21

Re: KELIAUKIME

mano swajone tai y dubaju nuwaziuot.... pasakishkas miestas:)

22

Re: KELIAUKIME

Buvau Prancūzijoj ir Latvijoj. Į abi šalis tikrai verta nuvykti. Paryžius pakeri turbūt kiekvieną.. O Latvija - broliukų kraštas. Nepadoru neaplankyti big_smile Buvau Rygoj, Jelgavoj, Liepojoj. Labiausiai sužavėjo Jelgava. Bet turbūt tik todėl, kad ten buvo nuostabi latviška kompanija, kuri miestui suteikė papildomo grožio.. Žodžiu myliu Latviją. big_smile

23

Re: KELIAUKIME

italija italija.turkija. merkinei ant piliakalnio kas buvot uzlipes?rambino kalna?raudoniu pilis?lietuvos itariu tolakam nieks nezinot o kalbates kaip grazu kitur.as buvau gal kokiu 12 saliu. ir isitikinu kad niekur but nenoriu.visur gera kur musu nera

24

Re: KELIAUKIME

Anciasnapis, 32 parašė:

italija italija.turkija. merkinei ant piliakalnio kas buvot uzlipes?rambino kalna?raudoniu pilis?lietuvos itariu tolakam nieks nezinot o kalbates kaip grazu kitur.as buvau gal kokiu 12 saliu. ir isitikinu kad niekur but nenoriu.visur gera kur musu nera

100% sutinku. Tiek po bent jau europa teko pasimalti tiek po Tevyne ir kiek po ta musu maza Lietuvele bevazinetum vis supranti kad dar tiek daug ko nemates ir kiek dar daug atrasti reiktu.. Pradziai savo kiema pazinkite paskui jau po svetimus dairykites. O ir ka jus pamatyti galite per turistines keliones apart turistines zonos... Kuri realiai labai skiriasi nuo realybes...

25

Re: KELIAUKIME

kai mazas buvau ismaliau visas lietuvybes istorines vietas visus piliakalnius pilis baznycias ir tt.ir ta mazyte europa apvaziaves skersai isligai.tikrai iskeisciau lietuvele tarkim i prancuzija.idomu kiek europieciu taip kalba apie lietuva?

26

Re: KELIAUKIME

Kai išėjau į užtarnautą poilsį, pradėjau keliauti, nors teko ir anksčiau truputį.Važiuosiu šiemet į Italiją.:::b33

27

Re: KELIAUKIME

Ir kuo visus ta Italija žavi? Buvau pora kartų. Vianą kart Turine, kitą Romoj, tai be Koliziejaus išvis nieko daugiau gražaus nemačiau... Ir maistas neskanus, ir tie žmonės kažkokie nemalonųs.
Ispanijoj kitas reikalas, galėčiau ten gyvent :::016