1

Tema: Atstumas isskiria ar suartina?

Su mylimu zmogum isskirti esam atstumo keliem menesiam, po pusantro jau vel busim kartu, lyg ir nieko cia baisaus is tiesu. Is pradziu manem, kad nieko baisaus, istversim. Ir is visu jegu stengiames, nesam is lakstanciu
a lieva na prava, bet sunkiai isgyvenam nesant salia vienas kito.. Pykciu neisvengiam del smulkmenu, pripazindami kad visa tai del to, kad abiem sunku.. Bet kokiu atveju manau istversim, nes mylim vienas kita, laikas prabegs greit, nors dabar atrodo kad jis stovi vietoj.. Taciau noreciau isgirsti ivairiu nuomoniu, pasakojimu, nutikimu, kurie yra susidure su tuo.. is anksto aciu smile

2

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

ar nemanai kad kvailai nuskambejo.. juk jei negalit vienas be kito,visur ir visada bukite kartu,visur vaziuokit,eikit kartu ir nebus taip sunku,nors vargu ar negali keleta men pabut atskirai.. jukpo to vis tiek susitixite,gi ne pasaulio pab...

3

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

nu ispradziu kila ilgesys ,paskui pyktis ,yvairus prisiminimai .O jau paskui viskas blesta atrodo kad buvo sapnas ir panasiai big_smile

4

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

man atrodo kad atstumas skiria nes kuo rečiau matai tuo labaiu neturi apie ką kalbėtis.. na bet buna įvairiai tokiu šablonų kad visadatai buna nesu girdėjęs wink

5

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Linas, 19 parašė:

man atrodo kad atstumas skiria nes kuo rečiau matai tuo labaiu neturi apie ką kalbėtis.. na bet buna įvairiai tokiu šablonų kad visadatai buna nesu girdėjęs wink


Linai, kai matai kiekviena diena irgi nebeturi apie ka kalbetis, nes visos temos buna issemtos...nepagalvojai?:)

6

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Egle, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:

man atrodo kad atstumas skiria nes kuo rečiau matai tuo labaiu neturi apie ką kalbėtis.. na bet buna įvairiai tokiu šablonų kad visadatai buna nesu girdėjęs wink


Linai, kai matai kiekviena diena irgi nebeturi apie ka kalbetis, nes visos temos buna issemtos...nepagalvojai?:)

tada su tokiu zmogum man nera ka veikti.. nes buna tokiu su kuriais tiesiog visada bus apie ka kalbetis nes zmones domisi vienas kitu wink

7

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

na su drauge jau gal 4-5 metus taip diena is dienos visur kartu ir suolo drauges ir t.t. ir tiesa pasakius kai nors kelias dienas pabunam atskirai tai kalbos buna dvigubai ar net trigubai daugiau wink nors tiesa pasakius netylime mes ir taip... as net ir nezinau gal ir tavo tiesa, bet zinai as isproteciau everyday su tuo paciu zmogumi manau reiketu man nors truputeli atsipusti ir ajusti ka reiskia pasiilgti... tongue

8

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Egle, 17 parašė:

na su drauge jau gal 4-5 metus taip diena is dienos visur kartu ir suolo drauges ir t.t. ir tiesa pasakius kai nors kelias dienas pabunam atskirai tai kalbos buna dvigubai ar net trigubai daugiau wink nors tiesa pasakius netylime mes ir taip... as net ir nezinau gal ir tavo tiesa, bet zinai as isproteciau everyday su tuo paciu zmogumi manau reiketu man nors truputeli atsipusti ir ajusti ka reiskia pasiilgti... tongue

ai man tai nzn manau kad kartais skiria tie kilomatrai abra kartais kaip tik privercia mastyti apie ta zmogu..

9

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Mhm na taip visaip buna... wink

10

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

šiaip atstumas skiria, nes atsiranda barnių dėl niekų, pradedi erzintis, nes to žmogaus trūksta, bet dažniausiai kartu ir nori būt nepaisant visko. jei ten visą gyvenimą atskirai, tai velniop big_smile jei yra vilties būt galų gale kartu, kodėl gi ne? wink

11

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Taip jeigu ner vilties ent tai aisku kam kankintis... Bet siuo atveju merginai patariu tiesiog palaukti... Man rodos vaikinukas sugrys ir viskas jiems bus gerai kaip ir iki issiskyrimo buvo... smile matyt jie vienas prie kito labai prisirishe ir normalu jog dabar sunku vienam be kito...:)

12

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

tai joa, išprotėt galima big_smile bet mergina ne vien dėl savęs kūrė temą wink juk sako, kad mano jog ištversią, tik šiaip parūpo kitų nuomonė smile

13

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

o as namie pavyzdi labai PUIKU turiu (chuckle) ... gales tas pavyzdys grizes pasireiksti ;D
>> na, jei nesimatai ten kokius tukstancius metu, tai joa.. tada gal ir blesta viskas ir t.t. bet tai, ka as matau su savo broliuku ir jo draugaite, tai nemanau, kad juos tas atstumas skiria wink buna, kad nesimato jie savaite, dvi.. susitinka lb issiilge vienas kito :H
itariu,kad atstumas skiria tada, kai nera galimybiu susimatyt ir t..t
>> kitas ponas pavyzdys >> siaip kazkoks nesusipratimas, bet tai turbut irgi meile big_smile ;D mano pusbroliukas su savo panelyte draugauja jau nuo neatmenamu laiku :? nors gal jie nedraugauja.. bet siaip visi sako, kad draugauja.. zdz.. esme ta... kad juos skiria UNREALINIAI atstumai.. jis buvo isvares metams mokytis i danija (grizes gal buvo kokius 2-3 kartus), o dabar sau sedi airijoj,.. bet vis tiek, jie kartu ir turi apie ka sneketis, ir itariu, kad myli.. nzn.. bet kai juos matau drauge, tai man atrdodo, kad net tie atstumai ju negasdina :? ai nzn.. jie ten man neaiskus vis tiek..

14

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

nu savaitė, dvi aš neskaitau išsiskyrimu smile gal dėl to, kad jei kas tiek laiko galėčiau susitikt būčiau labiausiai laiminga smile skyrė mėnuo, du, va tada jau kebliau. tuolab, kai negali net ir kai jau tipo namie visą laiką būt kartu.
va, tas pavyzdys su pusbroliu labiau tinkamas smile

15

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Kristina, 25 parašė:

Su mylimu zmogum isskirti esam atstumo keliem menesiam, po pusantro jau vel busim kartu, lyg ir nieko cia baisaus is tiesu. Is pradziu manem, kad nieko baisaus, istversim. Ir is visu jegu stengiames, nesam is lakstanciu
a lieva na prava, bet sunkiai isgyvenam nesant salia vienas kito.. Pykciu neisvengiam del smulkmenu, pripazindami kad visa tai del to, kad abiem sunku.. Bet kokiu atveju manau istversim, nes mylim vienas kita, laikas prabegs greit, nors dabar atrodo kad jis stovi vietoj.. Taciau noreciau isgirsti ivairiu nuomoniu, pasakojimu, nutikimu, kurie yra susidure su tuo.. is anksto aciu smile

na viso labo tai tik keli menesiai..manau istversit viska.dabar sunku,veliau tik juoksites prisimine..zinoma,dazniausiai vaikinai neistveria ir pasileidzia"..pabega..merginos istvermingesnes..na ka zinau,be abejo,buna isiciu kada vaikino meile yra nuosirdi ir tikrai myli. o kai myli tuomet viskas tampa imanoma ir jokie atstumai yra nekliutis..pagalvikit patys,po pusantro menesiuko jus vel busit kartu, o ka daryt tiems kurie nebuna?kurie isiskiria metams ar pusei metu...va tada jau vertetu susirupinti..

16

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Erika, 18 parašė:
Kristina, 25 parašė:

Su mylimu zmogum isskirti esam atstumo keliem menesiam, po pusantro jau vel busim kartu, lyg ir nieko cia baisaus is tiesu. Is pradziu manem, kad nieko baisaus, istversim. Ir is visu jegu stengiames, nesam is lakstanciu
a lieva na prava, bet sunkiai isgyvenam nesant salia vienas kito.. Pykciu neisvengiam del smulkmenu, pripazindami kad visa tai del to, kad abiem sunku.. Bet kokiu atveju manau istversim, nes mylim vienas kita, laikas prabegs greit, nors dabar atrodo kad jis stovi vietoj.. Taciau noreciau isgirsti ivairiu nuomoniu, pasakojimu, nutikimu, kurie yra susidure su tuo.. is anksto aciu smile

na viso labo tai tik keli menesiai..manau istversit viska.dabar sunku,veliau tik juoksites prisimine..zinoma,dazniausiai vaikinai neistveria ir pasileidzia"..pabega..merginos istvermingesnes..na ka zinau,be abejo,buna isiciu kada vaikino meile yra nuosirdi ir tikrai myli. o kai myli tuomet viskas tampa imanoma ir jokie atstumai yra nekliutis..pagalvikit patys,po pusantro menesiuko jus vel busit kartu, o ka daryt tiems kurie nebuna?kurie isiskiria metams ar pusei metu...va tada jau vertetu susirupinti..


juk vyrukas jei norės, palakstys ir taip, mergina nieko nesužinos ir gyvens nesirūpindama.

17

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Diana, 18 parašė:
Erika, 18 parašė:
Kristina, 25 parašė:

Su mylimu zmogum isskirti esam atstumo keliem menesiam, po pusantro jau vel busim kartu, lyg ir nieko cia baisaus is tiesu. Is pradziu manem, kad nieko baisaus, istversim. Ir is visu jegu stengiames, nesam is lakstanciu
a lieva na prava, bet sunkiai isgyvenam nesant salia vienas kito.. Pykciu neisvengiam del smulkmenu, pripazindami kad visa tai del to, kad abiem sunku.. Bet kokiu atveju manau istversim, nes mylim vienas kita, laikas prabegs greit, nors dabar atrodo kad jis stovi vietoj.. Taciau noreciau isgirsti ivairiu nuomoniu, pasakojimu, nutikimu, kurie yra susidure su tuo.. is anksto aciu smile

na viso labo tai tik keli menesiai..manau istversit viska.dabar sunku,veliau tik juoksites prisimine..zinoma,dazniausiai vaikinai neistveria ir pasileidzia"..pabega..merginos istvermingesnes..na ka zinau,be abejo,buna isiciu kada vaikino meile yra nuosirdi ir tikrai myli. o kai myli tuomet viskas tampa imanoma ir jokie atstumai yra nekliutis..pagalvikit patys,po pusantro menesiuko jus vel busit kartu, o ka daryt tiems kurie nebuna?kurie isiskiria metams ar pusei metu...va tada jau vertetu susirupinti..


juk vyrukas jei norės, palakstys ir taip, mergina nieko nesužinos ir gyvens nesirūpindama.

jei vyrukas myli:1. nelakstys. 2. palakstes prisipazins,kad suklydo.

18

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Erika, 18 parašė:
Diana, 18 parašė:
Erika, 18 parašė:
Kristina, 25 parašė:

Su mylimu zmogum isskirti esam atstumo keliem menesiam, po pusantro jau vel busim kartu, lyg ir nieko cia baisaus is tiesu. Is pradziu manem, kad nieko baisaus, istversim. Ir is visu jegu stengiames, nesam is lakstanciu
a lieva na prava, bet sunkiai isgyvenam nesant salia vienas kito.. Pykciu neisvengiam del smulkmenu, pripazindami kad visa tai del to, kad abiem sunku.. Bet kokiu atveju manau istversim, nes mylim vienas kita, laikas prabegs greit, nors dabar atrodo kad jis stovi vietoj.. Taciau noreciau isgirsti ivairiu nuomoniu, pasakojimu, nutikimu, kurie yra susidure su tuo.. is anksto aciu smile

na viso labo tai tik keli menesiai..manau istversit viska.dabar sunku,veliau tik juoksites prisimine..zinoma,dazniausiai vaikinai neistveria ir pasileidzia"..pabega..merginos istvermingesnes..na ka zinau,be abejo,buna isiciu kada vaikino meile yra nuosirdi ir tikrai myli. o kai myli tuomet viskas tampa imanoma ir jokie atstumai yra nekliutis..pagalvikit patys,po pusantro menesiuko jus vel busit kartu, o ka daryt tiems kurie nebuna?kurie isiskiria metams ar pusei metu...va tada jau vertetu susirupinti..


juk vyrukas jei norės, palakstys ir taip, mergina nieko nesužinos ir gyvens nesirūpindama.

jei vyrukas myli:1. nelakstys. 2. palakstes prisipazins,kad suklydo.

nu jo, bet kažin ar iš karto grįžęs pultų prisipažint, juk gali bijot būt paliktas wink

19

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

tai cia jau faktas,kad bijos.aisku,ad iskart nesakys ir pan.bet kazkada,po kazkiek laiko prisipazins..aisku,nesuprantu ju logikos,kad po kazkiek laiko pasakes jis nebus paliktas ar pan..na nzn..bet jie taip mano..gal tikisi susvelninti merginos skausma ar kaip(nors tas skausmas dar didesnis buna..)..cia jau ju reikia klausti..

20

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

na, tiesa pasakius, bent man tai yra dzin. buvo toks atvejas, kad su draugu išsiskyrėm, jis manė, kad jau viskas ir (nežinau kaip ten tikliai viskas buvo, kodėl ir pan), bet jis pasimylėjo su merga kita. po kiek laiko, mes susitaikėm, aš šito fakto nežinojau ir jis man nesakė, net paklaustas. man papasakojo mūsų bendras draugas vieną kart begeriant, todėl aš ir užklausiau savojo draugo. norėjau pažiūrėt meluos ar ne. bet sumelavo. nepykstu, nes tikiu, kad paprasčiausiai jis bijojo mane prarast ir bent draugas sakė, kad jis labai gailisi. tai kas pasikeis? nieko. jei būtų pats pasakęs, gal kitaip būčiau sureagavus, gal būtų sunkiau viską paskandint praeity, bet esmė ta, kad buvo - pražuvo. jei vaikinas patinka labai, kažin ar dėl vienos naktelės paliksi. na, čia aišku, priklauso nuo merginos charakterio.