121

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

manau meetas bus uz tevyne

122

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na as ir taip manau.. klausykite visi pakalbinkite savo draugus gal ie jie prisijungtu.. juk kuo daugiau tuo fainiau:D

123

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

pabendraukim viktorija, nes ziuriu kad forumas baigia numirti:(

124

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

visi tyliai tyliai stumia laiką wink laukia meeto big_smile

125

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

bet juk vistiek reikia siek tiek reikstis:)

126

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tai pradesim reikstis kada prasides rimti organizavimo reikalai, dabar tyla pries audra big_smile

127

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na taip..
jau reiketu prasdeti.. birute bus mano kaires rankos pavaduotoja.. na reiketu dar siauliuose kiazka palikti kad reikalui esant sutvarkytu reikalus.. jmmm ka cia ipareigojus?

128

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na, mane jau kai kas žadėjo įpareigot kažkieno baidarės atsarginiu irkluotoju wink tai aš kaip ir atpuolu.. ar nea? big_smile

129

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

na taip tu atpuoli.. bet tu busi ne atsarginiu.. o pagrindiniu irkluotoju:)

tiesa merginos meete turetu dalyvauti ir mano padruske:D.. kadangi as irkluotoja turiu.. tai mane ipareigoje surasti mergike kuri noretu buti salia simpatisko vaikinuko.. norincios prasomes registruotis pas mane:D

130

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

vajaj smile cia ne tik meetas bet dar ir poravimasis vyksta big_smile viktute-surask ir man koki porininkiuka ..bet toki tvirta...aisku laisva big_smile /bent tam vakarui/  big_smile nes as plaukt tai isvis bijau big_smile

131

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Viktorija, 22 parašė:

na taip tu atpuoli.. bet tu busi ne atsarginiu.. o pagrindiniu irkluotoju:)

tiesa merginos meete turetu dalyvauti ir mano padruske:D.. kadangi as irkluotoja turiu.. tai mane ipareigoje surasti mergike kuri noretu buti salia simpatisko vaikinuko.. norincios prasomes registruotis pas mane:D

Tai Viktorija, aš taip ir nesuptarau, ar tau reikia vaikinuko, ar mergaičiukės? wink
Vaikunuką aš parūpinčiau wink

132

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

vikutes podruske - vaikinas big_smile vadinasi reikia merginos. kristina kaip tik iesko porininko, tad juos ir bus galima suporuoti big_smile

133

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

logiska :::041

134

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

edvardai man taves reikia:D:D juk mes susitare..:D

o as kaip gera draugike ir savo padruskei ieskau porininkes.. bet matau jau radau:) kristute pati siulosi:D

135

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

Viktorija, 22 parašė:

edvardai man taves reikia:D:D juk mes susitare..:D

o as kaip gera draugike ir savo padruskei ieskau porininkes.. bet matau jau radau:) kristute pati siulosi:D

Aš gerai atsimenu ką mes tarėmės.. Aš stengsiuos, o tu irkluosi wink

136

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

big_smile /jei dalyvausiu..... sad /

137

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

niu cia dabar.. kas nutiko kristute?

kitaip rariant edvardai8 bandysi visiems parodyti kad valdau baidare:D

138

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tik tau vienai pasakysiu gerai ? :::011 nieko baisaus nenutiko wink viskas ciki yra smile  tik kaip ir sakiau gi nezinau kaip man pavyks su tuo dalyvavimu..bet jau jei tik pavyks tai 100 % net nedvejodama noriu ar nenoriu..nes zinoma kad noriu smile

139

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

niu va kristute.. nori isduosiu paslapti kad tu parasei ten kur ne tik as galiu zinoti:) o tavo pasilaiskinimas toks labai sudetingai lengvas:D:D

140

Re: Ketvirtas meetas Siauliuose

tigi as net ir nepasakiau kas per priezastis yra wink vat..tik tau vienai ir pasakysiu smile ir apibendrinau kad nieko jau baisaus nera,kad visi zinotu,o jei pasakyxciau kad baisu baisu-tigi visi baisiausiai susidometu big_smile