21

Re: Tavo apimtys

tai ka tada man apie save kalbet? vadinas as nutukusi,beje paskutis laipsnis...:(

22

Re: Tavo apimtys

tai tu geriau apie save nekalbėk ir neskleisk erezijų čia big_smile

23

Re: Tavo apimtys

bet visi giriasi o kodeil as negaliu?:)

24

Re: Tavo apimtys

kad giriesi ne iš tos pusės big_smile nu manau jau laikas liautis siekti anoreksijos smile

25

Re: Tavo apimtys

nu tai koks tavo ugis ir svoris?

26

Re: Tavo apimtys

a cia manes klausi?:D

27

Re: Tavo apimtys

jap, tavęs, nes pas tavi neparašyta big_smile

28

Re: Tavo apimtys

bet argi nesimato?:) jus tik paziurekit:D ydemiau:D net sakyt nereikia

29

Re: Tavo apimtys

žiūrėjau... ir neįžiūrėjau big_smile akinių pirkt siųsi? big_smile

30

Re: Tavo apimtys

patarima galiu duot...bet juk nepriversiu:D

31

Re: Tavo apimtys

;D nejuokink...

32

Re: Tavo apimtys

Nevarykim gal dievo į medį, pasipriešinkim geriau manekenių kultui, siaučiančiam ant Lietuvėlės!!! big_smile Galima gi gyvent ir su normaliu KMI smile ( kokia aš optimistė big_smile )

33

Re: Tavo apimtys

bent viena zmogyu pavyko prajuokint:D na seip niekad niekam nesakiau kad stora esu...o kam nepatink tas tegu neziuri :::521

34

Re: Tavo apimtys

Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)

35

Re: Tavo apimtys

Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)


rodos išėmė merginos savo svorių duomenis ;D ;D ;D

36

Re: Tavo apimtys

Diana, 18 parašė:
Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)


rodos išėmė merginos savo svorių duomenis ;D ;D ;D

mano svorio anketoj niekad ir nebuvo smile tai, manau, kad čia ne apie mane tongue

37

Re: Tavo apimtys

Ernesta, 19 parašė:
Diana, 18 parašė:
Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)


rodos išėmė merginos savo svorių duomenis ;D ;D ;D

mano svorio anketoj niekad ir nebuvo smile tai, manau, kad čia ne apie mane tongue


ir mano svorio anketoj niekad nebuvo..:) mes tai siaip apie Vikos svori kalbejom, o tu apie ka, Diana? :?  big_smile)

38

Re: Tavo apimtys

Virginija, 17 parašė:

bet argi nesimato?:) jus tik paziurekit:D ydemiau:D net sakyt nereikia

O tu i mane paziurek ir aprimsi>.........

39

Re: Tavo apimtys

na jus cia ir diskusijas sukelet...taip ir neaisku...ar kuri plonesne ar kuri storesne:::041

40

Re: Tavo apimtys

Viktorija, 20 parašė:

na jus cia ir diskusijas sukelet...taip ir neaisku...ar kuri plonesne ar kuri storesne:::041

sakai cia diskusijos? Hmmm... manau cia gincai apie nieka... big_smile
Beto, kokia sios temos prasme, ka cia reiktu issiaiskinti?