21

Re: ar tikite horoskopais ?

as netikiu horoskopais, kurie skirti visiems. tikiu asmeniniais horoskopais ir tuo kad tam tikro zodiako zenklo zmones turi bendru bruozu.

22

Re: ar tikite horoskopais ?

na laikrastyje tai jie ten horoskopus sudarineja kas mazdaug tam laiko turi ir kam vaizduote nesa...vat kokias nors ten jau rimtesnes knygas apie bendresnius bruozus tai gan idomu pavartyt ir pastudijuot, siaip niekada nereikia pritaikyti visko sau, is pateiktos informacijos paprastai zmogui tinka kelios detales

23

Re: ar tikite horoskopais ?

kai geri, joa, kai blogi ne xD

24

Re: ar tikite horoskopais ?

horoskopas sukuriamas vienam zenklui o ne vienam zmogui. bet kartais pastebiu kad atitinka taj siaip kartais uzmetu aki smile zodziu netikekit jais tik pasijuokit is ju smile nes jei ispranasauta bloga diena o  jus taj isidesit i galva taj automatiskai galit uzsiprogramuot save butent tokiai blogaj dienaj smile man tik patinka kai pataria nesipykt o man vis tiek iseina susipykt. taj va tada jau pasinaudoju patarimu jei prisimenu smile

25

Re: ar tikite horoskopais ?

Dovilė, 21 parašė:

as netikiu horoskopais, kurie skirti visiems. tikiu asmeniniais horoskopais ir tuo kad tam tikro zodiako zenklo zmones turi bendru bruozu.

Cia tai superinis pastebejimas. O niekas is sio topiko dalyviu nepastebejot, kad tikrai jei jau pas zmogu zodziako zenklas toks pat kaip jusu, tai bent keleta savybiu tas zmogus tikrai turi tokiu paciu?

26

Re: ar tikite horoskopais ?

joa, Justai, tu teisus, savybes panasios.. bet nzn, mane tai tas siek tiek erzina pas kai kuriuos zmones :? nzn kodel.. pvz, as su kai kuriais liutais sutariu kuo puikiausiai (nu cia daugiau taikoma vaikinuku pusei), o kazkaip erzina panos :? nzn kodel :? gal tipo konkurencija ;D

27

Re: ar tikite horoskopais ?

tai zinai... liutes del liuto ;D bet gamtoj juk ne liutes, o liutai pesas... aj... neisgeres nesuprasi ;D

28

Re: ar tikite horoskopais ?

... tikrai taip... atsizvelgiu ... visad... nes 99% sutampa.....

29

Re: ar tikite horoskopais ?

nu, zinai, Justai, cia gal tipo... nu... hmm.... civilizacija... :? tai gal todel viskas atvirskciai :::a14

30

Re: ar tikite horoskopais ?

niu i horoskopus nekreipiu didelio demesio , tiesiog retkarciais paskaitineju :::605

31

Re: ar tikite horoskopais ?

jei norit isitikint kokias nesmaones ten raso visada paskaitykit savo horoskopa dienai pasibaigus.. smile ir suprasit kad ten viska raso islempos...

32

Re: ar tikite horoskopais ?

Karolis, 22 parašė:

jei norit isitikint kokias nesmaones ten raso visada paskaitykit savo horoskopa dienai pasibaigus.. smile ir suprasit kad ten viska raso islempos...


Ne visada. Kai kada nurašo nuo lubų! :::639

33

Re: ar tikite horoskopais ?

Jolanta, 34 parašė:

... tikrai taip... atsizvelgiu ... visad... nes 99% sutampa.....

Hmz... Tikiuosi cia jaukaujama del 99% proc. smile  Kiekvienam galima sustatyti labai abstraktu horoskopa ir kas nors butinai sutaps. Ten tik viso labo labai aptakios frazes nepasakancios nieko konkretaus. Asmeniskai horoskopais visiskai netikiu.

34

Re: ar tikite horoskopais ?

Justas, 17 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

as netikiu horoskopais, kurie skirti visiems. tikiu asmeniniais horoskopais ir tuo kad tam tikro zodiako zenklo zmones turi bendru bruozu.

Cia tai superinis pastebejimas. O niekas is sio topiko dalyviu nepastebejot, kad tikrai jei jau pas zmogu zodziako zenklas toks pat kaip jusu, tai bent keleta savybiu tas zmogus tikrai turi tokiu paciu?

tai taip ir turetu buti. as pastebejau, kad nemegstu savo zodiako zenklo zmoniu. kazkaip nerandam bendros kalbos, nors ir nesipykstam. kai visi tokie patys pasidarom vieni kitiems neidomus... smile

35

Re: ar tikite horoskopais ?

Visuomet bus horoskopu kurianciu, nes tikiu, tai neblogas pragyvenimo budas, o taip yra butent todel, kad jie gyvena is tokiu, kurie jais naiviai tiki. Ir tokiu yra daug smile

36

Re: ar tikite horoskopais ?

Justas, 17 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

as netikiu horoskopais, kurie skirti visiems. tikiu asmeniniais horoskopais ir tuo kad tam tikro zodiako zenklo zmones turi bendru bruozu.

Cia tai superinis pastebejimas. O niekas is sio topiko dalyviu nepastebejot, kad tikrai jei jau pas zmogu zodziako zenklas toks pat kaip jusu, tai bent keleta savybiu tas zmogus tikrai turi tokiu paciu?


Aš taip pat netikiu horoskopais, bet vis paskaitau, nes man tai kelia šypseną smile
Dovilė teisi manydama, kad žmonės turi bendrų bruožų smile
Net ir obuolys tos pačios rūšies būna vienodo skonio !
P.S. Yra daug įdomesnių ir rimtesnių užsiėmimų už horoskopų skaitymą, jis skirtas mano manymu, tik tinginiams smile Nieko įžeisti nenoriu, tik sakau, kad galima išsiaiškinti viską pačiam, savarankiškai, tik reikia domėtis...

37

Re: ar tikite horoskopais ?

Netikiu, bet dažnai paskaitau, nes įdomu big_smile O sutapimai ir lieka sutapimais big_smile

38

Re: ar tikite horoskopais ?

Kad nelabai, tikėčiau jei man asmeniškai astrologe sudarytu big_smile

39

Re: ar tikite horoskopais ?

netikiu.. kazkokia nesamone..

40

Re: ar tikite horoskopais ?

niekad netikėjau, bet maždaug savaitę gal daugiau paskaitau vis, tai atrodo , kad viską apie mane rašo... smile