41

Re: kontraceptikai

Kristina, 16 parašė:

girdejau kad pradejus vartojant kontraceptikus, poto sunku pastoti jau kai meti kontraceptikus.... tai tiesa?

kaip tik atvirkščiai.... reikia labai saugotis - gali pastoti net ir gerdama kontraceptikus - jei pvz netyčia kelias dienas pamirši išgert ciklo pradžioj - rekomenduojama naudoti papildomas apsaugos priemones. O nustojus gerti kontraceptikus galimybė pastoti sugrįžta nedelsiant... smile Dėl to nėr ko pergyvent... Pergyvent reikia dėl kojų venų, kurios nepasako ačiū už kontraceptikus ir aukštakulnius... smile

42

Re: kontraceptikai

Brigita, 15 parašė:

labai geri kontroceptikai "jeanine" bet jie lb stiprus....

ir kaip tau pavyko nustatyti jų gerumą??? smile šiaip tai jie nėra stiprūs - vieni iš paskiausiai sukurtų. Hormonų dozė gerokai mažesnė už pvz. tų pačių Diane - todėl šalutiniai poveikiai ne taip reiškiasi. smile Bet panelės, būkit protingos - TARKITĖS SU GYDYTOJOM prieš pradėdamos vartot hormoninius kontraceptikus. ir jokiu būdu nekaitaliokit: porą mėnesių vieną, paskui davai kitą pabandysiu, bo draugė sakė, kad geresnis. smile Visa tai gali žiauriai atsiliepti jūsų medžiagų apykaitai - neturėsit kur papildomų kilogramų dėt... smile

43

Re: kontraceptikai

vat as ir taip sakau, ir dar net pati nzn ar jas nuo kt priaugau svorio ar cia nuo mano valgio valgymo, atrodo nelabai ka valgau, gal nesveika valgy tik naudoju

44

Re: kontraceptikai

kt turi israsyt ginekologas tave apziurejes. as ir pati buvau "lb protinga" ir nuejus nusipirkau logest, kurie man netiko ir buvo nemaloniu pasekmiu.. jei nusprendei vartot kt, butinai turi apsilankyt pas ginekologa.

45

Re: kontraceptikai

na as kolkas ju nenaudoju.tad nezinau ka patart:::822

46

Re: kontraceptikai

Kristina, 16 parašė:

vat as ir taip sakau, ir dar net pati nzn ar jas nuo kt priaugau svorio ar cia nuo mano valgio valgymo, atrodo nelabai ka valgau, gal nesveika valgy tik naudoju

arba as nlb supratau ar kaip, tajgi rasei kad tu dar neturejai pirmo karto, ir tik domiesi, o dabr rasai kad priaugai svorio.. hmm geriausia seip tartis su gydytoju jis tau viska isaiskins, ir paskirs pagal tavo organizma, kad paskui tie nereikalngi kilogramai neuzsidetu.

47

Re: kontraceptikai

Inesa, 20 parašė:
Kristina, 16 parašė:

vat as ir taip sakau, ir dar net pati nzn ar jas nuo kt priaugau svorio ar cia nuo mano valgio valgymo, atrodo nelabai ka valgau, gal nesveika valgy tik naudoju

arba as nlb supratau ar kaip, tajgi rasei kad tu dar neturejai pirmo karto, ir tik domiesi, o dabr rasai kad priaugai svorio.. hmm geriausia seip tartis su gydytoju jis tau viska isaiskins, ir paskirs pagal tavo organizma, kad paskui tie nereikalngi kilogramai neuzsidetu.

pabandykit to pacio dalyko pas skirtingus gydytojus paklausti ;D

48

Re: kontraceptikai

na jums nuo tu kontraceptiku usiukai auga:::639:::044:::044:::044

49

Re: kontraceptikai

Jonas, 27 parašė:

na jums nuo tu kontraceptiku usiukai auga:::639:::044:::044:::044


oj kaip juokinga tongue zinok, jums ir be kontraceptiku auga, taigi nesidziauk per daug big_smile
o salutiniai poveikiai gali buti ne tik usiuku augimas, bet plaukuotumo padidejimas ir kitose vietose, svorio taip pat, gal dar kas nors, nezinau smile

50

Re: kontraceptikai

Jonas, 27 parašė:

na jums nuo tu kontraceptiku usiukai auga:::639:::044:::044:::044


tiek metu, o proto tai, vaikine, visai neturi... siek tiek apsviesiu tave :::a14 kokia nestipria lempute, kad nepakenkciau tau big_smile) >> usiukai jei ir auga, tai del to, kad kazkas negerai su hormonais (ir nebutinai reikia gerti kontraceptikus). ir siaip del hormonu sutrikimo kai kurie gydytojai ir israso kontraceptiku, kad sureguliuotu ten tuos hormonus ir nebeaugtu. taip, kad pirma issiaiskink, o paskui nusisnekek... geda, Jonai... geda...

51

Re: kontraceptikai

Tomas, 24 parašė:


manau visgi verta apsilankyti pas genekologe smile ir gausi gera ir taisinga recepta smile


Ir morala po kurio seksas ilgam bus atgrasus ;D