1

Tema: filmai karo tematika????

zvezda?strafbat?ar fall down???ir t.t rasykit savo nuomones apie visus savo matytus filmus karo tematika...

2

Re: filmai karo tematika????

zvezda man lb patiko...tik tiek kad biski perdaug perdedamas tas rusu "nekaltumas"...:D

3

Re: filmai karo tematika????

The longest Day
geriausiais filmas karine tematika.....
Sajungininku isilaipinimas normandjoje....

4

Re: filmai karo tematika????

drysciau papriestaraut....fall down mano nuomone tikroviskesnis...vokieciu imperijos paskutines zlugimo dienos...hitlerio savizudybe...

5

Re: filmai karo tematika????

"Mes buvome kariai" ir "Gelbstint eilini Rajena" - tai du filmai, kurie labiausiai istrige mano atmintyje smile Tikrai geri, kas nematet - paziurekit smile

6

Re: filmai karo tematika????

strfbat

7

Re: filmai karo tematika????

man taj visi filmai geri...tik svarbu kad nors kazkiek su karu butu susije...:D

8

Re: filmai karo tematika????

Band of Brothers... 10daliu mini serialas. kiekwiena dalis 100kartu geresne uzh "gelbstint eilini rajena". filmas sukurtas pamineti amerikieciu ishsilaipinimo normandijoj (D-Day) 60tasias metines. jei kas nematet, paziurekit ir pamirshit wisus iki tol matytus filmus karine tematika wink jei jums ka nors sako, tai imdb jo reitingas yra 9.6. aukshtesnio matyti neteko...

9

Re: filmai karo tematika????

Gediminas, 19 parašė:

Band of Brothers... 10daliu mini serialas. kiekwiena dalis 100kartu geresne uzh "gelbstint eilini rajena". filmas sukurtas pamineti amerikieciu ishsilaipinimo normandijoj (D-Day) 60tasias metines. jei kas nematet, paziurekit ir pamirshit wisus iki tol matytus filmus karine tematika wink jei jums ka nors sako, tai imdb jo reitingas yra 9.6. aukshtesnio matyti neteko...

kaip tik norejau shita pasiulyti, nors pats viso ir nemates, bet va dabar imsiu ir parsisiusiu smile

10

Re: filmai karo tematika????

gelbstint eilini rajena arba labas rytas vietname,irgi tox neblogas;)

11

Re: filmai karo tematika????

"Juodojo vanago zutis"

12

Re: filmai karo tematika????

mano nuomone labas rytas vietname paskutinis sh....nes ten ta karo tema tik tarpkitko.....o as kalbu apie tuos filmus kuriuose dominuoja karas....:)

13

Re: filmai karo tematika????

siaip turbut vienas geresniu, is mano matytu filmu kino tematika, yra "Mes buvome kariai"...kitas neblogas,tai "9 rota" turbut pagrindas tai, kad ne holivudo smile tai truputi skiriasi scenarijus ir kariuomenes parodymas smile ir manau rusai tikrai stato neblogus filmus apie kara, nors, deja, nemazai jau labai priartejo prie holivudo hmm

14

Re: filmai karo tematika????

sutinku...bet rusiski filmai ir liks rusiskais filmais...;)

15

Re: filmai karo tematika????

ziuret holivude pastatytus filmus vietnamo karo tematika gan graudu yra wink) amerikiciai negali susitaikyti su pralajmejimu smile))

16

Re: filmai karo tematika????

Vilius, 16 parašė:

ziuret holivude pastatytus filmus vietnamo karo tematika gan graudu yra wink) amerikiciai negali susitaikyti su pralajmejimu smile))

tokie jau tie amerikieciai wink laiko sawe nenugalimais...

17

Re: filmai karo tematika????

supervalstybe,supersvalstybe....ne velnio...kazkoks bin ladenas atskrido ,numuse twin towers ir po supervalstybes...;)

18

Re: filmai karo tematika????

uztai dabar kersija visiems smile siaip 9 kuopa patiko, netipiskas filmas, mano manymu rusai apie kara geresnius filmus stato, parodo ziauria slykscia tiesa kariuomenej, o ne pasakas kokie didvyriai buna holivudiniai.

19

Re: filmai karo tematika????

holivudiniuose uzpisa tas wienas lauke - ir dar koks karys smile

20

Re: filmai karo tematika????

as irgi taip manau...perdaug holivudiniuose filmuose rodoma gero...kaip graziai ten su tais kareiviais buvo elgiamasi...va rusai daug daugiau ismano apie tai...ir siaip man ne prie sirdie vietnamo karas...geriau rusu su cecenais...;)