61

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Darius, 22 parašė:

as 7 menesis istveriau, jei as tiek istveriau tai ir tu isters big_smile:D

tu cia apie sexa?

62

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

is savo puses galiu pasakyti kad tas atstumas tikrai neskiria musu,bet tikrai pyktis yra kad negalim matytis kiekviena diena kaip noretusi nes atstumas daro savo...susitikimai visada buna idomus

63

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

atstumas atšaldo jausmus, kiekvieną kartą tą  žmogų vertini vis kitaip smile jei praeitą kartą kai mateisi su juo jis buvo superinis, po mėnesio gali pamatyti visai kitą žmogų....

64

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Na as is patirties galiu pasakyti, kad skiria...Kitoj vietoj budamas zmogus pradeda kitaip elgtis, bendrauti ir pan...tiesiog prisitaiko prie aplinkos.....O likes zmogus irgi mokos gyventi be to zmogaus..Is pradziu sunku, bet po kiek laiko priprantama.O kai grizta tas zmogelis, jau buna ir jis pasikeites ir kitas pasikeites..nebera tos pacios kalbos ...Tik noriu pasakyti, kad aisku visko buna.Kartais gal ir i gera iseina.Bet viskas, kas su saiku yra daroma, baigis gerai smile

65

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Meile per atstuma neatsiranda, bet kaip bebutu gaila, meile per atstuma neislieka...

66

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Linas, 19 parašė:

man atrodo kad atstumas skiria nes kuo rečiau matai tuo labaiu neturi apie ką kalbėtis.. na bet buna įvairiai tokiu šablonų kad visadatai buna nesu girdėjęs wink

Meile per atstuma neatsiranda........Taip kaip bebutu gaila, meile per atstuma ir neislieka.....Tai laiko patikrinta tiesa...

67

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/4228 Pats skaudziausias dalykas yra kai palieki mylima drauge ir isvaziuoji i Amerika.O ji lieka Lietuvoj zinoma gali bendrauti ir kompiuteriu tik valandu skirstumas blogai kad toks ilgas na tik noriu pasakyti kad turiu dauge 7metus kurios nemaciau jau 3metus ir dabar pamatysiu bus pati geriausia diena kai sutiksiu drauge :::913

68

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

ištiro priklauso nuo žmonių... ir laiko keik nesimato...

69

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

atsumas iskire negreit bet iskire atitolsti vienas nuo kito po to galvoj visokiu minciu ...gal jis su kita...arba jis taip galvoja... ir taip gaunasi ,ka darom ar liekam kartu ar skiremes....

70

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

manau iš pradziu suartina, bet galiausiai isskiria...
Kai issiskiriam, manom jog nuo siuol laikysimes dar stipriau, busi dar artimesni, bet galiausiai, kai nematai zmogaus, kai atsiranda nepasitikejimas, atstumas isskiria... :::201

71

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

manau,kad atstumas zmones artina.jeigu tu tikrai ta zmogu myli.

72

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Na mano nuomone, tai atstumas žmonių neisskiria, ypač tų, kurie vienas kitą tikrai myli :]

73

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Kiek zmoniu tiek nuomoniu big_smile big_smile Kiek nuomoniu tiek ir realiu veiksmu wink

74

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Tarp manes ir draugo atstumas laikesi puse metu. Iswaziawau trenkusi durimis ir palikusi ji, maniau nematysiu ir nereikes, wienai dar geriau. Siaip kartais pabendraudawom internetu ir tiek. Wiena diena netiketai grizinedama namo sustikau ji swecioj saly, stowinti prie mano duru ir laukianti manes. Pasake tik tiek, kad labai pasiilgo smile Zodis po zodzio, pabendrawom ir...susitaikem smile nzn kaip bus toliau, bet gal mums tas atstumas ir padejo smile

75

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Atstumas slegia:(

76

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

net nezinau..

77

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

cia jau priklauso nuo zmoniu tipo vienus suartina kitus.... vieni islaiko gyvenimo duota egzamina kiti ne... mano atveju suartina.... linkiu kantrybes...

78

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Jo teisingai kiek zmoniu tiek nuomoniu bet mano situacijoj nau atstumas ir nebuvimas kartu tai neprie nieko gero neatveda bet cia tik mano nuomone

79

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

Koks atstumas gali kazka artint?
Pavieniai atvejai ir neaiski situacija... nebent...
Kitus, tokie atstumai iki savizudybes daveda...

80

Re: Atstumas isskiria ar suartina?

atstumas skiria,tikrai nieko nesuartino,visokiu atrandi nauju draugu....,uzsiemimu ir t.t,nes vienam tampa liudna:)