1

Tema: Grikiu dieta

na merginos norejau paklausti gal jau kas laiketes grikiu dietos?as siandien pradejau,galvoju gal norit prisidet? big_smile arba jei laiketes papasakokit apie pasekmes ir ar dave naudos ta dieta?na kiek esu skaiciusi yra gana daug geru atsiliepimu apie sia dieta,bet noreciau suzinoti daugiau

2

Re: Grikiu dieta

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.

3

Re: Grikiu dieta

Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.

nu va matai tik valgai ir po ėdienu jau ligoninej guli argi ne puiku .. :::819

4

Re: Grikiu dieta

Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.


hmm...
:::025na tikiuosi man taip nenutiks,o tu pakankamai tu grikiu valgei?o gal vandens negerei?arba gal  tavo silpnas organizmas...

5

Re: Grikiu dieta

Sandra, 14 parašė:
Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.


hmm...
:::025na tikiuosi man taip nenutiks,o tu pakankamai tu grikiu valgei?o gal vandens negerei?arba gal  tavo silpnas organizmas...

geriau tu ten maziau su dietom kankintis ir galvok nesuk tik pasportuok truputi jei tau reikia nes nzn i anketa neziurejau ir vargo nematysi wink

6

Re: Grikiu dieta

Linas, 19 parašė:
Sandra, 14 parašė:
Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.


hmm...
:::025na tikiuosi man taip nenutiks,o tu pakankamai tu grikiu valgei?o gal vandens negerei?arba gal  tavo silpnas organizmas...

geriau tu ten maziau su dietom kankintis ir galvok nesuk tik pasportuok truputi jei tau reikia nes nzn i anketa neziurejau ir vargo nematysi wink

lengva sakyt....be to ta grikiu dieta ir organizma isvalo,todel manau kad nemesiu as jos...ir jos reikia laikytis tik savaite ir taip kiekviena menesi

7

Re: Grikiu dieta

kokia cia dieta? tokios negirdejau:::734

8

Re: Grikiu dieta

as ir tokios negirdejau,nors drauge daznai apie naujausias dietas man pranesa:)sandra, papasakok placiau;)

9

Re: Grikiu dieta

Sandra, 14 parašė:

na merginos norejau paklausti gal jau kas laiketes grikiu dietos?as siandien pradejau,galvoju gal norit prisidet? big_smile arba jei laiketes papasakokit apie pasekmes ir ar dave naudos ta dieta?na kiek esu skaiciusi yra gana daug geru atsiliepimu apie sia dieta,bet noreciau suzinoti daugiau

o esi tikra,kad 14 yra pats metas pradeti visokias dietas ir kuno alinima?gal palauk kol organizmas visiskai subres ir pan..

10

Re: Grikiu dieta

tai va cia yra tokia dieta kai kas menesi,viena savaite valgai vien tik uzplikytus grikius,geri vandeni,1% riebumo kefyra arba pasukas ir nesaldinta arbatele...tai va,o grikiai turi buti be druskos,be sviestuko,be pienuko,na zodziu tikrai grieztoka dieta,bet galima numesti net iki 7 kg per savaite :::305jei jau neimanoma istvert galima koki vaisiu suvalgyti...;) o apie grikius galite pasiskaityti internete,juose yra labai daug vitaminu,maistiniu medziagu ir jie kaip skaiciau galetu pakeisti net mesa!!!!aisku mesos geriau nekeisti i grikius,bet jie tikrai labai sveiki ir isvalo organizma,kas yra tikrai naudinga,na o daugiau galima pasiskaityt cia: http://www.eli.lt/dieta/s1080/   http://www.delfi.lt/news/DELFI_for_women/food/article.php?id=11785143  jei kas sugalvosite laikytis sios dietos tai praneskit kaip sekasi wink

11

Re: Grikiu dieta

su tevais kalbejai apie savo dietas?

12

Re: Grikiu dieta

Erika, 18 parašė:
Sandra, 14 parašė:

na merginos norejau paklausti gal jau kas laiketes grikiu dietos?as siandien pradejau,galvoju gal norit prisidet? big_smile arba jei laiketes papasakokit apie pasekmes ir ar dave naudos ta dieta?na kiek esu skaiciusi yra gana daug geru atsiliepimu apie sia dieta,bet noreciau suzinoti daugiau

o esi tikra,kad 14 yra pats metas pradeti visokias dietas ir kuno alinima?gal palauk kol organizmas visiskai subres ir pan..

cia ne vien tik dieta,bet ir organizmo valymas,o kadangi pas mane netiketai atsirado siektiek antsvorio tai su sia organizma valancia dieta ir sportu stengsiuos netekti to antsvorio

13

Re: Grikiu dieta

mamai sakiau,ji man siandien grikiu ir kefyro pripirko big_smile

14

Re: Grikiu dieta

mano puske su visokiom tokiom nsmn isivare liga.sekmes.daugiau nieko negaliu pasakyti.

15

Re: Grikiu dieta

Sandra, 14 parašė:
Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.


hmm...
:::025na tikiuosi man taip nenutiks,o tu pakankamai tu grikiu valgei?o gal vandens negerei?arba gal  tavo silpnas organizmas...

Viltis durniu motina.. Vandens as bet kokiu atveju geriu daug daug. Esme tame, kad grikiuose nera visu reikalingu organizmui medziagu, kuriu negaudamas organizmas silpsta. Taip, kruopos gerai valo organizma, sveika. TACIAU, savaite yra PER DAUG. Gali viena, dvi dienas pavalgyt vien tuos grikius, ryzius ar kokias kitas kruopas. Taip, issivalysi organizma, busi sveikesne. BET, numesti 7KG per SAVAITE :::026 Mergyt, pamastyk..



Linas, 19 parašė:
Karolina, 19 parašė:

pasekmes: 4a diena vos nenualpau. va kokios pasekmes.

nu va matai tik valgai ir po ėdienu jau ligoninej guli argi ne puiku .. :::819

Beje, man buvo 18.. O cia 14-mete nori to paties..

16

Re: Grikiu dieta

7kg per savaite?skamba neitiketinai,bet patraukliai:)aisku,nieks man neleis tokios gan grieztos dietos laikytis,bet kazka panasaus pasistengsiu "prasukt",nes paskutiniu metu teko  daug vaistu vartoti,o visi vaistai man lb dideli apetita zadina.
bet tai pala,kai savaite tu grikiu pavalgai,tai tada jau viskas,galima toliau vel viska valgyti?juk taip vel labai greit tie kg ataugs....

17

Re: Grikiu dieta

Grįš tie kilogramai ir su kaupu (jei dar ištversi tą savaitę).

18

Re: Grikiu dieta

atsibuskitm ir negadinkit gyvenimo su tom dietom. kiekviena ryta pabegiokit po 30min ar siaip ka pasportuokit.daug efektyviau numesit ta savo svori(kurio turbut ir taip truksta) ir sveikatos nesusigadinsit!

19

Re: Grikiu dieta

Egle, 15 parašė:

7kg per savaite?skamba neitiketinai,bet patraukliai:)aisku,nieks man neleis tokios gan grieztos dietos laikytis,bet kazka panasaus pasistengsiu "prasukt",nes paskutiniu metu teko  daug vaistu vartoti,o visi vaistai man lb dideli apetita zadina.
bet tai pala,kai savaite tu grikiu pavalgai,tai tada jau viskas,galima toliau vel viska valgyti?juk taip vel labai greit tie kg ataugs....

na nuo sitos dietos siektiek skrandis susitraukia ir tada maziau valgyti nori...o as po jos pradesiu sveikiau ir mazesnem porcijom valgyt,na man jau antra diena dietos ir viskas labai gerai net kazkaip valgyt nesinori.

20

Re: Grikiu dieta

sveika sandra, as bandziau sia dieta budama 18m tada sveriau 60kg.per menesi  karta per savaite valgiau vien grikius, paskau kita menesi uzsikabliavau ir jau du kartus per sav. visa men valgiau grikius po poros men. sveriau 45kg.atrodziau kaip suris,balta su pajuodusiais paakiais... tau spresti ar tu to nori, kai vel pradejau normaliai ir riebiai valgyti po men. sveriau apie 65kg.
jei jau laikysies sitos dietos tai bent jau zinok kada sustoti, nes tai gali tapti manija.. o pasekmes liudnos...