes nelaiko, bet nenoriu taip imti ir mesti, noriu kad jis suprastu del ko ji palieku, kad jis suprastu sawo klaidas.

Gal jam geda eit su tavim ? yikes
O gal jis namuos interneto neturi, kad sedi pas tave atejas ? big_smile (buvo vienas toks krutas biciukas, kuris su merga draugavo, vien delto, jog ji interneta turi wink saugokites intermanjaku! yikes )

O gal tiesiog sakyk, viska ka galvoji  ? :?

40

Re: Kaip palikti vaikina?

o pasiust nemeginai?