1

Tema: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

2

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

..............tik 1................... issimiegok................................

3

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovydo patarimas geras,tau kaip tik Barborytia...

4

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

nusileisk ant zemes. niekas taves nepasiekia, per aukstai esi barborytia.

5

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

vaikas gal dar paauk ir tjp tau kazhkas negerai... bishki pergera nuomone apie save turi

6

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

tai todel gal ir neturi "vaikino" (dvylikamecio), kad esi normali savo amziaus pana ;] kai bus 16 tada bus normalus amzius ieskot draugo su kuriuo galesi eit ledu valgyt.. ;]

7

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ko jus ja cia tajp uzsipuolet? Gal jos kaikurios klasiokes tikraj trenktos...
o del ko berniukaj i tave db neziuri taj manau aleksandras jau atsake

8

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Tokia jauna,o jau tokia pikta....Zinok,gyvenime dar bus daug zmoniu,kurie tures  daugiau nei tu,nors jie bus ir slykstus,kaip tu rasai.O tu nepagalvojai,kad visi vienu metu visko turet negali?Turesi tu ta vaikina,ir ne viena,jeigu ne dabar,tai veliau,tikrai cia nera ko pavydeti ir pykti.

9

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Zodziu isvada: Atsikratyk bjauraus bandos instinkto ir gyvenk savo gyvenima, dziaukis, kad gali issiskirti is minios, nes dabar tokiu mazuma, kurie elgiasi kitaip ir turi savo nuomone wink buk protingesne uz kitus ir kitas.

10

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Kaip sakant kas vienam **** kitam auksas...

11

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

o tu meginai but tokia trenkta kaip jos? (joke) tu neziurek kokios jos yra gal ju vaikinai jose izvelgia daug daugiau negu kad tu :? gal tu savo klasiokiu nenuvertink.... as pvz neturejus vaikino(dar plius man jo nereikia) o mano veina klasioke (irgi MAN trenkta) turejus ir ne 1 ...

12

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

aciu uz ir blogus ir gerus patarimus...  smile bet suprantat i mane kreipia demesi ir dar kaip... bet neziuri rimtai o tik zaidzia...man tas lb nepatinka... na o del tu klasiokiu blem... nu nzn suprantat jos.... trenktos,.. ne visos kaikurios, ir dar gyvena barbiu ar kokiu svaju karalystej... na kaip nervina.... bet aciu... o jus ten kur jum 20 ar panasiai nesikiskit... i jaunimo reikalus... tongue big_smile

13

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Yra dar tox pasakymas kad waikinus traukia keistos ir kitokios panos,kurios issiskiria is wisu

14

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ehehehehehehehe... jo geras... big_smile nerimtai ziuri i 12-mete... Argi taip imanoma? jmjo... tuoj nuo kedes nugriusiu... big_smile Tu gal irgi geriau dar pagyvenk su savo barbytem ar masiytem jei labiau megsti spesi dar prisisaudyt tu baxuru...

15

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

tj man jie nerupi... tjp as ju netrokstu jau geriau su draugem pabludavot, bet ta prasme ka daryt jej kazka tipo bando... ir apgaudineja... sad ir dar o tj pala negerai.... kad 12 metu.... blem... man tj tas pats del tu metu... esu kokia esu...

16

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

tu supranti tikiuosi kad tavo smegenys pazeistos yra? Visiskai nemoki reikst minciu kazka mali mali tiesiai per aplink bet nieko taip ir nepasakai.
1 eik nuo kompo
2 perskaityk kokia knyga (megink be paveiksliuku)
3 isieik pasivaiksciot po koki parkeli
4 baik nusisneket...

17

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

aciu uz ir blogus ir gerus patarimus...  smile bet suprantat i mane kreipia demesi ir dar kaip... bet neziuri rimtai o tik zaidzia...man tas lb nepatinka... na o del tu klasiokiu blem... nu nzn suprantat jos.... trenktos,.. ne visos kaikurios, ir dar gyvena barbiu ar kokiu svaju karalystej... na kaip nervina.... bet aciu... o jus ten kur jum 20 ar panasiai nesikiskit... i jaunimo reikalus... tongue big_smile

priversk nesikisht big_smile
ir va rimtai gerai Dovydas cia pasake smile kjp galima rimtai zhiuret i 12-ametes visokias, kuriom MEILES uzhsireikia? big_smile big_smile

18

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

pati parase i foruma, o paskui, nesikiskit smile

19

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ojojoj... kaipidomei ce isvis.. issigydikit zmones... tongue

20

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Gydausi... bet ne nuo didibes manijos ar nesiorientavimo aplinkoj o nuo slogos... Dargi net labai kvailai traukiu i nosi salta vandeni big_smile