1

Tema: Ketvirtas meetas Siauliuose

demesio rengiame ketvirta siauliuose meeta gamtoje.. planuojame isvyka su baidaremis.. ar butu norinciu dalyvauti:)?

2

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

kada

3

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

bet tai toli vaziuoti reiketu.

4

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

norinciu atsirastu, bet baidares man nekaip skamba... gamtoje nuostabu butu, bet baidares, tai hmm

5

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

gerai tos baidares, svarbu, kad geras oras pasitaikytu. as uz smile

6

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

as uz smile

7

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

niu tai reiketu planuoti apir birzelio pabaiga.. anksti pradejau jus kalbinti nes reikia vietas rezervuoti:) o man reikalingas tikslus skaicius..

beje kaip manote kaip geriau butu pirma diena plaukiame, naktis palapineje, visos atrakcijos ir kitos dienos ryte vel plaukiame..ar uztektu vienos dienos?

8

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na o minde del vaziavimo tai cia butu minijoje:) pacioje zemaitijoje:)

9

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Kita diena plaukti jau jegu nebebutu, nebent mane prisirise temtumet vandeniu smile

10

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

juj.. smile as tai isvis bijau vandens big_smile kas plauks ir uz mane ir uz save? big_smile du kart smile

11

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai ar nezinote, kad baidare plaukti reikia tik tiek kad ja islaikytumete ant kurso it i krumus nenumautume... juk ji jeidziasi srove:) ir pati jusnunes:D nebijok minde.. pasiimsi kokia mergaite kartu i baidare kuri tave prilaikys..., o kriste tu vaikinuka stipresniD: ir problemos isprestos:)

12

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

zinai, viktorija, is po vakarinio pasisedejimo prie lauzo ant rytojaus daug kam bus sutrikus oriantacija, tai daug kas nukryps nuo kurso i kokius krumus arba isplauks i kokia baltijos jura big_smile

13

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na bet juk baidares susirise i kruva busime.. jei vieni sugalvis i krumus, tai kiti paskui:D

o siaip tai man idomi visu nuomone, ar reikia antros dienos plaukimo... bet matau kad nebelabai:D

14

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

as siaip irgi manau, kad gal uzteks ir vienos ir taip manau ispudziu per akis bus... wink
ka kiti manot? dalyvaujantys prasom aktyviau reiksti savo nuomone big_smile

15

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Nu as irgi manau, kad vienos dienos per akis. Kita diena pamiegoti noresis, nes neaisq kada nueisim miegoti, o ir alkoholiuikas dar kraujyje tekes ir galvele nedirbs.

16

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

2:0 vienos dienos naudai big_smile
viktoriuke, o tu kitu dalyviu nesinaudojanciu forumu irgi paklausinek kaip jie noretu, paskui bus, kad tik mes forumieciai turesim nusprest smile

17

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai as klausineju... bet pirma reikia rasti norinciu... na ziuresime kaip cia viskas gausis..as dar tik pradedu isijausti:)

18

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai as klausineju... bet pirma reikia rasti norinciu... na ziuresime kaip cia viskas gausis..as dar tik pradedu isijausti:)

19

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

juj...bet gi kad visi stipriausiesi buna uzimti big_smile

20

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

o tai kristute ka tu cia toki stipru ir uzi,ta esi nusiziurejusi..:D gal butu galima susitarti.. gal tau kokia mergaiciuke isnuomotu:D