141

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

na ok, bandau cituot wink ..."sliktynes matomesnes ir prieinamesnes (cia kam?), nes pakankamai daznai ir ju partneriai buna tokio pat lygio (slykstynynio? big_smile  )" ..."tokiu zmoniu tarpe (kokiu?) grazuoles per daug neafisuojas, nes joms vis tiek nelygis tie slykstynes kabinantys bernai"...
"...pvz veido bruozu grozi (sutinku, bet ka norejai pasakyt apie --------->), o figura tik priedas" big_smile:D:D speju as siandien tarpo eiluciu nardau big_smile

142

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

"sliktynes matomesnes ir prieinamesnes (visiems, kurie tik ju nori big_smile ), nes pakankamai daznai ir ju partneriai buna tokio pat lygio (slykstus big_smile )" ..."tokiu zmoniu tarpe (slykstyniu tiek vaikinu tiek merginu) grazuoles per daug neafisuojas, nes joms vis tiek nelygis tie slykstynes kabinantys bernai"...
"...pvz veido bruozu grozi (sutinku, bet ka norejai pasakyt apie --------->), o figura tik priedas" galbut kai kurie vaikiniai apie grozi sprendzia is veido bruozu, o panele, negrazi is veido, bet grazi is figuros vis tiek tinkama lovoj, nors jos i merginas ir nenoretum :::008
dabar aiskiau? :::818

143

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Neieskok problemu kur ju nera

144

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Olga, 19 parašė:

Neieskok problemu kur ju nera

Liaukis Olga, cia juk yprasti, bei yprastai lietuviu atliekami veiksmai.... ;D ( ieskojimas bedu, kur ju nera)... ;D

145

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

cia koke apgailetina tema.. big_smile:D  perdaug ivertini save ir nori tureti vaikina?:D tos trenktos ar slykstynes kaip tu sakai turi kazka tokio savo charakteryje kad traukia vaikinus.. na o tu jei turi tik isvaizda bet buka prota tai nenorek kazko ipatingesnio. smile pasistenk buti paprastesne ir kitaip i viska paziurek, gal suvoksi ka darai ne taip...

146

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Nu kaskokia nesamone kad bx nerandi big_smile, zinok maniau kad tau koki 16 metu ,kol nepamaciau tavo anketos. Turbut neten ieskai.neziurek i kitus.Dar palukek,nereikia skubet viskam savas laikas big_smile

147

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Diana, 19 parašė:

"sliktynes matomesnes ir prieinamesnes (visiems, kurie tik ju nori big_smile ), nes pakankamai daznai ir ju partneriai buna tokio pat lygio (slykstus big_smile )" ..."tokiu zmoniu tarpe (slykstyniu tiek vaikinu tiek merginu) grazuoles per daug neafisuojas, nes joms vis tiek nelygis tie slykstynes kabinantys bernai"...
"...pvz veido bruozu grozi (sutinku, bet ka norejai pasakyt apie --------->), o figura tik priedas" galbut kai kurie vaikiniai apie grozi sprendzia is veido bruozu, o panele, negrazi is veido, bet grazi is figuros vis tiek tinkama lovoj, nors jos i merginas ir nenoretum :::008
dabar aiskiau? :::818

visiskai aisku wink

148

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

kazi... kas sprendzia kieno veidas grazus o kieno ne? :? Cia pagal kokia vertinimo sistema? Si ? big_smile

149

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

ant kieno veido daugiau spakliaus, tas ir grazesnis big_smile

150

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

o jei man atvirksciai? :?

151

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

taip nebuna hmm tada tu ziuri ne i veideli, o i visa kuneli big_smile

152

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

hmm... kaip tia nebuna? :?

153

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Auri, eik miegot big_smile as tai jau nebegaliu..taip noriu miego, kad net iki lovos tingiu nusieit big_smile:D:D na gerai jau gerai, buna taip, kaip sakai :|man tik gaila tu mergaiciu, tu visuo nuo 11 ar keleriu ten dazos nerealiais kiekiais..kokiu 20 tai nzn nzn kokia ju oda bus...labanakt wink

154

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

labanakts... joa man irgi gaila :? susigadina veida, o poto kai vyra susiranda ir sis ispeikia kad spakliuota visa, negali normaliai buciuotis, ciupinti zanduku ir dziaugtis naturalia oda... verkia naktim big_smile nes kai pasiziuri i veidrodi be spakliaus, tai veidrodis suskyla big_smile

155

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

nejuokinga istikruju, nelabai tada jos supranta, kad gali buti tokia zala..galvoja, kad bus grazios kaip mamos big_smile o kad mamos mazai tokiu dalyku naudojo...(na, cia as pvz apie savo mama) tongue beto, tegu tie vyrai nesistebi, juk tokias issirinko wink

156

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

Su tokiu poziuriu i save tu tikrai mazai kam patiksi...

157

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

kiti gal mano, kad tu trenkta , o ne tos tavo klasiokes big_smile

158

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Visada atrodo, kad mes nusipelnom kažko labiau nei kiti. Nesisielok labai, atsiras ir tas tavasis.

159

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

;D nuo pirmo posto parasymo praejo nemazai laiko [2007-05-05]

160

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Nereikia vadinti kitas slykstynemis pirma pasiziurek i save poto apie kitus kalbek mergaite smile))