21

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Beatrice, 12 parašė:

kam tau mesti svori? as vos ne tiek kiek tu sveriu ;D esi grazi mergina dziaukis ir tuo o prisisportuosi ir per kuno kultura. beje nesusirk anoreksija!!! :::a55[/quae

aciukas nesijaudink nesusirgsiu as megstu pavalgyt:D

22

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Egle, 15 parašė:

Sonata>tai,kad lb jau tie musu vaikinukai nezino ko nori:apkuni-blogai,plona-blogai.visi nori normaliu,t.y didelem krutinem ir nemazu uzpakaliuku,bet kojos vis tiek turi buti ilgos ir plonos,liemuo siauras...ech,neivertina ka turi,o veliau stebisi ir pyksta,kodel lietuvaites pas uzsieniecius bega.

zinoma nori idealiu ir tobulu o anaiptol patys tikrai nera tobulybes se jum mulkiai:::028:::044:::044

23

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

turiu drauge modely ... dziaugiuosi jog esu netokia kuda kaip ji big_smile nes  man asmeniskai negrazu tokios lieknos...kai ziurejau jos nuotraukas su maudomeliu o ten akys krypsta y kaulus kysancius .. feee

24

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Kad tau to svorio nereikia mesti. Duosiu geresniu patarimu jei nori buti atetishka:

1. Mink dvirati kasdien
2. Eik i aerobika, arba sportinius shokius
3. Daryk daug atsilenkimu, pilvui
4. Gerk daug skyschiu, patartina ishspaustos namuose sultys ir min vanduo be fizz
5. Valgyk liesa maista
6. Minimaliai saldumynu

Jei po 3 menesiu nepajausi skirtumo atlikdama tai ka chia surashiau galesi pirma i mane mest akmeni. Sekmes

25

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

va cia tai geras tu gal koks treneris ar dietologas? lb aciu uz patarima:::608

26

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata, 16 parašė:
Beatrice, 12 parašė:

kam tau mesti svori? as vos ne tiek kiek tu sveriu ;D esi grazi mergina dziaukis ir tuo o prisisportuosi ir per kuno kultura. beje nesusirk anoreksija!!! :::a55[/quae

aciukas nesijaudink nesusirgsiu as megstu pavalgyt:D

tai valgyk ir negalvok apie svori tavo kuno sudejimas dar keisis iki 18 :::728

27

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Ne joks ne dietologas tiesiog ish bendro ishsilavinimo zhinau, dar draugiu turejau kurios visokiais tokiais dalykais uzhsiiminejo, zhodziu tai veikia. Sunkiausias dalykas kad tam reikia valios. reikia tai daryti reguliariai ir nepraleidineti. Nu zhodzhiu

28

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

As taip pat sonata bandau atrast ivairiu budu kaip ta svori numest, bet taip pat nezinau kuri butu veiksmingiausia... smile abi vienodos wink

29

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

dar nemazai galima numest nuo smegenu, vis tiek nenaudojat ju, galit net issioperuot, iskart visu kg palengvesit.

30

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Aleksandras, 22 parašė:

dar nemazai galima numest nuo smegenu, vis tiek nenaudojat ju, galit net issioperuot, iskart visu kg palengvesit.


o tu galetum gimti is naujo gal nebutum tokia gyvenimo klaida!:::028

31

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Aušra, 69 parašė:

As taip pat sonata bandau atrast ivairiu budu kaip ta svori numest, bet taip pat nezinau kuri butu veiksmingiausia... smile abi vienodos wink

zinai kaskur skaicau kad merginu gyvenimas viena didelie dieta:::044:::044:::044

32

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

na tai turbut taip ir yra smile

33

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata, 16 parašė:
Aušra, 69 parašė:

As taip pat sonata bandau atrast ivairiu budu kaip ta svori numest, bet taip pat nezinau kuri butu veiksmingiausia... smile abi vienodos wink

zinai kaskur skaicau kad merginu gyvenimas viena didelie dieta:::044:::044:::044

pati atsakei i savo teigini, kad ne as gyvenimo klaida, o jus.

34

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata, 16 parašė:
Aušra, 69 parašė:

As taip pat sonata bandau atrast ivairiu budu kaip ta svori numest, bet taip pat nezinau kuri butu veiksmingiausia... smile abi vienodos wink

zinai kaskur skaicau kad merginu gyvenimas viena didelie dieta:::044:::044:::044

zinot,o as skaiciau,kad moterys vidutiniskai kazkur apie 30metu praleidzia vien tik laikydamosios dietu.kai pagalvoji tai nera taip jau ir mazai,bet jei tau dieta sudaro dietologas,viskas suderinta,tai tikrai nera taip jau ir sunku jos laikytis,mano manymu.skrandis pripranta prie mazesnio maisto kiekio ir valgyti taip nesinori.as pvz anksciau lb megau bandeles,negalejau be ju ne dienos,o dabar jau keli menesiai kaip ju nebevalgau ir visiskai nesinori:)saldumynai-tik per sventes,o pries pora dienu sugalvojau,kad ir sokolado nebevalgysiu,nes pastebejau,kad negaliu jam atsispirti ir man reikia iskart suvalgyti visa plytele,o tai man veliau lb pakenkia.

35

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Aleksandras, 22 parašė:
Sonata, 16 parašė:
Aušra, 69 parašė:

As taip pat sonata bandau atrast ivairiu budu kaip ta svori numest, bet taip pat nezinau kuri butu veiksmingiausia... smile abi vienodos wink

zinai kaskur skaicau kad merginu gyvenimas viena didelie dieta:::044:::044:::044

pati atsakei i savo teigini, kad ne as gyvenimo klaida, o jus.

nu ir kurioj vietoj pasakau kad mes gyvenimo klaida? gal metas butu atsibusti sapneli:::840

36

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

nea jam metas butu ismokti skaityti wink

37

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

njum o kas ka man patartu...seip man reiketu biski kilogramu numesti bent  10 tai tiraj..neesu aju toke stambi bet nu negrazu butu jau su lasekajs vasar isieti i pajuri...ka merginos patartumete... ?:::822

38

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Ieva, 16 parašė:

njum o kas ka man patartu...seip man reiketu biski kilogramu numesti bent  10 tai tiraj..neesu aju toke stambi bet nu negrazu butu jau su lasekajs vasar isieti i pajuri...ka merginos patartumete... ?:::822


abejoju,kad iki vasaros suspesi tiek numesti,bet galima bandyti ir maziau.na geriausias dalykas-tai sportas,bet jeigu noro sportuoti neturi(kaip as),tai tiesiog atsisakyk lb kaloringu maisto produktu,saldumynu.dar galima nueiti pas dietologe,kad ji sudarytu specialiai tau valgiarasti,tada svori mesi sveikai:)sekmes.

39

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

kaip numesti svori? hmz greitai ir kad neataugtu... gal kokia ranka ar koja nusipjauk... big_smile

40

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Sonata, 16 parašė:

man nekrenta svoris ka daryt zinau kad reiktu mesti saldumynus bet as negaliu sirdis neleidzia;( patarkit prasau gal zinot koki neperdaug brangu sporto kluba ar gera dieta?

nu reikia valgiti darzoviu daugiau nei mesos bulviu duonos ar vaisiu big_smile net vaisiuosie ira cukraus kuris skatina rieb. augima:::008 gali valgiti saldumynus tik pirma turi kila pomidoru praryt:::036 as  tai daug salotu valgau galima salotas (sal.lapai,pomidorai,krapai ,ridikeliai,svog.laiskai ir tt) <--tai valgyk iki kaklo big_smile nesustoresesi big_smile

Žinutės: nuo 21 iki 40 iš 83

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Grožis Ir Sveikata → Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.