41

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

isskiria...

42

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

na as dabar draugauju su vaikinu kuris givena vilniuje o as vilniuje ir mes puikei sutareme mum atstumas nieko nereiske kai pasiilgstaaaaam vienas kito mes ir susitinkam

43

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Tik išskiria smile deja..
o kam jo reikia smile

44

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

nieko neishskiria.

45

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Atstumas tik suartina jai labai zmogu myli, gyvenau su savo vaikinu 4 metus kartu, paskui teko 6 menesius gyventi labai toli vienam nuo kito. Ir patikekit meile visagale, visus jausmus kurie buvo tik dar labaiu sustiprino. Vienas kita labaiu gerbti ir vertinti pradejom....

46

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

atstumas isskiria bet tik tada jei yra didesnis negu 100 km.
is patirties sakau, mane drauge paliko kad isvaziavau i vokietija, bet jau dzin susiradau cia kita ir dar grazesne, o kiti sako kad vokietijoj bjaurios panos. DAR IR KAIP BJAURIOS!!!
Mirt zut nevaziuot cia del panu. BET AISKU YRA IR GRAZIU PANELIU CIA PVZ UZSIENIETES(NE VOKIETES) Kalbu apie Rusikes, Lietuvaites, Lenkes, Itales, Ispanes. tos tai grazios paneles.
na o tarp manes ir manosios yra tik 17 km atstumas, tai as su ja beveik kasdien matausi wink

47

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Bet koks atstumas gali buti jai myli atstumas nieko nereiksia. As buvau Lietuvoj maniski Londone, is po puses metu jau rasiau kad tik dar artimesni tapom smile

48

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Bernadeta, 24 parašė:

Bet koks atstumas gali buti jai myli atstumas nieko nereiksia. As buvau Lietuvoj maniski Londone, is po puses metu jau rasiau kad tik dar artimesni tapom smile



Nusiimk rozinius akinius gyvenime taip nebuna...
Paziurek i gyvenima labai gerai ir jis parodys tau tikrasias savo spalvas tau jos tikrai nepatiks...
gyvenime dvieju geru dalyku gauti neimanoma...
taip jau tas pasaulis sudetas....

49

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Na jau, negali taip sprest, jei vienam nutiko kazkas blogo, nebutinai kitam turi tas pats atsitikt. Jei yra laimingu poros pavyzdziu tai tik dziaugtis del ju reikia o ne peikt ir bandyt itikint kad taip nebuna. Kartais vien del tokiu pasaliniu nuomoniu, poros ir pykstasi, nes zmogus ima prisigalvoti visokiu nesamoniu, "gal is tiesu taip gerai negali buti" ir panasiai, o is tikruju viskas yra nepriekaistinga. Tad, pries patardami nusiimti rozinius akinius, pagalvokite, gal jie visai realus wink

50

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

jei zmogu tikrai myli...tai yr anesvarbu jis uz 1 km ar 100000km....bet tu vistiek jo lauksi...
ir jei ir nematysi kad ir 5 metus.... jei tikrai myli meile nedings niekad:)

51

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

isskiria, deja sad

52

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

aisku atstumas nera gerai, o ilgam laikui dar blogiau.tokiu atveju zmones gali laukti vienas kito jei istikro myli.zinau ka sakau, nes mano darbas yra pastovus isvykimai ir ilgam laikui, ir del to patyriau daug sunkumu.

53

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

na as manau,kad atstumas ir skiria ir suartina,nes esu tai patyrus.pirmais draugystes menesiais draugas isvaziavo i uzsieni,sulaukem vienas kito,bet buvo pykciu..pries pat grizima viskas dar labiau pakriko,nes jau buvom ilga laika nesimate,bet grizo ir viskas gerai:)bet dabar as buvau 2,5men uzsieni,tai siaip irgi gerai,bet grizau ir dar nesimate,nes kol buvau ten iskilo didelis nesutarimas,del pavydo ir dar esam nesimate,laukiu kada galesim akis i aki viska pakalbeti,nes viska kalbejom tik per skype,o juk taip santykiu spresti tikrai neverta.nzn kuo baigsis viskas,bet matau,kad musu draugyste eina i pabaiga...:(liudna...bet zmogus jau nenori buti kartu,nors is tikruju nori,bet apsimeta ir grieztai sau pasakes,kad ne. sad

54

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Atstumas vienareiksmiai zudo meile! Vienareiksmiai!  Na , gal jusu atveju ne toks didelis laiko tarpas, bet su mylimaisiais reikia buti visada kartu!

55

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Manau tik isskiria...

56

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Priklauso ar daznai matai ta zmogu... taciau bet kokiu atveju - isskiria

57

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

isskira net labai nes to zmogaus mylino norsis visda o jis toli nuo taves labai isskyra ... ;( esiu patirius tai vos neisdurnejau nors jis i uzsieni buvo isvazeves keliems menasam tai galvojau kad nesigyvensiu be jo .... ;(;(

58

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Atstumas skiria ir labai... Mano atvejis buvo konkretus.. tai kad mano drauge isvyko i uzsieni.. o as pasilikau cia.. ir vien dar tai skiria.. kad neziani nei ka ji daro nei ji nezino ka as darau.. o beto kai gyvenimas yra painus ir naivus.. tai dar ir draugai pamaiso tokiem santykiam.. nes tuomet dazniau leidi laika su draugais.. ir buna ivairios kalbos ir patarimai.. o jie tikrai kenkia.. bet juk neuzsidarysi ir nelauksi kol zmogus gris.. bet mano atveju viskas isbleso. nors kai isvyko ispradziu manem bus visai kitaip pasiilgsim ir panasiai bet kai sugrizo.. pirma diensas buvo taip kad buvome vienas kito pasiilge.. bet paskui kazkaip pradejo daryti viskas atvirksciai.. ir atitolome.. taip ir pasibaige saldi pasaka smile

59

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

na,as kazkaip sitos temos anksciau nemaciau,kazkaip:::050 ,nors ieskojau..nezinau kaip cia praziopsojau..
galiu pasakyti kad atstumas skiria net pacia didziausia ir tauriausia meile..
man irgi yra panasiai,nes jau beveik metus esu uzsienyje,o draugas yra lietuvoje.na as gryzineju kas kokius 2 men.ir draugas pas mane atvazineja kartais,bet nera taip kaip kad butume visada kartu,nes kai susitinkame abu kuri laika jauciames kazkokie pasimete,nedrasus,nesvarbu kad telefonu ir skype prapliurpam valandu valandas..yra ne tas :::a55
ir ,kaip Edmundas sako,didele itaka daro ir draugai,tiek mano tiek jo,nes jis tikra nera tas kad sedetu namuose ir verkslentu... smile ,jo draugai sako kad "davai,varom ten,veikiam ta,ana,cia yra panu,veiksmo,tavoji nieko nesuzinos,vistiek toli yra..",jis kol kas man viska sako,bet o jei viena diena nebesakys,o kas tada? :::851 o dar po keliu menesiu paskambins ir pasakys"sorry,bet atstumas mus isskyre",o kas tada??? na,zinoma,taip pat galiu pasakyti ir as,ne tame esme..
ir tada jau nesvarbu,kad prabuta kartu 8 metai,iskas per kelias minutes gali sudusti kaip veidrodis,svajones,bendra ateitis,net meile..

60

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

as 7 menesis istveriau, jei as tiek istveriau tai ir tu isters big_smile:D