61

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Niu baikit cia pergyventi del svorio gyvevenkit taip ir toliau kaip gyvenusios,vaiksciokit po sopingus,daug maudykites...
As pati kaip man buvo sesiolika buvau runculiuke,tikrai daukas is senu draugu kas pamato mane neatpazysta,nes visada sakydavo kad liksiu apvaliu formu,o cia tau as turiu ciki figura,bet to nesiekiau...Atvykau gyventi i norvegija,cia pradejau maudytis saltose versmese,kriokliukuose,daug vaikscioju,linksminuosi,taip ir krinta svoris,dar beje kaip dabar bunu londone,visi sako ten priaugsi,bet nea...Tad manu mergytes maziau pergyvenkit del svorio juk nera cia jau taip baisu

62

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Lina, 20 parašė:

Niu baikit cia pergyventi del svorio gyvevenkit taip ir toliau kaip gyvenusios,vaiksciokit po sopingus,daug maudykites...
As pati kaip man buvo sesiolika buvau runculiuke,tikrai daukas is senu draugu kas pamato mane neatpazysta,nes visada sakydavo kad liksiu apvaliu formu,o cia tau as turiu ciki figura,bet to nesiekiau...Atvykau gyventi i norvegija,cia pradejau maudytis saltose versmese,kriokliukuose,daug vaikscioju,linksminuosi,taip ir krinta svoris,dar beje kaip dabar bunu londone,visi sako ten priaugsi,bet nea...Tad manu mergytes maziau pergyvenkit del svorio juk nera cia jau taip baisu

Nu jo vaikscioti po "sopingus" _:? ir cia taip svoris nukris ;D nebent pinigines svoris :::b02 nu taip ir dar po versmes nu zodziu pinigine ismeskit ir palengvesit keliais gramais :::b02 matau kasdien tuos lasinius su pirkiniais Versage ir Dolce Gabana parduotuvese ,bet kaip nesuliekneja taip ir nesuploneja :::036DRAMBLIENAI su  oviese stringais big_smile ir vienintelis sportas nuvaryt iki restoranta ar magdonalisas :::b02 ir prisipirkt drabuziu metanti pinigines svori :? kam to reikia :? nusipirkit kamuoli ir eikit zaist fule ,o jei nenorit raumenu, eikit zaist kasi ir gerkit daug vandens :::818 tikrai sulieknesit :::b18 nu bet ne metiti kamuoli o zaisti normalu zaidima 3 pries tris puse valandos tris kartus per savaite ----geriaiau nei sopingas :::b18

63

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

:::d12

64

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Asta, 29 parašė:

:::d12

kas cia :::961:::d12 turbut visas svoris izgaruos iki paskutinio tauko :::036

65

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

tvarkingai sportuot ir viskas...as 3 metai sportuoju ir laiminga...ir del svorio neverkiu tongue

66

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

nu tau lb gerai bet as tai megstu patinginiaut tai va ir delto skundziuos visa gyvenima kad minkstute esu tongue :::044

67

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

o as neprisiverciu sportuot!!! o jei ner su kuo tj isvis... ka daryt??
zinau kad reik...
sonata tavo amziuj buvau putnesne bet kazkaip savaime nuo tusu ir visokiu nesamoniu matyt suplonejau ir valgyt nebe taip noris... tik picas megstu kad jas kur !!! hmm

68

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Tikriausiai,kad sportas yra vienintele ir efektyvi priemone svoriui mesti+nekenksminga(na aisku isskyrus traumas).Kaltinu save,kad neturiu tiek valios,o dabar jau ir sveikatos juo uzsiimti.Nuo tu pastoviu valgymu-nevalgymu,dietu paastrejo senos sveikatos problemos ir vel nelaiminga esu,pikta ir silpna,vaistus gerti turiu...Galvoju,vat,kad buciau netingejusi ir sportavusi,tai butu buvusi didesne nauda.

69

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

O ar negalima pasipriešinti žiniasklaidos per visus galus brukamiems "idealų" maketams? Kažkas labai klysta, jei mano, kad "pati sugalvojo", kokia turi būti jos figūra. 

70

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Martyna, 19 parašė:

O ar negalima pasipriešinti žiniasklaidos per visus galus brukamiems "idealų" maketams? Kažkas labai klysta, jei mano, kad "pati sugalvojo", kokia turi būti jos figūra.

sutinku kad man ibruktas grozio supratimas, bet kodel man turetu buti grazu lasiniai krentantys per sonus? pamatau tokia mergina ir galvoju, galetu bent bliuskute ilgesne nesiot nes jei paciai patinka taj gal kitiem bloga nuo tokiu lasiniu... zodziu kas negrazu negali buti grazu hmm

71

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Skaitau skaitau ... ir nieko

Sonata, 16 parašė:

man nekrenta svoris ka daryt zinau kad reiktu mesti saldumynus bet as negaliu sirdis neleidzia;( patarkit prasau gal zinot koki neperdaug brangu sporto kluba ar gera dieta?

Paskui perskaiciau pavadinima ir apsizvengiau iki asaru :::b02 "kaip numesti svorio kad poto neatauktu?" ar zinot kas sove i galva :::036!!! pasimkit varna ir nusipjaukit visus rinkius big_smile tikrai neataugs ;D
<<<svorio augimas uzkuoduotas musu genuose jie reguliuoja kada turi svoris augti kada kristi .Problema kad kunas kartais jaucia alki net po to kai pavalgai vat cia tikrai pravers genu inzinerija :::818 nukirps jums ta gena kuris skatina nerialu alki ir sulieknesit per metus iki to svorio kuris jums patinka :::818 kitas geras budas tai mazinimas skrangzio talpos :::036 ->skalperis ir koks 3000 zaliu

72

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Na bet ir drastiskus sakyciau budus cia Tomas  16metei pasiule:)As pati tokiu nieku gyvu nesidaryciau,nors kiek zinau tais ziedais nepilnameciams niekas skrandzio ir nemazintu,ir isvis dar toks amzius,kai tikrai galima be skalpelio issiversti...
Tas alkis tai kaip cia pasakius,viena kita karta pakenti,o poto jau ir visai nebesinori valgyti,tik reikia iskenteti tam tikra momenta.Bet taip nedarykit,nes nepazistu dar nei vienos,kuri nevalgydama,arba mazai valgydama,neisvenge sveikatos pablogejimu.
O siaip as labai pritariu Dorotejai.Aisku geriausia buna,kai ne stora,ir ne per daug kuda,bet ne visoms pavyksta tokia figura islaikyti.O tokiu atveju as esu uz sakaliukus,bet ne uz lasinius.

73

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Egle, 16 parašė:

Na bet ir drastiskus sakyciau budus cia Tomas  16metei pasiule:)As pati tokiu nieku gyvu nesidaryciau,nors kiek zinau tais ziedais nepilnameciams niekas skrandzio ir nemazintu,ir isvis dar toks amzius,kai tikrai galima be skalpelio issiversti...
Tas alkis tai kaip cia pasakius,viena kita karta pakenti,o poto jau ir visai nebesinori valgyti,tik reikia iskenteti tam tikra momenta.Bet taip nedarykit,nes nepazistu dar nei vienos,kuri nevalgydama,arba mazai valgydama,neisvenge sveikatos pablogejimu.
O siaip as labai pritariu Dorotejai.Aisku geriausia buna,kai ne stora,ir ne per daug kuda,bet ne visoms pavyksta tokia figura islaikyti.O tokiu atveju as esu uz sakaliukus,bet ne uz lasinius.

Sesiolikmetei dar reikia augti ir valgyti nes dar vaikas big_smile skrandzio mazinima nusprendzia daryti tik gyditojas kokiems dramblienams visijantiems 200kg svori :::036

74

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Tomai tu teisus. Juk paauglystej reik valgyti ir augti.

>>> As tai valgau ka noriu ir darau ka noriu... big_smile Esu gal biskuti prie tu lasiniuku, na esu kaip mielas meskutis :> ir dar niekas del to nesiskunde :>~

75

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

pirma as pries tokia minti " badavimas tai dieta " pries visokias dietas valgai vyska.o jei  nori suliekneti prisikemsi salotu koki kg:::651 ir as sotus ir lieknas :::654

76

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Egle, 15 parašė:
Sonata, 16 parašė:

mmm man bandeles ir spurgos nepriesirdies bet nezinau kaip reiktu issiskirti su sokoladu:::014 o del nevalgimo tai supratau kad labai blogas dalykas nes as ir ankscau nevalgydavau bet kai viena kart apalpau visa fantazija atsoko tai ir tau nepatariu tokiu priemoniu imtis nes jos ir nelabai padeda zinok sakau is savo patirties:::305


nu taip,kad nieko nevalgyciau nebuna,as tik valgau mazai,nes visu pirma-man vienai neskanu valgyti,man reikia kompanijos,jeigu reikia paciai sildytis valgi ar juolab darytis,tai irgi tik paknaisioju"leksteje maista ir viskas.man reikia,kad butu patiekta ir valgytu dar kas nors su manim.na del alpimu,tai cia man zinomas dalykas,pati irgi buvau apalpusi,po to karto geriau vitaminus,kurie lb kelia apetita,o dabar ir vel nebeturiu noro valgyti.na,o del sokolado,tai manyciau,jei ruosiesi sportuoti,tai jis tikrai nepakenks,beto dar ir atminciai gerai:)

Vaje kokia tu isranki smile Kad patiekta butu ir valgytu.. skamba labai vaikiskai. wink Kai uzaugsi, suprasi, kad savo kuna taip zaloti tokiais nevalgymais yra kvaila ir niekada tu svorio nenumesi badaudama, nes vel pradesi valgyti ir ataugs. Reikia pakeisti mityba ir visas bandeles i vaisius.

77

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

paprasta- pragaro virtuve ;D

78

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

reikia laikytis mcdonaldo dietos ir tada neataugs niekas ;D

79

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

gal kas zinot kaip po gimdymo numest 10kg jau puse metu esu pagimzdzius o o dabar noriu jau numest nereikalinga svori,sportuot nelabai turiu laiko sad

80

Re: Kaip numesti svorį, kad poto neagauktų?

Erika> kaip sakoma  jei nenori reiskias gerai yra...as ir noriu bent 2kg numesti buciau laiminga,bet va niekaip nepajegiu sportuoti kiek reikia tai taip isiena kad gerai yra