1

Tema: ar tikite horoskopais ?

tai dar brukstelkite apie  horoskopus ar tikite ar ne ir kodel ?

2

Re: ar tikite horoskopais ?

netikiu, nes jie man niekada neissipilde.. paskaitau, kai vaziuoju i paskaitas, kad kelione neuztruktu.. bet netikiu

3

Re: ar tikite horoskopais ?

man 15min laikrastyje visada tip top tinka horoskopai big_smile nesuprantu, gal jie mane seka ir raso...

4

Re: ar tikite horoskopais ?

jei buan tinkamas:)tai tikiu jei nea,neatikiu:)

5

Re: ar tikite horoskopais ?

tai kaip cia? jei issipildo, tai tiki, jei ne, tai ne? smile

6

Re: ar tikite horoskopais ?

a, turejai omeny turbut, jei geras, tai tiki smile
man asmeniskai skaitant horoskopa galvoje salia tu sakiniu kartojasi bla bla bla bla, kurgi ne smile esu abejingas jiem ir tiek. galiausiai tie, kas tiki jais, pritaiko savo dienai kažkokius momentus (nes vis tiek juk atsitiks vienas iš tų bendrai išvardintų dalykų). arba taip giliai įtiki, kad pats tokius momentus kuria

7

Re: ar tikite horoskopais ?

tai, kad vien skaityt juos yra laiko svaistymas...

8

Re: ar tikite horoskopais ?

Gediminas, 21 parašė:

tai kaip cia? jei issipildo, tai tiki, jei ne, tai ne? smile

taip tai jei horskopas atitinka mano reikalavimus as juo tikiu:D

9

Re: ar tikite horoskopais ?

Ammija, 20 parašė:

tai, kad vien skaityt juos yra laiko svaistymas...

tai kad ta horoskopa perskaityt maziau nei min reikia:)

10

Re: ar tikite horoskopais ?

as tikiu horoskopais...kai tik turiu proga tai ir paskaitau...jei kas gerai,tai labiau savimi pasitiki,jei blogai tai pasisaugai ir pan...idomiau vis gi!!!

11

Re: ar tikite horoskopais ?

Man horoskopai yra totalus absurdas. Tarkima antradieni skaitant horoskopa, raso, jog vandenius (t.y mane) siandien aplankys bloga zinia, darbe nesiseks, o namie laukia pykciai. Ir ka? Tai reiskia, jog visus milijonus vandenius siandiens istiks ta pati nesamone? smile Juokas. O ir siaip, kas nori tiketi, gali atrasti kaip patvirtinti horoskopa ir pritaikyti ka nors, kas buvo rasoma.

12

Re: ar tikite horoskopais ?

Čia visi kalba apie tuos kasdienius kelių eilučių horoskopus laikraščiuose, o juk jų visokių būna...
Aš pavyzdžiui tais, charakterizuojančiais atskirus zodiako ženklus, tikiu, nes jie dažnai atitinka... visokius kitokius (medžių, gėlių ir pan.) šiaip įdomu paskaitinėt ir pasidžiaugt, kad taip gražiai apie tave rašo big_smile Man atrodo, tokie horoskopai neblogas reikalas savimeilei palepint...

13

Re: ar tikite horoskopais ?

Pas mane buna taip kai paskaitau...tai nieko nesutampa...o kai koki sena horoskopa paskaitau...tai daznai stovi ten tai kas istikruju su manim atsitiko...

14

Re: ar tikite horoskopais ?

as pati asmeniskai netikiu horoskopais,nesamone....

15

Re: ar tikite horoskopais ?

na siaip tai kartais ir pataiko jie visai i tema, bet aklai tai niekada netikiu, idomu buna ir tiek, bet skaitau tik geras prognozes

16

Re: ar tikite horoskopais ?

tu horoskopu sion dienom dachuje yra. galima susirast kelis tos pacios dienos ar savaites horoskopus ir beveik visi bus skirtingi. tai vat.

17

Re: ar tikite horoskopais ?

horoskopais tiketi yra nesamone! tvirtai ta galiu sakyti. Pats sau ateiti kuria zmogus, o ne kazkokie horoskopai

18

Re: ar tikite horoskopais ?

Aleksandras, 22 parašė:

man 15min laikrastyje visada tip top tinka horoskopai big_smile nesuprantu, gal jie mane seka ir raso...


vat vat... ir man "15 min" gyvent neduoda big_smile

19

Re: ar tikite horoskopais ?

bet rimtai, dar ir vakaro ziniu sestadienio horoskopas, kaip pirstu i aki, viskas issipilde zodis zodin smile gal as pataikau i ta maza dali vandeniu, kuriems tas horoskopas tinka ;] aisku kitiems milijonams vandeniu tikiu, kad jis netinka.

20

Re: ar tikite horoskopais ?

big_smile matyt, Tave ir vakaro zinios seka big_smile