21

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Chia Dovydo geri patarimai nera ka pridurti

22

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

:::833

23

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovydas, 17 parašė:

Gydausi... bet ne nuo didibes manijos ar nesiorientavimo aplinkoj o nuo slogos... Dargi net labai kvailai traukiu i nosi salta vandeni big_smile

zodzio kiseneje neiesko :DDD

24

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

o tu is kur zinai? gi nesnopuoji man i kakla neziuri ar as is kisenes kokio zodyno neissitraukes rasau...
P.S. tas bajeris su vandeniu neveikia... nmeginkit iskart tiesiog chemija pumpuokit...

25

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Tomas, 27 parašė:

Chia Dovydo geri patarimai nera ka pridurti

Joa pritariu...17 metu bet mastymas labai geras...respect...

26

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovydas, 17 parašė:

tu supranti tikiuosi kad tavo smegenys pazeistos yra? Visiskai nemoki reikst minciu kazka mali mali tiesiai per aplink bet nieko taip ir nepasakai.
1 eik nuo kompo
2 perskaityk kokia knyga (megink be paveiksliuku)
3 isieik pasivaiksciot po koki parkeli
4 baik nusisneket...


kuo tau neitinka  paveiksliukai?:::030 big_smile

27

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Paveiksliukai uzima vieta kur galetu buti tekstas. O tekstas daznai atnesa naudos. Rimtai... As nemeluoju.:p

28

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

per geros apie save nuomones smile  gal tu vaikinam "slykstyne" , o jos ne? smile cia diskutuoti galima kaip reikalas wink

29

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Ričardas, 17 parašė:

per geros apie save nuomones smile  gal tu vaikinam "slykstyne" , o jos ne? smile cia diskutuoti galima kaip reikalas wink

man atrodo ji knyga skaito... nepridiskutuosi per daug xD

30

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

kokie dar vaikinai 12-os metu? uzhauk b....

31

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

aciu uz ir blogus ir gerus patarimus...  smile bet suprantat i mane kreipia demesi ir dar kaip... bet neziuri rimtai o tik zaidzia...man tas lb nepatinka... na o del tu klasiokiu blem... nu nzn suprantat jos.... trenktos,.. ne visos kaikurios, ir dar gyvena barbiu ar kokiu svaju karalystej... na kaip nervina.... bet aciu... o jus ten kur jum 20 ar panasiai nesikiskit... i jaunimo reikalus... tongue big_smile


nu mergyte.. cia tai virsune..... i jaunimo reikalus :{} ... as tau kai duociau zodi toki tvirta uz sita issireiskima, tai zagsulys tau nepraeitu kelias dienas.. jaunimo matykites....
>>> tu vystyklus i kelnes susikamsyk, apie meile cia nesuokus.. ir eik su savo klasiokemis zaisti lelemis, kaip ir dera tavo amziuj, nestumus ant savo klasiokiu, kurios tinkamai elgiasi wink
>> zaidzia... <<< juokdare tu ieskoko ;D atsiversk gimimo liudijima ir paskaiciuok kiek tau metu ;D paziurek.. na, kas gi tavo amziuj rimtai i kazka ziures :? naivuole..

32

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

dvylika metu, o ambicinga kaip 30-mete big_smile juokas ima

33

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

:::921 Per daug muilo operu mergaite prisiziurejo. Net keista kaip per keleta metu viskas pasikeite. Po 10 metu 6-meciai verkslens del vaikinu ar merginu.

34

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

kas bus dar po 12 metu :::921

35

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

kudikiai forume rashines kad nori meiles ish kitu kudikiu big_smile

36

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Beatrice, 13 parašė:

o tu meginai but tokia trenkta kaip jos? (joke) tu neziurek kokios jos yra gal ju vaikinai jose izvelgia daug daugiau negu kad tu :? gal tu savo klasiokiu nenuvertink.... as pvz neturejus vaikino(dar plius man jo nereikia) o mano veina klasioke (irgi MAN trenkta) turejus ir ne 1 ...

Beata,gal apie Jonutyte kalbi?;D kaip tik zadejau apie ja papasakot;D turiu viena pastebejima,tos trenktos ir vaikinus trenktus turi,o ir draugyste retai tai galima pavadinti ar tai jausmais. Arba tiesiog tas "prietrankas" uz nosies vedzioja,zinomas atvejis ne 1 ir ne 2.:)

37

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

prie to as tikrai geresne galejai pridet ka cia tik tavo nuomone apie save:DD nes norejai ar nenorejai to gavosi kad pasigyrei:D ir neisterikuok taip:D

38

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?


nu dar paauk kur tau jau seksu domiesi :? dar mazai zemei paleituviu:::b11 nu nezinau nei tu ten jau tuoktis ruosiesi nei vaiku tau reiktu db turet :::b53 nu visai zmones nupuso :::111

39

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

joo... saunus jaunimelis, o ypac mergaites, gal kas skaitek lietuvos ryta, kad 3 14metes issityciojo is 13metes mergaites... nesiulau suaugti, bet suzmogeti pasiuliciau, tai va neskubek, bus dar daug vaikinu, o gal ne, cia jau nuo taves priklauso, gyvenimas per trumpas, kad skubetum, vistiek nieko nespesi, tad dziaukis kuo turi.

40

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ot mergaite tik 12,o jau kalba kaip tikra suaugusioji. ir juokas ima, ir verkt norisi. ar tevai nemato kokie ju vaikai auga ir ju nepriziuri, ar kas cia darosi su ta jaunaja karta, kad nuo vystyklu iskart i lova nori persokti???