21

Re: Grikiu dieta

Galima dieta laikyti tik pasitarus su gyditoju ar dietologu smile viena ka gali daryti(su nieko nepasitarus ) tai valgiti, tik mazesni maisto kieki smile ir viskas !!!

22

Re: Grikiu dieta

em..bandzhiau shita dieta...bet sworis tikrai taip nenukrito kaip chya parashyta...

23

Re: Grikiu dieta

Skaiste, 15 parašė:

em..bandzhiau shita dieta...bet sworis tikrai taip nenukrito kaip chya parashyta...


bet vistiek kazkiek nukrito??

24

Re: Grikiu dieta

:::710viskas nebegaliu :::023pakelkit jus tingios kvailai kvailos kavailiausios ,kokios tik egzistuoja tingines zemei:::033PAKELKIT UZPAKALIUS NUO KEDZIU palikit jus NETA IR FORUMA, isjunkit kompa ir neszkit savo sedynes i lauka pravedinti...(nes jums juokios dietos nebepades :::a55 )stai planas --->>
1. pakeliam siknikes nuo kedziu ir sofu:::022
2.nesam siknikes lauk:::022
3.judinkit UZPAKALY :::022
4.Judinti reikia sdadike:) krepsinio aikstelej:) teniso aikstelej...nesvarbu kur, savarbu kad JUSU SUB°NE JUDETU, O NE SEDETU :::022
5.KAI PASALA UZPAKALIU NENUSTOJAM JUDINTI:::022
6.nusiperkam slides (jas ne pastatom kampe o slidinejam ir judinam uzpalaklius:::022) ir gaminam siluma iki tol kol issisunks paskutinis prakaitas ,ir man nesvarbu kad nuo jusu silumos zemes KLIMATAS ATSILS IKI KRITINES RIBOS:::022
7.Kai rezultatai pageres iki tokiu matmenu kaip 90-60-90 tai Subin°u vistiek nenustojam judinti :::022
8.judinam uzpakalius net tada kai jau per daug gerai atodot :::022
9.ismeskit tas nesamones apie dietas ,preparatus ir kitoki sheeeee is galvos:::022tai tik pasitalai kazkieno piniginei pastorinti:::022
10.baigit skustis ir imkites darbo, nuo dabar!!!! (JUDINKIST SEDYNES :::022 )
9.isidemekit JUDINKIT UŽPAKALIUS net tada kai pasensit ir net po to kai numirsit kad judetu subinkauliai :::917-------------------------------------------------------------------------------------------:::917

25

Re: Grikiu dieta

sory...as tik pasiteiravau,o jos net nezadu laikytis,lankau sporto kluba maitinuosi normaliai ir man daugiau nieko nereikia....

o tu ir karstakosis! kaip ta karsta grikiu kose:D:p

26

Re: Grikiu dieta

biskuti nes jus labai i plaucius jamat:D o nieko nedarot tik malat lieziuveis ir jis tik ploneja, liekneja o likes kunas pampsta nuo tauku :::036

27

Re: Grikiu dieta

ei nevaryk,nevisos sedincios prie kompu yra storos...kai kam net reiktu sustoreti...beto kam tos dietos reik tiesiog daugiau judeti ir maitintis tinkamai.

28

Re: Grikiu dieta

Raimonda, 23 parašė:

ei nevaryk,nevisos sedincios prie kompu yra storos...kai kam net reiktu sustoreti...beto kam tos dietos reik tiesiog daugiau judeti ir maitintis tinkamai.

tai kodel taip pergiveni :::b25 pavizdziui as sedziu ir nemazai laiko ir nereikia man judeti labai jau :::127
bet tomui priterti reikia smile jei sedi lasiniuotas ir kankini kuna dietom tai negerai neutral pripazink big_smile geriau judeti smile

29

Re: Grikiu dieta

as pergyvenu,nes mazai sveriu,noriu priaugti svorio...

30

Re: Grikiu dieta

Raimonda, 23 parašė:

as pergyvenu,nes mazai sveriu,noriu priaugti svorio...


o argi cia didele problema?;)kaip man vienas draugas pasake:su manim pagyventum,greit svorio priaugtum:)bet as tai jokiu budu nenoriu...o tau siulyciau susirasti ka nors,kas megsta pavalgyti,nes vienam valgyti ziauriai nuobodu(bent jau man)ir jeigu nera su kuo,as jau geriau visai nieko nevalgau,nebent lb lb jau alkana esu:)

31

Re: Grikiu dieta

heh ot kvailutes.. "Valgiau grikius sav ir vos nenualpau". Jei ka, organizmo kuras yra angliavandeniliai, o kaip zinom grikiai yra sudaryti is kompleksiniu angliavandeniliu, taigi kunui energijos turi pakakti ir netgi buti per akis jai valgai kana nemazai. Plius jei kaupiasi angliavandeniniu perteklius, jis veikia kaip cukrus (cukrus ir angliavandeniai tik ne kompleksiniai), ir visa tai kaupsis reiabalu. panele nualpai ar kaip vien delto, kad gerei per mazai skycsiu, negavai reikiamo kiekio vitaminu, o kur reikalingas kiekis baltymu, palaikyti gera raumenu darba ??? nebukit kvaisos, galiu duot patarima, pats sportuoju ir matau kitas merginas sportuojant ir zinau ka jos valgo ir pan. galiu pasakyti taip.

Valgyt reikia sveikai bei protingai ir aisku kaip kazkas sake, judinti uzpakalius, cia jus sedit, kaupiat ant siknos lasinius ir mastot apie dietas lol ::DD

1) Suvalgykit pakankamai baltymu panoms uzteks ir apie 40g i diena.
2) Valgykit per kiekviena valgy po truputi darzoviu.
3) Gerkit daug vandens(2-3l skysciu, gazuoti ir kava nesiskaito).
4) Valgykit tuos savo grikius ar ryzius proto ribose.
5) Atsisakykit riebaus maisto(kotletu, balandeliu, ........)
6) Atsisakykit saldainiu, sausainiu.
7) Vienas is svarbiausiu dalyku yra atsisakyti KAVOS bei Gazuotu Gerimu. geriau gerti naturalias sultis(ne koncentratus) ar siaip mineralini vandeneli Patartina zalia arbata.
8) Reikia pradet judeti. Isigykit suniuka arba gera drauge, nusipirkit sporbatukus grazias aptemtas kelnytes ir eikit i diena po 10 - 15 min lengvo palakstymo, neskubant.
9) Gana teigiamai kunas reaguoja i visokius prasytampymus ryte (Sito nepamirskit)
10) Nenualinkit organizmo, nes viskas po to sugryzta dvigubai. Kaip kazkas sake. numesi 7kg i men. Jo gal ir numesi bet po kazkoios pertraukos nepastebesi kaip grys 12 !!!!!.
11) Kantrybes ir savikontroles. jei daugaiu nei 3kg per menesi prarasi, reiskais persistengi. optimalu bus 1-2kg.

Tuomet viskas ateis palaipsniui. Cia ne F1 lenktynes. Niekur nenuskubesi. Tiesiog palaipsniui ir iki vasareles numestumet 8-10kg. Nors ir tos kurios turi gera figura, reiktu siu dalyku prisilaikyti, nes kunas velaiu pasiekes gera svorio ir ugio santyki nustos mesti svori. tiesiog laikaisi situ dalyku ir gyveni grazu spalvota gyvenima.

Sekmes (ir meskit is galvos durnas dietas).

32

Re: Grikiu dieta

Raimonda, 23 parašė:

ei nevaryk,nevisos sedincios prie kompu yra storos...kai kam net reiktu sustoreti...beto kam tos dietos reik tiesiog daugiau judeti ir maitintis tinkamai.

as cia nevarau :::050 tiesiog sedit ir skundziates ir nesamoningu dietu prisigalvojat ;( tai valgykit viska ir gyvenkit aktyvu gyvenima:::008 judekit  zmogus judantis nepriauga svorio yra daug idomiu sporto saku kurios yra labai aktyvios ir idomios smile kaip krepsinis big_smile zaiskit ant viso stadiko o ne ant vienos puses :::818 begiojimas nuo vienos puses iki kitos pavers jus lieknutem , grazutem ir laika smagiai praleisit :::818 (kur cia malonumas begioti is vieno galo i kita ?? tai kad prasideda mastymas ir keiciasi kuno judejimas prasideda taktiniai skaiciavimai gudravimai ir triukai ,drimmingas ir kitokie protingi dalikai.Kaip telepatinei gebejimai,bandymai nuspeti atakos eiga.Paskui tobuleja kunas igauna tokius islinkimus tokius posukius tokius patrauklius... big_smile nieko panasiaus i drebancia saltiena ir tauku kruvos efektus :::a55)

33

Re: Grikiu dieta

Marius, 23 parašė:

11) Kantrybes ir savikontroles. jei daugaiu nei 3kg per menesi prarasi, reiskais persistengi. optimalu bus 1-2kg.
per menesi 1-2 kg?bet cia juk lb nedaug....as per savaite numeciau 3kg,kai lb pasistengiau:)

34

Re: Grikiu dieta

:::d07zinote ka paneles,negadinkite sau sweikatos per tas dietas!!!nebejuokaukit...walgykit iki 6wal.,ir kelis kartus per diena(po truputeli)...ir wiskas bus ciki.man tai padeda!:::b09

35

Re: Grikiu dieta

Marius, 23 parašė:
Egle, 16 parašė:
Marius, 23 parašė:

11) Kantrybes ir savikontroles. jei daugaiu nei 3kg per menesi prarasi, reiskais persistengi. optimalu bus 1-2kg.
per menesi 1-2 kg?bet cia juk lb nedaug....as per savaite numeciau 3kg,kai lb pasistengiau:)

Tu dar isiskaityk i 11 punkta gerai. Optimalu, taipogi 10) nenualint organizmo. Turbut skaitei tikrai atsiputus. As dar karta sakau, jei numesi perdaug grys su kaupu, nes organizmas gauna stresa. As va pvz propoguoju truputi kulturizma, tai galiu per 1 men numesti iki 8kg. Bet kas is to. Po viso kito man viskas sugrysta vos ne dvigubai. O ka reiskia nedaug. Aisku nedaug jai matai kad liko iki vasaros 1 men ir nori nudrepti 8ar 10 kg. Reikia visu situo rupintis visa laika. Ir viskas atrodys normalu, svieka ir grazu. Tiesa buvau uzmirses paminet kad reikia miegot minimum 8h, tuomet organizmas buna aukso vidurio busenoj, plius iki miego likus 4h, nevalgyti ir einant miegot isgerti gera stikline vandens big_smile


36

Re: Grikiu dieta

gal ir man reikia pabandyt niekas per galva neduos ;D

37

Re: Grikiu dieta

Egle, 23 parašė:

gal ir man reikia pabandyt niekas per galva neduos ;D

Cia nereikia bandyti, cia tiesiog tam tikru dalyku prisilaikymas ir nepiknaudziavimas kitais dalykais. Viskas. beto is foto galiu spresti kad tavo figura yra gan gera, nereikia buti perdziuvusiai kaip mumijai smile (nebent foto mano akis apgauna big_smile )

38

Re: Grikiu dieta

Marius, 23 parašė:
Marius, 23 parašė:
Egle, 16 parašė:
Marius, 23 parašė:

11) Kantrybes ir savikontroles. jei daugaiu nei 3kg per menesi prarasi, reiskais persistengi. optimalu bus 1-2kg.
per menesi 1-2 kg?bet cia juk lb nedaug....as per savaite numeciau 3kg,kai lb pasistengiau:)

Tu dar isiskaityk i 11 punkta gerai. Optimalu, taipogi 10) nenualint organizmo. Turbut skaitei tikrai atsiputus. As dar karta sakau, jei numesi perdaug grys su kaupu, nes organizmas gauna stresa. As va pvz propoguoju truputi kulturizma, tai galiu per 1 men numesti iki 8kg. Bet kas is to. Po viso kito man viskas sugrysta vos ne dvigubai. O ka reiskia nedaug. Aisku nedaug jai matai kad liko iki vasaros 1 men ir nori nudrepti 8ar 10 kg. Reikia visu situo rupintis visa laika. Ir viskas atrodys normalu, svieka ir grazu. Tiesa buvau uzmirses paminet kad reikia miegot minimum 8h, tuomet organizmas buna aukso vidurio busenoj, plius iki miego likus 4h, nevalgyti ir einant miegot isgerti gera stikline vandens big_smile


Ei,bet nevisada tie kg sugrizta....bent jau as jiems sugristi neleidziu....na gerai,tarkim as ne tiek daug ir numeciau,bet pazistu tikrai nemazai merginu,kurios per lb trumpa laika numete lb daug svorio ir nesugrizo joms nei vienas kg.na bet sutinku su tuo,kad organizmui tai neiseina i nauda....

39

Re: Grikiu dieta

mm paskaiciau sia tema ir kazkaip juokutis sueme..
niekad gyvenime nesilaikiau dietu ir ju nesilaikysiu.. jau geriau stadione prabegsiu 20-30 km ir darysiu dvi treniruotes i diena... bet valgysiu tai ka norsiu.. aisq saldainiu ir pan taipat ne..
arba jei sedesi ant kedes ir lapnosi vien tuos grikius tai nemanau kad irgi tas svoris kris:)

40

Re: Grikiu dieta

To Egle >> zinok esme ir yra kad nesveika organizmui.
To Agne >> Ateis laikas kai atsiras vaikai, kai susilpnes medziagu apykaita. Valgysi mazai ir visai ne saldainius ir pan. O svois augs ir augs. Va tada paziuresim kaip tu lakstysi 30km su 2 membeis po parankem. Dabar tau bepigu sneket.

O siaip, as irgi pries visokias nesviekas dietas !!!

Žinutės: nuo 21 iki 40 iš 82

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Grožis Ir Sveikata → Grikiu dieta