1

Tema: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

man nekrenta svoris ka daryt zinau kad reiktu mesti saldumynus bet as negaliu sirdis neleidzia;( patarkit prasau gal zinot koki neperdaug brangu sporto kluba ar gera dieta?

2

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

tau svorio mesti nereikia tongue

3

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

cia kam svori mesti reikia? Tau, Sonata??? gal pirma paziurek i save, kurioj vietoj Tau jo per daug???
Jokiu metimu, net minties tokios wink

4

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

:::807 aciu o tai gal zinot bent koki kluba nors saip pasportuot nes as norecau but truputi atletiskesne ba pabegu truputi krosiuka ir man jau sakes:) gaunu antra kvepavima:DDDDD

5

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Jo, svorio metyt nereikia, o del istvermes atletiskumo, tai begimas geriausiai butu, taip neskubant, ramiai, geriau didesni atstuma smile

6

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

as tai nzn,man lengviau yra nevalgyti,negu prisiversti sportuoti,na vasara dar dar,tai su dviraciu pavazineti galima,tai paplaukioti.Jeigu tu turi valios ir lb nori,tai sportas zinoma,visalaik iseina tik i nauda:)o saldumynus mesti,mano nuomone lb lengva,reikia tik pirma karta atsilaikyti,o veliau buna visai nesunku.pasiziuriu,pagalvoju,kad lyg ir noriu,bet zinau,kiek ten kaloriju(tas pats galioja ir bandelems,bei kitiems miltiniams produktams,nuo ju dar greiciau zmogus "issipucia") ir suprantu,kad galiu ir be ju issiversti:)

7

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

mmm man bandeles ir spurgos nepriesirdies bet nezinau kaip reiktu issiskirti su sokoladu:::014 o del nevalgimo tai supratau kad labai blogas dalykas nes as ir ankscau nevalgydavau bet kai viena kart apalpau visa fantazija atsoko tai ir tau nepatariu tokiu priemoniu imtis nes jos ir nelabai padeda zinok sakau is savo patirties:::305

8

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

O gal geriau palauk, kol kūnas susiformuos iki galo? Ne man pamokslaut, bet kiekvienas gydytojas (ir ne tik) pasakytų, kad iki 18 JOKIŲ dietų. Sporto klubas tik tada, jei tai tau malonumą teikia. Kam kloti pinigus už kančią? Geriausia "dieta" būtų užimtumas. Jei kasdien išeikvotum daugiau energijos, negu jos gauni su maistu, problemas (kurių aš neįžvelgiu) dėl svorio visas pamirštum wink

9

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

manau tu visiskai teisi:::305 nutik kad sportas nemanau kad kenkia:D

10

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Tai žinoma, kad nekenkia smile turėjau galvoj, kad jei tau tas sportas būtų kaip prievolė kažkokia, tai naudos iš jo nė velnio ir negautum...

11

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

aiskutis:::759 aciu visiem uz patarimus

12

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata, 16 parašė:

mmm man bandeles ir spurgos nepriesirdies bet nezinau kaip reiktu issiskirti su sokoladu:::014 o del nevalgimo tai supratau kad labai blogas dalykas nes as ir ankscau nevalgydavau bet kai viena kart apalpau visa fantazija atsoko tai ir tau nepatariu tokiu priemoniu imtis nes jos ir nelabai padeda zinok sakau is savo patirties:::305


nu taip,kad nieko nevalgyciau nebuna,as tik valgau mazai,nes visu pirma-man vienai neskanu valgyti,man reikia kompanijos,jeigu reikia paciai sildytis valgi ar juolab darytis,tai irgi tik paknaisioju"leksteje maista ir viskas.man reikia,kad butu patiekta ir valgytu dar kas nors su manim.na del alpimu,tai cia man zinomas dalykas,pati irgi buvau apalpusi,po to karto geriau vitaminus,kurie lb kelia apetita,o dabar ir vel nebeturiu noro valgyti.na,o del sokolado,tai manyciau,jei ruosiesi sportuoti,tai jis tikrai nepakenks,beto dar ir atminciai gerai:)

13

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

JOOOO tikuosi tu teisi :::608

14

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

yra dar mergu kurios nesiskundzia "antsworiu" ?

15

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Vilius, 17 parašė:

yra dar mergu kurios nesiskundzia "antsworiu" ?


man atrodo,kad nera,arba ju lb mazai:)todel,kad pasaulyje dabar yra tokia vyraujanti nuomone,kuo plonesne mergina,tuo geriau,taip,kad lietuviai vyrai turetu dziaugtis,nes daugumos merginu lietuvoje KMI yra arba per mazas arba normalus,o kai nesupratingieji isvadina mus anoreksikem ar bulimikem,tai lb siutas paima.taip,kad dziaukites jog turit nenusipenejusias panas,o ne priekaistaukit.

16

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Egle, 15 parašė:
Vilius, 17 parašė:

yra dar mergu kurios nesiskundzia "antsworiu" ?


man atrodo,kad nera,arba ju lb mazai:)todel,kad pasaulyje dabar yra tokia vyraujanti nuomone,kuo plonesne mergina,tuo geriau,taip,kad lietuviai vyrai turetu dziaugtis,nes daugumos merginu lietuvoje KMI yra arba per mazas arba normalus,o kai nesupratingieji isvadina mus anoreksikem ar bulimikem,tai lb siutas paima.taip,kad dziaukites jog turit nenusipenejusias panas,o ne priekaistaukit.

SAUNUOLE as su tavim sutinku :::817

17

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata>tai,kad lb jau tie musu vaikinukai nezino ko nori:apkuni-blogai,plona-blogai.visi nori normaliu,t.y didelem krutinem ir nemazu uzpakaliuku,bet kojos vis tiek turi buti ilgos ir plonos,liemuo siauras...ech,neivertina ka turi,o veliau stebisi ir pyksta,kodel lietuvaites pas uzsieniecius bega.

18

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

tai cia tik lb jauniems rupi tie standartai. vyresni manau tikrai maziau ziuri y jusu ishmatavimus smile maziau jaudintis del tokiu dalyku, o koncentruotis y kokia veikla ir nebereikes galvos kvarshinti del tokiu dalyku kaip svoris. Tikrai yra maloniau bendraut su zmogum, kuris turi ka papasakot, o ne su tuo, kuris nuolat raudoja del kiekvieno priaugto gramo.:::858

19

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Milda>as su tavim sutinku,kad tikrai ne svoris yra svarbiausia,bet,kad dabar nieko daugiau aplinkui ir neisgirsi,mokykloje praktiskai kalbama vien apie tai,psichologai liepia atlikineti visokius testus,ar patenki i rizikos grupe,ar ne,visi zurnalai ir tv prikimsti ivairiausiu dietu,drauges ir pazistami irgi vien apie jas ir tekalba ir t.t.,nenoriu issiplest,bet jeigu praeina diena kai kas nors neuzsimena apie svori ir valgymo sutrikimus,tai buna svente.

20

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

kam tau mesti svori? as vos ne tiek kiek tu sveriu ;D esi grazi mergina dziaukis ir tuo o prisisportuosi ir per kuno kultura. beje nesusirk anoreksija!!! :::a55