21

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

O kas cia is tu stipresniu yra?

22

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

minde pasisiulyti nori kristinai i pora:D?

23

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

o cia jau ne tavo reikalas

24

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

he he big_smile ot dabar nepasakysiu big_smile o per meeta ziuresiu kaip su kuo reiks tartis ir derint big_smile

25

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

is anksto su niekuo nesitarsiu specialiai smile  mindaugai,tiesa..ar baigei tau uzduoda darbeli kazkada? smile taip senai buvo..jau turejai padaryti per tiek laiko kazka nerealaus big_smile

26

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Edvardas, 25 parašė:

šiaip su mielu noru prisijungčiau prie šiauliečių meeto. Kadangi pakankamai retas svečias forume esu(palyginus su kai kuriais), būtų malonu, jeigu mane inforuotumėte PM. Tikrai prisidedu.

Nu va, gretos vis dideja, nepamirsk Viktorija itraukt i sarasiukus ir informuot wink

27

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

butinai jurga itrauksiu... tai dabar reikes su berniuku asmeniskai komtaktus palaikyti:)

28

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

as ir gal dalyvausiu, bet tikrai vienos dienos per akis...........
mes kazkada plaukem, viena diena plaukem kita gerem, o trecia turejom parpalukt, bet skambinom, kad pasiimtu viska ir mus kas parvestu, nes beveik nei vieno gyvo nebuvo:::001

29

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

niu ir saunu tada.. jau visai nemazai zmoniu is senbuviu renkasi.. tai faina... dar nauju pritrauksime.. turetu buti saunus meetas:d

30

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Sveiki wink kvieciu jus pirmadieni (04.23) 18:30 atvykti i Wing Tsun Kung Fu trumpa technikos demonstracija wink Ragaines mokyklos sporto saleje, tilzes 85, antrame aukste wink

31

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Noriu sexo!

32

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

oho koks pareiskimas... speju dar ir nemokamo

33

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Mindaugas, 24 parašė:

Noriu sexo!

vat kaip pavasaris veikia zmones big_smile

34

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai kad jis jau ipusejes:)  oi tu minde minde:)

35

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

o geras big_smile  kaip grieztai big_smile  dar taip neteko girdet big_smile

36

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Uzteks cia s malti reikia imti uz ragu ir be jokiu issisukinejimu. Nu tai kad uz tokius reikalus pinigus moketi kazkaip zema.

37

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai, kad ne cia minde skelbiesi, beveik visos cia besilankancios merginos turi savo antras puses ir kazin ar tuo klausimu tau gales padet smile

38

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

minde yra specialiu vietu kur galiam tai gauti:) kreipkis i mane suteiksiu nemoka naudinga patarima:)

39

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Mindaugas, 24 parašė:

Noriu sexo!

Aš irgi noriu.. ką darom? gal susitinkam? ;D

40

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

niu va minde jau yra norinciu tau palengvinti kancias:D