21

Re: Naujas skype virusas!!

Edvardas, 25 parašė:

tarp chats->recent chats tuščia?

Nieko nera apart laisku kuriuos man atsiunte su to viruso linkais smile Is manes nieko neissiunte, spejo, kad vista kalta del to wink

22

Re: Naujas skype virusas!!

Vaiva, 19 parašė:

jei iejau i ta nuoroda, bet kai ismete lentute su pasirinkimo variantais, pamaciau, kad yra "run"  ir isjungiau, tai irgi pasigawau ta biesa ?:::041

as ir ant tos lenteles paspaudziau run ir nieko paziurejau ta foto ir nieko nei rode kad as kazkam siunciau ta nei ka, tai dabar as ir nesuprantu pasigavau ji ar ne?

23

Re: Naujas skype virusas!!

man rodos kad pasigavot. as tai spejau uzdaryt gal per 0.5 simtasias sekundes nespejo :?

24

Re: Naujas skype virusas!!

as gal is kokiu 30 draugu gavau daugumai mano draugu kurie atidare poto uzblokino skype ir negali ijeiti kas per pizdukai daro tokias nesmones:::041

25

Re: Naujas skype virusas!!

tie kurie nori pasirodyt krutais kad moka kurt virusus :::022:::022

26

Re: Naujas skype virusas!!

Arminas, 20 parašė:

Per SKYPE plinta lietuvių gamybos virusas, kuris visam Jūsų draugų sąrašui išsiunčia tokį tekstą:
matei kur sandros foto idejo?
bet cia nesveikai
http://www.xxxxx.ru/foto_galerija/sandra.jpg
netau cia

Jeigu nueisite duotu adresu, irgi užsikrėsite. Tad, atsargiai.

O JEIGU JAU APSILANKĖTE IR TURITE, ČIA RASITE APRAŠYMĄ KAIP IŠSIGYDYTI:

c:/windows/system32/skype.exe DELETE IT
start>run irasom regedit
surandam sita: hkey_local_machine>software>microsoft>windows>currectver>run>
TRINAM skypestartup


Noredami istrinti virusa, pirma pasalinkite pati sandra.jpg/gif/pf/scr faila.
Po to, pasileiskite Task Manager (ALT + CTRL + ESC) ir isjunginekite visus itartinus procesus.
Po to Start -> Run -> msconfig ir viskas pagal foto.
Kai paklaus, ar norite restart - Yes. Visa tai darykite ISJUNGE skype.
http://www.isdykauk.lt/msconfig.gif

Norite istrinti virusa? Nueikite i searca parasykite: Sandra , suranda 2 failus.
istrinkite ir viskas C:/windows/refresh , cia kazkur turetu buti pf.. pavadinimas failus..
Cia pagal saltinius girdeta, jai rasite istinkite, jai ne tai ieskokite kitu budu.
Dar raso istrnti skype is startup ir visur kitur , perinstaliuoti ir baigta. o siaip
cia bus toks dalykas kaip keylogas , vedami botai i kokinors kanala ir daugiau
DDoSina serverius.(Konkurentus.) Bukite atsargus.

Hello,
sandra.scr_ - IM-Worm.Win32.Pykse.a
New malicious software was found in this file. Its detection will be included in the next update. Thank you for your help.

Hello, "next update" was released at 23:42:36 MSK.
--
Best regards, Dmitry Shvetsov
Virus analyst, Kaspersky Lab.

IM-Worm.Win32.Pykse.a
[ Virus Watch ]
Malware detected 15.04.2007 23:24:31 Update released 15.04.2007 23:47:48
http://www.viruslist.com/en/find?words=IM-Worm.Win32.Pykse.a

http://www.kaspersky.com/virusscanner
http://www.kaspersky.com/kos/eng/partner/default/kavwebscan.html - sitas turetu pagelbet

Gal kam pravers

As siandien gavau tokia zinute, bet gerai kad nenuejau ta nuoroda

27

Re: Naujas skype virusas!!

Task Manager (ALT + CTRL + ESC) LOL big_smile

28

Re: Naujas skype virusas!!

Beatrice, 12 parašė:

tie kurie nori pasirodyt krutais kad moka kurt virusus :::022:::022

ir man taip atrodo  sudukai jie:::619 negaliu pakest tokiu:::850

29

Re: Naujas skype virusas!!

labai didziuojuosi savimi,kad esu TUNDRA :::636 va nzn... bet as issitryniau berods kaip reikia,,, taciau, o, bet... mano skaipas kazkoki :::123 vis tiek mala... zdz, saunuole ir doruole as...
>> dabar labai tinka mano megstamas posakis >>> smalsumas prazude kaciuka... zdz.. verkiu ir raudoju ;D

30

Re: Naujas skype virusas!!

o as drauges Dianos deka apsisaugojau nuo viruso... smile

31

Re: Naujas skype virusas!!

Nijolė, 20 parašė:

labai didziuojuosi savimi,kad esu TUNDRA :::636 va nzn... bet as issitryniau berods kaip reikia,,, taciau, o, bet... mano skaipas kazkoki :::123 vis tiek mala... zdz, saunuole ir doruole as...
>> dabar labai tinka mano megstamas posakis >>> smalsumas prazude kaciuka... zdz.. verkiu ir raudoju ;D


o tavęs aš nesuspėjau įspėt? sad
o aš jau pagaliau susitvarkiau :::a48:::a48:::a48:::a48 dėkui Arminui, kuris šiek tiek padėjo smile Nilke, aš tai tą skype, kur turėjau, ištryniau lauk ir pasisiunčiau iš naujo, kad mažiau vargo būtų big_smile

32

Re: Naujas skype virusas!!

o man sandros papai neidomus, todel nieko blogo nenutiko tongue
tfu tfu tfu.. big_smile

33

Re: Naujas skype virusas!!

Karolina, 19 parašė:

o man sandros papai neidomus, todel nieko blogo nenutiko tongue
tfu tfu tfu.. big_smile


niu nes tu panele ir nesusiviliojai o berai negali daznausai susilaikyti nepaziureja i papus
:::044:::044

34

Re: Naujas skype virusas!!

o kaip manai, kodėl panelės pakibo ant šito viruso? ;D

35

Re: Naujas skype virusas!!

mmm..... cia ir kyla didzausias klausimas:::044

36

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:

o kaip manai, kodėl panelės pakibo ant šito viruso? ;D

nes idomu ne del to kad ten papai, o del to kad ne tau atsiunte tongue  o kam cia ka siuntineja dabar? a? idomu gi smile todel smalsumas nugali, o skype nukencia wink ;D

37

Re: Naujas skype virusas!!

joooooooo varksas skypiukas:::305 pritariu jusu nuomonei

38

Re: Naujas skype virusas!!

Karolina, 19 parašė:
Diana, 18 parašė:

o kaip manai, kodėl panelės pakibo ant šito viruso? ;D

nes idomu ne del to kad ten papai, o del to kad ne tau atsiunte tongue  o kam cia ka siuntineja dabar? a? idomu gi smile todel smalsumas nugali, o skype nukencia wink ;D


aš tai susidomėjau dėl to, kad 2 tokias nuorodas gavau, bet nebuvau atkreipus dėmesio į kitų žodžių turinį, tad pagalvojau ko ta Sandra tokia populiari, kas ji tokia yra ir atsidariau big_smile bet va, maniau jau susitavrkiau, o kai kompą perkroviau vėl skype nebedirba... :V net 2 tie, kur varnelės nupieštos pas mane yra big_smile žodž... vargšas ne skype, o aš! ;D

39

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Diana, 18 parašė:

o kaip manai, kodėl panelės pakibo ant šito viruso? ;D

nes idomu ne del to kad ten papai, o del to kad ne tau atsiunte tongue  o kam cia ka siuntineja dabar? a? idomu gi smile todel smalsumas nugali, o skype nukencia wink ;D


aš tai susidomėjau dėl to, kad 2 tokias nuorodas gavau, bet nebuvau atkreipus dėmesio į kitų žodžių turinį, tad pagalvojau ko ta Sandra tokia populiari, kas ji tokia yra ir atsidariau big_smile bet va, maniau jau susitavrkiau, o kai kompą perkroviau vėl skype nebedirba... :V net 2 tie, kur varnelės nupieštos pas mane yra big_smile žodž... vargšas ne skype, o aš! ;D

nieko baisaus, nesiteisink ko tu ten lindai, mes viska suprantam wink ;D ;D
tai tu is naujo skype atsisiusk, gal veiks wink

40

Re: Naujas skype virusas!!

bet dzaugtis reikia kad tik skypiuka suvalge o ne visa kompa ka tad reiktu daryti?mmmmmmm?:::305