1

Tema: KELIAUKIME

zmones kas kur esat buve? papasakokite savo ispudzius kur verta o kur ne keliauti? kas ka mate? kur kam patiko? kur dazniausiai leidziate atostogas? gal kas iesko kelioniu draugu?

2

Re: KELIAUKIME

niekur nebuvau , bet noreciau vaziuoti i nzn man kazkaip keliauti nesinori as geriau pas mociute nuvaziuosiu nu gal noreciau i Italija ar I Ispanija

3

Re: KELIAUKIME

buvau italijoj zinok nerealu ten apsimoka tikrai vaziuoti

4

Re: KELIAUKIME

As vasara gal i Italija vaziuosiu smile Visad svajojau ten nuvykti wink

5

Re: KELIAUKIME

geriausia vaziuot su vaiku stovykla

6

Re: KELIAUKIME

buvau estijoj latvijoj ukrainoj baltarusijoj kaliningrade lenkijoj slovakijoj...labiausiai ukrainoj kryme patiko nes buvau rudeni per mokslo metus ten buva 30 36 37C o lietuvoj kokie 15 tai vien del to geriau jautiesi tu guli prie juros ir galvoji cha jie daba ejna i mokykla...arba koke mokytoja rekia ant ju:D

7

Re: KELIAUKIME

As vasara buvau Italijoje :)Ten lb fainai smile

8

Re: KELIAUKIME

as irgi ten buvus su kuo varei?

9

Re: KELIAUKIME

Ievutia>cia manes klausi?

10

Re: KELIAUKIME

jop taves smile

11

Re: KELIAUKIME

dar neteko uzsieni pabuvot.. bet ir lietuvoj yra pasakiskai graziu vietu;)

12

Re: KELIAUKIME

Na nedaug kur esu buves, tik Anglijoje ir Latvijoje, taciau...Lietuvoj vistiek man graziausia...ir man rodos, kad cia viska apziuret reikia bent poros meteliu smile o siaip bent man, tai tose salyse, kur buvau nelabai ir patiko...aisq...ka maciau nustebino, bet gyventi ten...nee...o Latvijojs pokolkas tik akvaparka nuvaziuot patariu big_smile su gera kompanija...tikrai verta...keturiom valandom...po to vsitiek sonus skaudes tongue neapsimoka daugiau...

13

Re: KELIAUKIME

Kur verta kur neverta o i afganistana tikrai verta ten ir pasaudysite ir pamatysite tikru sprogimu o gal ir ikaitu tapsite panasiai krc kaip ir filmuose bet skirtumas tik toks kad ten viskas real!!! big_smile

14

Re: KELIAUKIME

Teko aplankyti beveik visa Europa, Mauriciju, Porto Santo, o paskutine kelione buvo i Izraeli, tai ten be galo patiko, visgi si salis prie triju juru, be to ten yra visai kitokia kultura, labai daug suzinojau, buvo tikrai idomu, bet mano keliones yra nepoilsines, jei kur vaziuoju, tai kur vyksta varzybos...

15

Re: KELIAUKIME

kaip tau mauricijuj? kitais metais ten vaziuoju

16

Re: KELIAUKIME

Mauricijuj labai faina, labai egzotiska salis, tikrai verta pamatyti...

17

Re: KELIAUKIME

Gal kas gali pasidalint ispudziais is Turkijos? smile

18

Re: KELIAUKIME

Visose kaimyninese valsybese buvau, o idomiausia zinoma lietuvoi:Di

19

Re: KELIAUKIME

turkijoj faina nerealiai buvo manp fotke is turkijos verta pamukale pa,atyti ir nekeliaukit su lietuviu agenturomis

20

Re: KELIAUKIME

turkijoj faina nerealiai buvo manp fotke is turkijos verta pamukale pa,atyti ir nekeliaukit su lietuviu agenturomis