1

Tema: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

2

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

o tu ziuri kitaip ? i vaikinus ?

3

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

as dazniausiai i vaikinus ziuriu i ju vidu o ne i isvaizda

4

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Simona, 13 parašė:

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

o kodel merginos ziuri y vaikino pinigine juk grozis ne joj big_smile

5

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Irmantas, 20 parašė:
Simona, 13 parašė:

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

o kodel merginos ziuri y vaikino pinigine juk grozis ne joj big_smile

Irmantai tikrai ne visos smile

6

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Danguole, 21 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Simona, 13 parašė:

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

o kodel merginos ziuri y vaikino pinigine juk grozis ne joj big_smile

Irmantai tikrai ne visos smile


zinau danguole bet daquguma na bet tox pat ir sios temos klausimas kodel neziuri y vidu o kas ziuri y vidu zmogaus per pirma pazinty viska sudaro isvaizda ir bendravimas o ne kox as geras vidumi  veliau taip ziurima y vidu o kol susipazysti tik y isore cia taip pat ir merginos lyg aitut ten su bilekokios isvaizdos bernu nors jis viduja tox geras ir "grazus" o isore suplyse batai purvinas ir t.t... 

7

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

nu as taj su vaikinu galiu draugauti kai jy pazystu vidumi( ir gerai pazystu)

8

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Simona, 13 parašė:

nu as taj su vaikinu galiu draugauti kai jy pazystu vidumi( ir gerai pazystu)


na bet tai kaip sutinki zmogu is kur tu jo vidu gali pazint tau pirmiause krinta jo isv aizda kaip jis atrodo kaip kalba ir t.t.... ka tu ten y vidu pazesi ?? jo nepazinodama ?

9

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 21 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Simona, 13 parašė:

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

o kodel merginos ziuri y vaikino pinigine juk grozis ne joj big_smile

Irmantai tikrai ne visos smile


zinau danguole bet daquguma na bet tox pat ir sios temos klausimas kodel neziuri y vidu o kas ziuri y vidu zmogaus per pirma pazinty viska sudaro isvaizda ir bendravimas o ne kox as geras vidumi  veliau taip ziurima y vidu o kol susipazysti tik y isore cia taip pat ir merginos lyg aitut ten su bilekokios isvaizdos bernu nors jis viduja tox geras ir "grazus" o isore suplyse batai purvinas ir t.t...

oi ne jei purvinas tada nekas:::034 bet buna bendrauji su zmogumi ir jis atrodo nera grazus...paskui ilgiau pabendravus pamatai jo charakteri,tau pradeda patikti jo kvapas,tau jau norisi buti su juo ir jis tau kazkaip pagrazeja ir tampa grazus smile va cia isryskeja vidinis grozis...o buna atvirksciai atrodo toks jau grazus kai ziuri,net seile varvini,o pradedi bendrauti paklausai jo netaktisku durnu kalbu,sakykim blogu manieru ir jo tas grozis nublanksta...todel manau jei pamati,kad ir tau negrazu zmogu,tai nereikia nuo jo nusisukti...

10

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

nu jei eini ir koks bernas uzkalbina su juo tai kazkiek pabendauji,o kai eini gatve ir pamatai benra tai svarbiausiai kad jis butu susitvarkes nu cia kad svarus drabuziai smile

11

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Simona, 13 parašė:

nu jei eini ir koks bernas uzkalbina su juo tai kazkiek pabendauji,o kai eini gatve ir pamatai benra tai svarbiausiai kad jis butu susitvarkes nu cia kad svarus drabuziai smile


na tai va tika atsakei y savo temos klausima smile taip pat ir su bahurais jie ziuri y panos isore pradzioj poto po kiek laiko vidus na viskas dar aisku ?

12

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

smile

13

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Simona, 13 parašė:

smile


matau kad supratai smile

14

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

gal smile

15

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Dovile, 15 parašė:

as dazniausiai i vaikinus ziuriu i ju vidu o ne i isvaizda

į vidų????..............???? feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ten gi žarnai ;D

16

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Gediminas, 29 parašė:
Dovile, 15 parašė:

as dazniausiai i vaikinus ziuriu i ju vidu o ne i isvaizda

į vidų????..............???? feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ten gi žarnai ;D


jo jo.. pas mane dar ir skrandis...
>>>  o siaip rimtai :? tik tu mergyt nesakyk, kad tu i isore neziuri.. netrauks taves berniukas fiziskai, tai tu su juo apie meile ne negalvosi... tai kas kad zmogus geras ir t.t. bet  jei siurpuliukai virpuliukai neatsiranda,,, tai kas is to? jei bijosi atsimerkt, kai jis tave buciuos, tai kam to reikia :?
ir man negeda pasakyt, kad man svarbi zmogaus isvaizda... man reikia, kad MAN jis butu :::742 man to reikia, kad as galeciau megautis juo, o ne bijoti wink as noriu grazaus zmogaus, o ne leles.. lele ir grozis du skirtingi dalykai.. grazu tai, kas gera ir miela man..

17

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

nu suvelei visai.... nieko ant galo nebesupratau :?

18

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

norejau pasakyti, kad as noriu tokio, kad MAN butu jis grazus... nu as pati dbr nzn kaip tau paaiskinti.. cia ta lele paemiau tam, kad yra tokie berniukai, kurie labai labai grazus, ale tyypo from the modeliai tokie.. tai man siaip nesvarbu, jei jis zmogus, tai irgi gerai wink ai nzn, nusisneku..
ESME.... visu visada matai pirmiausia zmogu isoriskai, ir matai jo isvaizda wink koks jis geras vidumi tu nesuzinosi... todel ir renkiesi tau pati graziausia ir patraukkliausia ir visoki kitoki iausia, kuri nori paliesti, laikyti uz rankos, pabuciuoti, apkabinti ir t.t. pabendrauji ir paskui nusprendi, ar tu nori ir toliau su juo bendrauti,... ir va.. jei ir grazus, tai grozis debilizmo neuztelbs wink todel nieko ir neiseina.. ar siaip.. nu dar buna juk, grazus, protingas fainas ir t.t. taciau nera rysio... to rysio juk niekas nenumegs tau,.. tiesa? ir cia nereikia kaltinti to, kad va, jam rupi isvaizda... nesamone... na, nebent seksui.. tada gal jo...

19

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

tai ir turi ziuret i grozi,juk su baidykle niekas nenori but

20

Re: kodel vaikinai ziuri merginos isvaizda, juk grozis slypi viduje?

Irmantas, 20 parašė:
Simona, 13 parašė:

dazniausiai vaikinai ziuri y merginos isvaizda kodel visada taip??? smile

o kodel merginos ziuri y vaikino pinigine juk grozis ne joj big_smile

nu jo cia gerai pasakyta ;D ;D ;D ;D ;d ;D ;D