61

Re: Kaip palikti vaikina?

Saule, 15 parašė:

va lengviause **** **** ir fsio;)      big_smile big_smile

patirtis prabilo big_smile :::810

62

Re: Kaip palikti vaikina?

Saule, 15 parašė:

va lengviause **** **** ir fsio;)      big_smile big_smile

desimt balu big_smile~

63

Re: Kaip palikti vaikina?

Sakai vsio dv big_smile

64

Re: Kaip palikti vaikina?

Giedrius, 27 parašė:
Saule, 15 parašė:

va lengviause **** **** ir fsio;)      big_smile big_smile

patirtis prabilo big_smile :::810

big_smile

Dovydas, 18 parašė:

tu 3 menesius su juo skyreis.............. WTF?!

:::b02

Agnė, 17 parašė:

VALIO PALIKAU big_smile VIENA DIENA SUSITARIAU SU JUO SUSITIKTI KLUBE smile TAIP IR IVYKO: KRC AS ISGERIAU, JIS ISGERE. PASKUI JAM PRADIEJAU WISKA AISKINTI KAD NENORIU BUT SU JUO KAD WISKA, TADA JIS MAN PRADEJO ANT KAKLO KABINTIS, AS JI ATSTUMIAU, TJ JIS MANE JAU PER PRIEVARTA ASILAS. AS ATSIKRACIAU JO, BET BUWO DAR ZIAURIAU... DAUGIAU NENORIU TOKIU BAXURU. AS PASIKABINAU PO KOKIO 20MIN KITA BAXURA IR SOKAU SU JUO NU IR ZINOT BUCIAWAUS, BUWAU TIKRAI NEMAZAI ISGERUS, PAMATE MANO EX! NEISIVAIZDUOJAT KAS BUWO big_smile JIS PLESYTIS PRADEJO big_smile BET APSAUGINIAI JI APRAMINO IR JIS LAIMINGAI ISVAZIAWO NAMO smile O AS LIKAU LAIMINGA, BET KITA DIENA PARASE KAD MANES DAUGIAU NEBENORI AKYSE MATYT: AS JAM PARASIAU: KAD AS TO IR SIEKIAU smile IR WISKAS BAIGESI LAIMINGAI, NEBERASO IKI SIOL.
ACIU XEBRYT KAD PALAIKET, PADARIAU WISKA DRASTISKAI, NES KITAIP NEBEBUWO IMANOMA, PLANAS SUWEIKE smile DEKUI DAR KARTA smile :*********

plesitis praejo ....
ar negalejei kaip nors visa sita teksta sutrumpinti PVZ "ji palikau" buciau suprates big_smile



65

Re: Kaip palikti vaikina?

Agne> gerai kad tau suveike..o manes neikaip nepalieka, tai ir kankinuosi jau antra menesi nuo kalna zinuciu, ir skambinejimu... tikrai suprantu ka reiskia kai zmogus nori skirtis ir nepalieka kitas.... niekam nelinkiu...

66

Re: Kaip palikti vaikina?

Vaiva, 20 parašė:

Agne> gerai kad tau suveike..o manes neikaip nepalieka, tai ir kankinuosi jau antra menesi nuo kalna zinuciu, ir skambinejimu... tikrai suprantu ka reiskia kai zmogus nori skirtis ir nepalieka kitas.... niekam nelinkiu...

... blogiau tuomet, kai būni tas, kurį palieka ... tu vis dar nori būt šalia, bet negali ...
Vaivuk, pasikeisk numerį smile

67

Re: Kaip palikti vaikina?

Ingrida> man reikia ne tik telefono numeri keisti bet ir gyvenimo vieta..

68

Re: Kaip palikti vaikina?

Vaiva, 20 parašė:

Ingrida> man reikia ne tik telefono numeri keisti bet ir gyvenimo vieta..

tiesiog nuostabu, kai gyvenimas privercia keistis big_smile juokauju smile

69

Re: Kaip palikti vaikina?

Ingrida> patikek nieko cia nuostabaus..kai kiekviena diena pradedi diena su zinutem kurios varo i nevilti...uzburtas ratas...

70

Re: Kaip palikti vaikina?

tu ji raminamaisiais paserk smile

71

Re: Kaip palikti vaikina?

sakyk tiesiai sviesiai kol yra laikas..pas mane buvo tokia pati situacija jis manes nepaliko ramybeje,va jau du menesiai kai issiskyre ir esu pati laimingiausia pasaulyje,bet mes prabuvome kartu 1.7m..pries mane jis ir ranka pakele ir mane zemino,o as viska kentejau,neleisk kad ir tau taip nutiktu..nebuk jam po padu..siusk ant triju raidziu nors ir butu sunku..

72

Re: Kaip palikti vaikina?

Giedriau> kazin ar padetu...
Aurelija> jam viskas per daug sviesiai pasakyta bet kad zmogus nesvokia, paprasciausiai vidinis ego nes ji paliko mergina kai jis nenorejo...

73

Re: Kaip palikti vaikina?

sveiki,mes su vaikinu draugaujame beveik 3 metus,esame anglijoje,is pradziu kaip ir visada viskas buvo grazu,o dabar as nebenoriu su juo buti,jis manes nebetraukia kaip vaikinas,nematau su juo bendros ateities.isvykti jis man grieztai neleidzia.nezinau ka daryti,kaip jo atsikratyti,santykiai tiesiog kritiski.

74

Re: Kaip palikti vaikina?

neleisk niekam uz tave kurti tavo gyvenimo,nusipirk bilieta ir isvaziuok,bet jeigu esi pirklausoma finansiskai nuojo,islauk tinkamo momento ir pabek,arba pasimylek su kitu:::402