41

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Sok sok rateli sok i viena puse ,pasakyk mergele kuo uzaugus busi :?
Tau tai tinka Barborytia hmm

42

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

apie lova nemaciau cia jos zinuciu, neperdekit:) jums 12-kos metu irgi manau atrode kad esate kokie jau dideli, ohoho... tongue ir tik paauge pamatet, kokie vaikai buvot;] visiems taip yra, visiems taip bus. paaugs jinai kazkiek, ir jinai supras:]

43

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

na tai tikrai nera kur skubeti dar jaunute kai busi kokios 15-16 tada susimastyk kad dar neturejai na as jau pradejau mastyti bet kazkaip dar paauksiu:D

44

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

beto as isivaizduoju tu tavo klasiokiu draugystes su tais berniukais susitinka kelis kartus ar karta ir viena syki paksteli i lupytes ar zanduka ir jau pamano jog draugauja:D

45

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

pakartosiu zodzius kaip cia kazkas sake kad gal tie bernai rado tose slykstynese kazka ko pas tave nebuvo, jei tu apie grozi tai kartais vien grozio nepakanka nes bendraut su grazia bet durna merga nieks nenori. nesakau kad tu durna nes taves nepazystu tik gal tavo charakteriui ko nors truksta tobulek kaip sakoma tobulybei ribu nera. stenkis but grazesne, protingesne ir fainesne uz jas ir patikek tave pastebes koks bernas. :::011

46

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

seip tau dar tik 12 metu, su lelytem atsizaisk o veliau pradek galvoti apie vaikinus...

47

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ok ok ok.... kaip istrint tema... ? ;(
nebegaliu.. sorry.. ce viena man puske suzinoja mana slaptazodi tj ir sukure ta tema... atsiprasau... man tokiomis temomis kalbet nereikia... juk man tik 13... na aciu kad mana puskei padejot suprast, kad ji grazi, bet durna... smile

48

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Vitalijus, 20 parašė:

vaikas gal dar paauk ir tjp tau kazhkas negerai... bishki pergera nuomone apie save turi

Man atrodo tu kazkokia pasikelus, cia blogai kad vaikas apie save gerai galvoja?
I save paziurek ;}

49

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 13 parašė:

ok ok ok.... kaip istrint tema... ? ;(
nebegaliu.. sorry.. ce viena man puske suzinoja mana slaptazodi tj ir sukure ta tema... atsiprasau... man tokiomis temomis kalbet nereikia... juk man tik 13... na aciu kad mana puskei padejot suprast, kad ji grazi, bet durna... smile

Nejuokink ;}

50

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 13 parašė:

ok ok ok.... kaip istrint tema... ? ;(
nebegaliu.. sorry.. ce viena man puske suzinoja mana slaptazodi tj ir sukure ta tema... atsiprasau... man tokiomis temomis kalbet nereikia... juk man tik 13... na aciu kad mana puskei padejot suprast, kad ji grazi, bet durna... smile

Galejai ka nors originalesnio sugalvoti. Manau mes jau visi isauge is pasaku amziaus.

51

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

jej kas nepatinka atstokit...

52

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Palikit ramybėj jūs tą mergaitę. Atrodo, kad čia visi susirinko tik tam, kad parodytų, kokie suaugę ir viską suprantatntys yra. Patys jūs juokingi su tais savo "protingais" komentarais.
Barborytia, viskas tvarkoj wink

53

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

aj.. nu aciu, bet neberupi man ta forumo tema... tegu raso ka nori... tongue
atsibodo.... niekas nesupranta.... **** rasykit ka norit nebesilankysiu ce... ;(

54

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Monika, 13 parašė:

turiu viena pastebejima,tos trenktos ir vaikinus trenktus turi,o ir draugyste retai tai galima pavadinti ar tai jausmais. Arba tiesiog tas "prietrankas" uz nosies vedzioja,zinomas atvejis ne 1 ir ne 2.:)


va šitai ir aš norėjau pasakyti big_smile

55

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

jetus, man 19 metų ir aš neturiu vaikino ir nedarau iš to problemos. tokie pareiškimai kaip "man reikia vaikino" man kažkodėl asocijuojas su "man reikia mėsos"...

56

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Ernesta> gerai pasakyta big_smile

57

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Manau cia panasu kai jaunimelis madu vaikosi shulioj, tai cia mergaitei ir panasiai, tipo kitos aplinkui turi bachurelius, o ji nea big_smile. Reikia bachuro tik vien del to kad butu, tai ka as zinau...

58

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

viso gero...

59

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Nu jau supratom kad cia nesilankysi gali nebesireikst nu.
beto mane tai juokas ima .. "as tokia faina manes niekas nenori nu kaip cia dbr yra" niekas ir nenori nes  esi perdaug pasuputis ..o tos mergaites kaip tu sakai "trenktos" nera pasikelel ir su jomis turbut miela bendrauti .. alio !!! atsipeikejam ant zemes nusileidziam!! ir suaugam o tada ir berniuku ieskom!!

60

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

siaip manau kad esi tikrai per jauna... o jei nori atsakymo i tavo klausyma tai galiu atsakyt... gal esi per didele pamaiva ar siaip pasikelus labai... per daug isivaizdinus....  bent jau duguma tokiu buna 12metu su tokia nuomone apie save.... big_smile